Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Pisao sam na forumu ranije ali evo moj slucaj. Evo zakljucanih igara:

image.png


A evo igre koje nemaju znak da su zakljucane ali kada hocu da ih skinem, trazi da ig kupim:

image.png


image.png


Sada su mi neke od tih igara dostupne. RDR2 nije (jer su je uklonili). Ima par indie igara koje nikad nisam pogledao, stoje, ali trazi da ih kupim (PS+ katalog).

image.png


This war of mine, nikad u zivotu igrao. Nikad je instalirao nisam. Stoji u mojoj kolekciji, ali zakljucana.

image.png


Ovo su poceli raditi tacno od jednog updatea. Neka njihova promocija, nesto.
 
Tako je i kod mene, samo sto su kod mene zakljucane igre koje su sklonjene sa ps+ a ja sam ih igrao, kao i one koje sam igrao sa sharea drugog naloga
 
Sad bas citam i vidim da postoji taj problem.. Mnogi pisu da je resenje da se obnove licence.

Select (Settings) > [Account Management] > [Restore Licences].

To bi trebalo da ispravi sve.
 
Sada su mi neke od tih igara dostupne. RDR2 nije (jer su je uklonili). Ima par indie igara koje nikad nisam pogledao, stoje, ali trazi da ih kupim (PS+ katalog).

image.png

Pa zar ne piše gore PS Plus Game Catalog, desno sortirano po recently added.

Dakle to su igre u katalogu, koje su dostupne, ne igre koje vi imate u “Your Library”.

Ne znam kako je kod vas, meni je sve ispravno u “Your Library”, skroz desno tj pored moje biblioteke je PS Plus sekcija gde oni promovišu neke igre u okviru kataloga i onda imam izlistane igre koje mogu da igram uz moju pretplatu.
 
Da ok, to jeste katalog kako sam napisao. Ali imam igara u PS+ katalogu, eto te "uslikane", ne mogu ih igrati. TMNT itd. I imam takvih igara u svojoj kolekciji, koje nikad instalirao, igrao, dodao ili kupio. Ne mogu ih obrisati a ni igrati.
 
Да ли за Minecraft треба Сони плус?
 
Ako misliš za igranje online, vrv da je potreban.

EDIT: Treba, imaš informaciju uz svaki igru kada je otvoriš u prodavnici…

IMG_7897.jpeg
 
11 igara napusta PS Plus Extra katalog 19. Decembra.

  1. Yakuza 6: The Song of Life
  2. Yakuza: Like a Dragon (PS4 & PS5)
  3. Caladrius Blaze
  4. Damascus Gear: Operation Tokyo HD Edition
  5. El Hijo: A Wild West Tale
  6. Foreclosed (PS4 & PS5)
  7. Friday the 13th: The Game
  8. Legends of Ethernal
  9. Middle Earth: Shadow of Mordor
  10. Middle-Earth: Shadow of War
  11. The Escapists 2
 
Zbunjuju me GTA verzije koje postoje na PS Store.

Ako nemam ni jedan i nisam ni jedan igrao (ne računam malo GTA:SA na PCu pre xx godina) koju od trenutno ponuđenih bi trebao da uzmem. Story mod. Online mi nije interesantan.

Screenshot_20231126_091004_PS App.jpg
 
11 igara napusta PS Plus Extra katalog 19. Decembra.

  1. Yakuza 6: The Song of Life
  2. Yakuza: Like a Dragon (PS4 & PS5)
  3. Caladrius Blaze
  4. Damascus Gear: Operation Tokyo HD Edition
  5. El Hijo: A Wild West Tale
  6. Foreclosed (PS4 & PS5)
  7. Friday the 13th: The Game
  8. Legends of Ethernal
  9. Middle Earth: Shadow of Mordor
  10. Middle-Earth: Shadow of War
  11. The Escapists 2
Ono kad ti je svejedno...

@bbK1ng uzmi PS5 verziju ako imaš PS5. Ako imaš PS4 moraćeš uzeti verziju za PS4, ali računaj da ćeš ponovo morati kupiti verziju za PS5 kad kupiš PS5 i ako budeš hteo igrati.
Alavi su smećari.
 
Zbunjuju me GTA verzije koje postoje na PS Store.

Ako nemam ni jedan i nisam ni jedan igrao (ne računam malo GTA:SA na PCu pre xx godina) koju od trenutno ponuđenih bi trebao da uzmem. Story mod. Online mi nije interesantan.

Pogledajte prilog 415282
Imao sam isto pitanje, doduse suzio sam na PS5 i premium verziju i svi su bili u fazonu da treba PS5.

Sto se tice igara koje lete, pa mozda bih obrnuo Middle-Earth igre, ostalo me ne interesira.
 
Да ли ће дигиталне игре Minecraft и Wolfenstein 2 за PS4 радити на PS5? Узео бих можда на Сонју продавници.
 
Da, ali sta je ova premium ispod od 14.99? Jel ta ps4 verzija? Jedino mi je to realno. Ako je ta isto ps5 verzija onda nju, nema sta.
 
Jedina PS5 verzija je ova gore sa slike ^^
Taj premium je PS4 verzija u kojoj se za online dobije bonus u pocetku (pare, auta, firme, stanovi i slicno) pa zbog toga taj naziv "Premium".
 

  • LEGO 2K Drive (PS5, PS4) – igra utrkivanja s LEGO vozilima, uz mogućnost izgradnje vlastitih vozila, lansirana ove godine uz dobre do prosečne ocene
  • Powerwash Simulator (PS5, PS4) – hit simulator čišćenja prljavih stvari mlazom vode, lansiran je prošle godine, a igralo ga je više od sedam miliona igrača
  • Sable (PS5) – indie igra iz 2022. godine u kojoj se istražuje pustinja vožnjom na lebdećem motoru
 
Definitno kategorija "Najlošiji mesec ikada", bar za mene matorca ...
 
Oće to RDR2 da uradi čoveku. Ja se sve držim podalje od kupovine nadajući se da će izaći PS5 verzija uskoro. Inače obrnuo na PC.
 
Ja znam da sam kmh izgubljen slučaj*, ali koliko je ovo lošije od RDR2.
Bukvalno sam u prokletstvu da mi je sve meh posle RDR2.

* slučaj 😜

Pogledajte prilog 416052
A kude su trofeji?
Mislim, ne znam sistem dobijanja trofeja u RDR2, ali ovakav učinak (par zlatnih i srebrnih, i gomila bronzanih) ja imam kad se proteturam kroz neku igru, bez previše udubljivanja...
Pitanje (na koje, bojim se, znam odgovor): da li RDR2 ima besplatnu nadogradnju za PS5???
 
Nema verzije PS5. Što se mene tiče meni svaka igra ima ovakve trofeje ne jurim ih. A neke sigurno nećeš dobiti ako ne pročitaš šta treba da uradiš za isti. Ovo je klasičan casual gaming i tp verovatno 3+ prelaza.
 
Nazad
Vrh Dno