Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

To sam i pitao, dream team 1vs1, ali ne možemo da se povežemo. Udjemo u sobu, i kliknemo match, on krene da učitava i izbaci mas posle par minuta.
 
Ovome stvarno treba 300+ gb slobodno da se instalira i igra?


1892a8d053c70-screenshotUrl.jpg
 
Instalirao sam ga brzo, obrisacu ga jos brze :D
 
Meni je SP uvek bio zanimljiv iako ga od prvog MW nisam igrao. Klasika skineš ISO pređeš i brišeš. Ne znam što se Sony zlopati sa situacijom oko CODa umesto da naprave svoj ka Iranci 😂
 
To je zauzeće PS5 verzije, dok je na PS4 oko 200GB. U suštini kampanja zauzima tek 60GB.
 
Oko 20og izlaze mesecne igre za Extra tier.

A za velicinu, ja sam skinuo oko 250GB koliko mi se cini, nije moglo manje,
 
Za nove CoD igre je potrebno 60-80GB barem što se SP za PC tiče.
Ne znam da li na PS5 ima opciju da se prilikom instalacije izabere šta može od komponenti (sp/mp) da se instalira...
Meni isto je samo SP interesantan (i odličan) bio, počevši sa MW 1 reboot - om pa na ovamo... Ali u principu, kao što reče, odigraš i obrišeš...
Jedino CoD BO:CW može još neki prelaz, ko želi, jer se tu priča grana a i baš je kratak SP 5h max... Novi MW1 i MW2 su prilično linearni, MW2 je čak i najduži za prelaz - nekih 8h je potrebno (zbog 2-3 "otvorenija" nivoa)
 
Koje nepostovanje prema Jokicu kao najboljem igracu lige poslednje 3 sezone...
Mislim da su slicno radili i Dankanu i Nesu.
 
Koje nepostovanje prema Jokicu kao najboljem igracu lige poslednje 3 sezone...
Mislim da su slicno radili i Dankanu i Nesu.
Ne bih baš rekao da je nepoštovanje. Prvo, već neko vreme se znalo da će Kobi biti na kaveru jer je 24 bio njegov broj (kao što je NBA2k23 cela bila posvećena Džordanu). Drugo, na ovo se gleda sa marketinške strane, a Jokić nije kul malim amerikancima koji su ciljna publika. Cenri su generalno manje popularni od igrača na ostalim pozicijama (jedini izuzetak je Šek), kad dodaš na to da Nikola nema društvene mreže, ne radi američke reklame, nema čak ni signature shoe... Jasno je da je daleko od 2k kavera.
Nadajmo se da će se to nakon osvajanja prstena promeniti barem malo na bolje (šuška se da Nike sprema Joker patike).
 
Sad kad znamo da je fake bezveze da idemo u off.
KB je svakako zaslužio.
 
KB jeste zasluzio, ali i oni cede mrtvog coveka vec par godina.
PO meni je najbolje da je bilo fazon standard Embid jer je osvojio MVP, deluxe da bude Jokic jer je sampion i final MVP, a ultimate stavis neku legendu i to je to.

Ja da se pitam, jokica bih svuda, samo ultimate da bude kako jase konja. :D
 
Ne bih baš rekao da je nepoštovanje. Prvo, već neko vreme se znalo da će Kobi biti na kaveru jer je 24 bio njegov broj (kao što je NBA2k23 cela bila posvećena Džordanu). Drugo, na ovo se gleda sa marketinške strane, a Jokić nije kul malim amerikancima koji su ciljna publika. Cenri su generalno manje popularni od igrača na ostalim pozicijama (jedini izuzetak je Šek), kad dodaš na to da Nikola nema društvene mreže, ne radi američke reklame, nema čak ni signature shoe... Jasno je da je daleko od 2k kavera.
Nadajmo se da će se to nakon osvajanja prstena promeniti barem malo na bolje (šuška se da Nike sprema Joker patike).
Kako nema?
xj79bsfj0vs81.jpg
 
To je Nike Zoom Rize 2 sa custom akcentom na jeziku, nije posebna patika napravljena za Jokića, ali da ne idemo više u off stvarno :D
 
Intresuje igra na kojoj pise da je za ps4 digital(Spyro ili Crash)moze li da skine i instalira na ps5?
 
Vredi li uzeti sad Jedi Survivor dok je na 25% popusta? 🤔
 
Pa ako ti se bas igra, onda vredi. Ako ti nije problem da sacekas, bice sigurno na vecem popustu krajem godine, a sledece ga vec mozda daju i uz PS plus.
 
Pa vise mi je sto ne znam sta bih drugo igrao 🤷‍♂️
Hteo sam i ranije pa sam jahao days gone mesec i kusur dana
 
Nazad
Vrh Dno