Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Najava za Jul mesec F1 2020, sa Manager Mode...
Video nešto na fb reklamu Trailer.

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Konzolu sam prodao pre godinu dana i na njoj je ostala 2 step verifikacija pri prijavljivanju koja ide preko mog broja telefona koji vise ne koristim. Probam danas da se ulogujem na PC, ali nema trika, jer kod za pristup ide na broj/karticu koju nemam vise. A pri sign in-u mogu samo da promenim password ako zelim, broj ne.
Slao problem na tviteru ask playstation da uklone stari broj, stave novi da bi mi stigao kod da se prijavim, ali nista.
Support chat isto ceo dan ne radi.

Mogu li ja sam to nekako da promenim na racunaru ili moram njih da cekam?
 
Ne možeš.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Uzeo Pes2020 digitalno izdanje, kako da namestim drugar i ja da igramo od mene l sampiona il bilo koje takmicenje... upalimo dr dzojstik i stavimo na istu stranu kontroler i ne uspevamo nikako, neam blage veze u cemu je problem, trebalo bi igre da me opuste a ja pod tenzijom opakom :D
 
Pa jedan na jednu drugi na drugu stranu džojstik, tako igrate zajedno u jednom timu.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Juče sam završio Final Fantasy 7 remake i imam potrebu da prokomentarišem. Pored svega dobrog i autentičnog što je odrađeno u igri, moj krajnji utisak je... poražavajuć.
Osećaj je kao kada dete slavi rođendan i sve je bajno do trenutka kada mu drugo dete izduva sve svećice i rokne glavu u tortu, ili još bolji primer, kao kada uživate u grickanju, recimo, lešnika i na kraju naletite na onaj užegao (ukvaren) komad, pa vam se sve zgadi i ostane dug gorak ukus u ustima.

Da ne bih razglabao i patetisao dalje, ovaj tekst (spoiler alert) najbolje dočarava ono zbog čega imam, kao fan FF7 iz 1997., takvo mišljenje... bukvalno kao da sam ja pisao, od reči do reči.

Verovatno ću igrati i sledeći deo, ali zbog Kingdom Hearts / Advent Children vajba, iliti "Nomura" pr*sera, taj nastavak ću iščekivati sa žešćim skepticizmom, bez entuzijazma, bez nestrpljivosti, na pre-order neću ni da mislim. Šteta.

Trebao sam ranije da pročitam ovaj intervju i da obratim pažnju na Hamaguchi-jev citat:
"So taking all those core aspects and elements that people loved from the original FINAL FANTASY VII, and translating those into a new, modern style of game, can bring it to a new audience of players.
Even if they’ve never seen FINAL FANTASY VII before, it has that same goodness in its heart - but it’s shown in a way that will resonate with a new audience."
... gde sam između redova mogao pročitati da očigledno pokušavajau da "kravu muzaru" prišljamče svim mogućim igračima, što po nekom mom mišljenju ne ide u dobrom smeru.
 
Mislim da su nas zavrnuli za marketing. Igra u stvari nije remake 1:1 veće Remake same priče pa bi adekvatan naslov trebao biti Reimagining. Ja spadam u onu grupu ljudi kojoj se svideo ovakav pristup. Ovakvim prstupom orginalni FF7 ostaje zasebna igra koju svi volimo a ova kao nastavak i sve to u FF7 univerzumu koji su ožiiveli na najbolji mogući način. Tako da zapravo čekam sledeći deo jer bih voleo da vidim gde nas "Unknown journey" vodi.
 
Gde nas vodi? ... Poznavajući Nomurina "dela", ni malo me ne bi čudilo da se na kraju avanture, tj. priče, koja je, posle prvog dela, ekspandirala do najkonfuznjeg "majnd fak" nivoa, pojavljuje ekipa - Miki Maus sa Pajom i Šiljom da reše sve što se zagužvalo. :D
 
Počeo novu sezonu u F1 2019, to jest 3 sezona, pojačao malo Level na 70, tek je sad draž i izazov svaka staza...
Od vozio za sad prve 4 trke, prešao u Red Bull, ide sasvim ok...
Još uvek mi sve stoji na On... Moram još da vežbam, cilj mi je Level 100 i neke stvari da pogasim.

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Počeo novu sezonu u F1 2019, to jest 3 sezona, pojačao malo Level na 70, tek je sad draž i izazov svaka staza...
Od vozio za sad prve 4 trke, prešao u Red Bull, ide sasvim ok...
Još uvek mi sve stoji na On... Moram još da vežbam, cilj mi je Level 100 i neke stvari da pogasim.

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
ma gasi odma breaking asist i one, ostavi abs i full traction control
vidjeti ces to je onda prava igra, kasnije možeš traction smanjiti na nekim stazama jer ybg nema punog gasa sa njim smanjenim

A što se tiče breaking asissta vidjeti ces, opet ćeš druge referentne tačke naći za kocenje, npr. prve krivine monza nakon 150m oznake, silverstone samo bez gasa, bahrein sa početkom ivicnjaka itd..

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
ma gasi odma breaking asist i one, ostavi abs i full traction control
vidjeti ces to je onda prava igra, kasnije možeš traction smanjiti na nekim stazama jer ybg nema punog gasa sa njim smanjenim

A što se tiče breaking asissta vidjeti ces, opet ćeš druge referentne tačke naći za kocenje, npr. prve krivine monza nakon 150m oznake, silverstone samo bez gasa, bahrein sa početkom ivicnjaka itd..

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
Hvala, imacu to u vidu, ali da završim ovu sezonu ovako, pa sledeće ide postepeno gašenje nekih stvari

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Hvala, imacu to u vidu, ali da završim ovu sezonu ovako, pa sledeće ide postepeno gašenje nekih stvari

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
ma ja godinama igram samo eto breaking asisst off, ostalo možeš eto pit lane, bez tractiona je nemoguće voziti, čak bez fulla je teško na većini staza
ostalo i ne sjećam se šta još ima sad iskreno :D

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
ma ja godinama igram samo eto breaking asisst off, ostalo možeš eto pit lane, bez tractiona je nemoguće voziti, čak bez fulla je teško na većini staza
ostalo i ne sjećam se šta još ima sad iskreno :D

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
Slažem se potpuno, što god veći Level i sto se vise stvari gasi, dolazi bas do izražaja draž igre, igra je luda skroz... [emoji106]
Gotovo je, prso sam... [emoji1787]

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Tek kad se ugasi TC dobija se draž vožnje, sa BA Off... Tada obraćaš pažnju na svaku hiljaditinku, ulaz i izlaz i krivina, viši stepen prenosa i blago na gas, pa onda do kraja, uz korekciju volana, a uvek znaš da možeš bolje i brže... Onako, čovek odma' stiska gas do kraja, pa je teže na Off posle.
 
Navodno su Dying Light i Dark Souls Remastered sledeće igre za PS Plus.
 
Yep

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
TLoU2 new release date 19 jun.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Yep

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Mada verovatno ništa od toga. Videh sliku i deluje mi da je neko napravio. Takođe je i Dark Souls Remastered na popustu, tako da još jedna potvrda da je sve to izgleda fejk.
 
Ljudi molim Vas, sta treba uraditi da drugar i ja igramo pes2020 u istom timu, kad upalim drugi dzojstik i izaberemo iste strane i posle back da se vratimo u igru,tog dr igraca nikad nema...fifu19 bez problema uredno igrali...ne znam ovde gde gresimo?
 
Ljudi molim Vas, sta treba uraditi da drugar i ja igramo pes2020 u istom timu, kad upalim drugi dzojstik i izaberemo iste strane i posle back da se vratimo u igru,tog dr igraca nikad nema...fifu19 bez problema uredno igrali...ne znam ovde gde gresimo?
ma mora moći, koji mod hoćete da igarate ?
obojica na istu stranu i next

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
Nisam modove stavljao samo pes nosioc nalog... obojca istu stranu i kad next da se vratimo u igru nema tog dr igraca...
 
Cities: Skylines i Farming Simulator 19 PS Plus igre za maj.
 
Nazad
Vrh Dno