Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama



Sinoc naleteh na ovaj klip - preporuka za sve koji su odigrali GoW! Mind blown! :)

Takodje napomena da sadrzi heavy spojlere za buduce GoW nastavke, jer je vrlo logicno povezao neke stvari koje su suptilno bile u igri sa lore-om i storytellingom koji je C.Barlog odradio (i verovatno vecina nije nas nije "povezala" iako smo videli).
 
Poslednja izmena:
Jel nesto propustam ili su sa psprices.com povukli cene sa PS store-a?

Takodje, jel ovom NBA 2K19 nesto fali kad je na ovolikom popustu (imam za klince matori NBA Live 18, razmisljam da uzmem i ovo s obzirom da je skoro pa dz)?
 
Veliko je sniženje jer će za manje od 3 meseca NBA 2k20. Definitivno im uzimaj.
 
Definitivno je best buy za ovu cenu. Čak i meni koji nisam veliki ljubitelj nba-a je poprilično zanimljivo [emoji16]
 
Jel bitno koji je NAT type u mp igrama? Ubiše boga u meni u For Honor, loš jesam, ali možda malo zeza i internet?
 
3 ne valja, 2 može, 1 najbolje

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Edit:
Podesio sam DMZ u ruteru, ali opet je type 3... 'bem li ga... Telekomov Huawei H360 ruter.
 
Poslednja izmena:
Pa jel ti je javna IP adresa?
Na PS3 mi je bilo Nat3 i kako me MTS skinuo sa CG-NATa, istog trenutka je Nat3 prešao u Nat2, narvno uz dobro podešen port farwarding.
 
Poslednja izmena:
Tražiš od telekoma user i pass i prebaciš ruter u bridge mod. Tako ćeš imati nat tip1. Ranije su to davali sad ne znam.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
User I pass da uđem u podešavanje rutera? To već znam.

Edit:
Ali ovaj ruter izgleda nema opciju za bridge mod.
 
Poslednja izmena:
Ne valja da uređaji budu u DMZ mode-u. Probaj da uradiš forward-ovanje portova za PS4 u ruteru i da dodaš nove TCP:

80
443
3478
3479
3480

i UDP portove:

3478
3479
 
Gde to da dodam?
Ako ovaj prvi broj treba da ubacim u remote host onda prijavljuje error.
Keže: the remote host IP is invalid
 
Poslednja izmena:
Gotovo sam siguran da port forward neće rešiti problem ako je iza duplog NATa tj. dodeljena mu privatna IP adresa koja počinje sa 100.xxx. Ja bih prvo to proverio u podešavanja rutera.
Za bridge mod već nisam siguran da li pomaže kod ovakvog natovanja.
 
Ove brojeve sam pokušao da ubacim u port mapping, ali izbacuje error
 
Mene je sa 3 na 2 prebacilo obično enablovanje DMZ-a
 
Probao sam dmz, ubacio IP sa PS4, i opet nat3

Ja sam imao nat 3 dok sam bio na mts i probao na sve nacine da promenim ali nije islo. Od kada sam na sbb nemam tih problema

Sent from my UP520 using Tapatalk

Kaže premijerka da su oni monopolisti, verovatno imaju monopol i nad nat-om. :p
 
Poslednja izmena:
I ja imam NAT 3, na sbb-u sam. Ip mi je 87.116.178.183, ne znam mogu li nekako da promenim to sa podesavanjima na ruteru ili je dupli nat u pitanju ?
 
Niko ništa o CTR-u? Ovi što su preorderovali digitalnu kopiju igraju valjda od juče, pričajte, osjeća li se taj šmek od legendarnog CTR-a sa PS1 ? :)
 
Svi igraju
Ima novih staza
Isto kao staro samo bolja grafika, taj osećaj

Igrao malo o'lajn, Odo sad da zapalim cigaru i popijem kafu.

Može da se budži karting, menjaju gume, spojleri...
 
Poslednja izmena:
Edit:
Treba što pre kupiti onaj buggy. Za ceo krug sam uspeo da obiđem protivnike.

Izgleda da nešto ne valja sa serverima. Često izbacuje pre starta, vidim mnogi se žale.
 
Poslednja izmena:
Probao novi Crash Team Racing i sramota da ovakva igra radi na 30fps...ne znam dal na pro radi na 60, ali na obicnom je 30. Svo odusevljenje mi je palo u vodu, ne mogu voznju da igram u 30 frejma, ma ne samo voznju nego bilo sta :(
 
Sve verzije rade u 30. Ceka se pc verzija.
 
Ne znam kol'ki je FPS , ali kod mene lepo klizi. Jedino mi je problem online što se dugo čeka partija.
 
Vidim da ce morati da se ceka PC verzija, nije to to. Ja ne znam jel njima toliko tesko da probaju da izvuku 60fps, pa ako jedan GT Sport radi u 60fps ne znam zasto ovo ne moze. Ili je to ono na svaku konzolasku igru lepi etiketu 30fps i bas nas briga ;)
 
Ako ti je za utehu i na Xbox X radi u 30fps.
 
Katastrofa radi online, sve gore. Jutros je bilo još i odlično.
 
Nazad
Vrh Dno