Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Losa je "roba" u ultimatumima (dogovorima). To je dete, nema ona obaveze, treba podeliti igru na ekran i neekran. Znaci ako ce da gleda yt, onda nema konzole/mobilnog/tableta/crtaca vise za taj dan, a barbike, pesak, igraliste je u svakom slucaju idealno
Nisam mislio klasični ultimatum....
Nego ako hoce da gleda yotube, nema i igranja playstationa.
Znači ili youtube ili npr.playstation.
Ne moze i jare i pare....
Na to.sam.mislio...ostalo sto si reko to je to....nema tu sta da se.doda...

Sent from my SM-A815FN using Tapatalk
 
Pitanje sto se tice Ps Now,da li ako uzmem primera radi sutra Control i posle izvesnog vremena igra ode sa Ps now,da li ona ostaje u library ili se zakljucava?
 
Zato su neke igre i stavljene sa određenim rokom, kao što je bio God of War. Al bar znaš s čim raspolažeš, neće nestati nenajavljeno

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Igra li neko Fall Guys? Sinoc su popucali serveri skroz, igra je jako zabavna. Ne znam samo koliko ce dugo da drzi paznju :D
 
Creaks prilicno obecava, kapiram da cu to sledece nakon Tsushima. Amanita Design do sada nije omanuo.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ja sam igrao sa prijateljem, jeste baš je zabavna. Inače sam obožavao emisije kao što su Takeši zamak ili nekada one igre Igre bez granica. Ova igra me na to podsetila. Imaju problema sa serverima velika navala. Koliko će da drži pažnju zavisi koliko budu ubacivali novih nivoa mislim da ih sada ima 25

Aha ispratio sam ih malo na twiteru, vidim da nisu ocekivali ovoliku navalu igraca. Nadam se da ce da osvezavaju nivoe redovno, ovo za sad je stvarno fantasticno
 
Kažu i da će u što skorije vreme da ubace i couch co-op.
 
Ova baba u Ghost Of Tsushima - najgori deo ijedne igre ikada, jos nema ni skipovanja dijaloga. Ludim vec drugi dan.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ova baba u Ghost Of Tsushima - najgori deo ijedne igre ikada, jos nema ni skipovanja dijaloga. Ludim vec drugi dan.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Jeste :D ima gluposti , razvucenih dijaloga sto bas smaraju i totalno su nepotrebni.
 
Fall Guys je ludnica :)
Zaginuh ovih dana. Uspeo sam 5 ili 6 puta da pobedim
 
zavrsio sam Tsushimu, 94% zavrseno, ostala mi neka 3 besmislena trofeja
odlicna igra, meni bolja od AC Odyssey, a bas sam voleo tu igru
1. odlicno je sto su postepeno ubacivali nove skillove tako da nikada nije bilo dosadno
2. mislim da su u smislu velicine sveta postigli neki optimum, nije premali a nije ni preveliki
3. trudili su se da ubace nesto novo u vec bas izrabljeni action rpg zanr, i mislim da su potpuno uspeli u tome
4. jos nisam odigrao igru iz ove generacije koja je imala ovoliko brzo in-game ucitavanje, svaka im cast na ovome, bukvalno brzina koju sam ocekivao od ps5 (sada znam da ce biti brze)
5. nema vracanja od strane NPC-jeva na lokacije koje ste prethodno ocistili sto je bila uobicajena i ekstremno frustrirajuca pojava u AC npr. - mislim da je ovde MOZDA bilo vracanje na jedan ili dva kampa u act1 ali mozda sam bio pijan dok sam igrao tako da cu reci da nema vracanja uopste

mane:
1. mogli su jos malo poraditi na raznovrsnosti questova, mada za velicinu studija koji je radio igru oprastam jer ni mnogo veci od njih nisu bas pretrgli onu stvar na ovom polju
2. quest sa babom je bas maltretiranje
3. igra graficki slabije izgleda od svih najava koje smo gledali
 
Tsushimu zavrsih i ja , retko igram igre poslednjih godina , ali ova je odlicna. Toliko
 
PUBG i Street Fighter V su PS Plus igre za septembar.
 
Play for free from 27/08 to 04/09! Your progression is saved if you decide to buy the game.

Nažalost nece biti free

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Već nedelju dana igram na PC Kingdom Come, sjajna igra. Imam GTX 1080 i nema šanse da namestim na qhd rezoluciji da nema padova frejmova sa preko 60 na sub 30. I onda kupim na PS4 Pro... jeste, lošije izgleda ali brate nema zezanja oko podešavanja, upalim i igram u stabilnih 30. I tih stabilnih 30 je naravno daleko prijatnije od ovog stutter festa na PC. Posle me pitaju što ne igram na PC... sad će na doboš odmah :D

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Već nedelju dana igram na PC Kingdom Come, sjajna igra. Imam GTX 1080 i nema šanse da namestim na qhd rezoluciji da nema padova frejmova sa preko 60 na sub 30. I onda kupim na PS4 Pro... jeste, lošije izgleda ali brate nema zezanja oko podešavanja, upalim i igram u stabilnih 30. I tih stabilnih 30 je naravno daleko prijatnije od ovog stutter festa na PC. Posle me pitaju što ne igram na PC... sad će na doboš odmah :D

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
Moj čovek :)

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Kakva je igra Kingdom come iz prve ruke, samo sam video da je rpg i open world sto mi je najbitnije, kupio bih je posto nemam sta da igram, mnoge sam rpg presao ali nmg nista da nadjem ko sto je RDR2 sa atmosferom pricom, grafikom i pejzazima u igri...
Probao sam i watch dogs i AC sve delove mnoge nisam zavrsio, gta presao, witcher nije los ali kretanje likova je ko na ps2, ako ima neka preporuka, jer se i dalje vracam na rdr i sve sam presao i sporedne misije sad samo lovim i lutam onim planinama
 
ali nmg nista da nadjem ko sto je RDR2 sa atmosferom pricom, grafikom i pejzazima u igri...

Ne postoji, previše te je RDR2 razmazio :) Za mene je W3 rame uz rame sa RDR2 iako su dva različita žanra u pitanju. Gameplay meganika ume da bude clunky, ali zato sve ostalo je top notch. Igra je ipak izašla "davne" 2015-e.

P.S. sačekaj C2077

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Kakva je igra Kingdom come iz prve ruke, samo sam video da je rpg i open world sto mi je najbitnije, kupio bih je posto nemam sta da igram, mnoge sam rpg presao ali nmg nista da nadjem ko sto je RDR2 sa atmosferom pricom, grafikom i pejzazima u igri...
Probao sam i watch dogs i AC sve delove mnoge nisam zavrsio, gta presao, witcher nije los ali kretanje likova je ko na ps2, ako ima neka preporuka, jer se i dalje vracam na rdr i sve sam presao i sporedne misije sad samo lovim i lutam onim planinama
Meni je sjajna, evo za tri dana sam odigrao 20 sati na PS4. Nekima je previše realna jer treba vremena da se razviješ. U startu si slab, borba deluje suviše kompleksno ali nije tako. Kako razvijaš skilove i učiš borbu od mastera postaje lakša... ali nikad laka. I dalje ako se zaletiš na više protivnika reše te u kratkom roku sem ako nisu seljaci bez oklopa. Svaka radnja razvija određeni skil, kao nekad u Morowindu. Ako više jašeš konja razvija se horsmanship, ako pičiš peške raste agility itd. Imaš 25 mapa sa blagom, neke kupuješ, neke kradeš i nagrade su prilično dobre. Za svaku treba malo da se mućne glavom jer je bukvalno mapa nacrtana rukom u odnosu na neki grad, na putu ka drugom i slično. Što pre uvežbati lockpick skill, alhemiju i naučiti da čitaš :)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Kakva je igra Kingdom come iz prve ruke, samo sam video da je rpg i open world sto mi je najbitnije, kupio bih je posto nemam sta da igram, mnoge sam rpg presao ali nmg nista da nadjem ko sto je RDR2 sa atmosferom pricom, grafikom i pejzazima u igri...
Probao sam i watch dogs i AC sve delove mnoge nisam zavrsio, gta presao, witcher nije los ali kretanje likova je ko na ps2, ako ima neka preporuka, jer se i dalje vracam na rdr i sve sam presao i sporedne misije sad samo lovim i lutam onim planinama
Ghost Of Tsushima
 
Kupio sam i GOT ali mi se mnogo ponavlja od sela do sela, mnogo je repetivna posle odredjenog vremena tako da je jos nisam zavrsio, ne moze rdr nista da mi zameni pa ni u pola, i nemq veze sto je western igra ali brate prica, grafika, atmosfera desavanja u toku igre je nesto nerealno dobro
 
Ja sam presao GOT pre nekih 10ak dana, meni RDR2 ipak bio daleko kompletnija igra, mada mislim da nisu uporedive iz vise razloga (velicina studija, budzet i iskustvo). Ovo je svakako punokrvnih 7-7.5/10 za moj ukus, ali to je to. Pristojno zarazna arkada, otvorio sam platinumski trofej prvi put u zivotu, ali kad sagledam sveukupno nije ostavila vau efekat ni na jednom polju.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno