Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Na PTP je dovoljno odsidovati 48h i posle toga moze da se prestane sa sidovanjem, nece sistem to racunati kao h&r ?
 
Kada ste već kod PTP-a:

Imam SB koji se završava za tri dana. Najverovatnije ću promeniti SB da isprobam malo i druge.

Šta ako ostane neki torrent koji nije skinut do kraja ili ne odradi 48h seed-a?

Imam jedan koji se vuče od par KB i teško da će da završi do kraja 30. septembra.
 
Kada ste već kod PTP-a:

Imam SB koji se završava za tri dana. Najverovatnije ću promeniti SB da isprobam malo i druge.

Šta ako ostane neki torrent koji nije skinut do kraja ili ne odradi 48h seed-a?

Imam jedan koji se vuče od par KB i teško da će da završi do kraja 30. septembra.

Ako nije skinut vise od 90 posto brisi ga da se ne skida na sb.
 
Vec par dana mi ne radi BitSoup. Vama ?
 
@mikiPSY
radi
 
i meni radi bitsoup, adresa je www.bitsoup.me, a ranije je bilo bitsoup.org,
Jel postoji neko sortiranje kod filelista ili sve moras manuelno...ocu da skidam nesto sa dosta lichera pa da tu jurim upload, mrzi me da uplodujem stvari odmah i koliko je vremensko ogranicenje na neaktivnost?
 
Pre par godina regovao se na RevTT treker - tačnije 2008-01-11 14:23:19 CET (350 weeks ago) ...
Koristio mesec dana, obrisao ga i bukvalno sve do danas se nisam ni setio da postoji dok mi nije stigao mejl :


So we have missed you ... kinda hoping you might have missed us?

Well anyway with the thought you might like to return to the community here is a special link just for you should you wish to come back inside the warm.
If not, well hey take care and it was fun!



Logujem se kad tamo sve stoji kao što je i bilo - oduševili su me :)
Kako se u današnje vreme rangira RevTT zna li neko ?
 
Poslednja izmena:
Pogledaj sta imaju od sadrzaja, koliki ima seed-a, koliki je seed time, koliko ima torrenta, kolike su brzine download-a , koliko se brzo pojave nove stvari.

Kako ga neko negde rangira je nebitna informacija, vec koliko je tebi koristan
 
RevTT je vise nego solidan tracker.
 
Bas cudno Danilo, meni su svojevremeno ugasili nalog zbog neaktivnosti od brat bratu dve nedelje ...a tebe sad sami nude, mora da im ne ide bas ...odo da vidim I ja svoj inbox :D
 
Oldskul je i Ok RevTT, samo malo tezak za odrzavanje.
 
Pogledaj sta imaju od sadrzaja, koliki ima seed-a, koliki je seed time, koliko ima torrenta, kolike su brzine download-a , koliko se brzo pojave nove stvari.

Kako ga neko negde rangira je nebitna informacija, vec koliko je tebi koristan

Bas cudno Danilo, meni su svojevremeno ugasili nalog zbog neaktivnosti od brat bratu dve nedelje ...a tebe sad sami nude, mora da im ne ide bas ...odo da vidim I ja svoj inbox :D


O gde ste navigatori :D
Vidite kako je u ovoj temi sve normalno i opušteno ...

Weasel znam, koristim privatne trekere 10 godina (Demonoid prvi, a i dalje živ - http://www.demonoid.ph) nemam odavno taj trip sa rangiranjem i jurenjem levela...
Svi prođu tu fazu :D
Što se tiče ovoga ostalog TL je meni najbolji - tu imam terabajte skinute i uploadovane...
Mada su me sada ovi sa RevTT kupili sa ovim mejlom :)


Marxista imam ja 5 pozivnica koliko vidim, samo pošalji mejl na pm i stiže ;)

RevTT je vise nego solidan tracker.
Oldskul je i Ok RevTT, samo malo tezak za odrzavanje.

Znači ništa se nije promenilo :)

Jedna pozivnica otišla marksisti, ostale 4 pa ko hoće neka se javi (da je member ovde na forumu i da obeća da će biti dobar)


ps. Koliko smajlija ostavljam u komentaru - MSN mesendžer je ostavio trajne posledice :D
 
Poslednja izmena:
Postadoh Master na BTN-u, i to je otprilike to, dalje se ne može. Zahtevi su im zaista brutalni:

Total data Need 100.00 TB
Minimum bonus points Need 250,000,000 bonus points
Minimum snatches Need 35000 snatches
Minimum time Need to have been a member for 2 years, 11 months
Total seed time Need to have a total seed time of 250,000 days

Nije ni čudo što ima samo 6 Overlord-ova. Sad mi žao da obrišem ovih 1.5TB što seed-ujem, ali obrisaću, ništa mi ne znači. Da krenem da jurim nešto drugo.
 
Evo ja cu prvi ahahaaa... A....
 
Heh moze stanes u red i cekas :D
 
Ja prepustam moje mesto u redu starijoj gospodji sa viklerima na glavi :)
Nisam nesto lud za serijama, pa zato, neka iskoristi neko kome to znaci.
 
Nazad
Vrh Dno