Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Interesuje me da li je dozvoljen cross seed na PTP i kako je sa bonus poenima?
 
Mi svi samo fs vijamo ;)
 
Ja zaboravio da je vikend,zato vas nema na temi;)Ako neko svrati neka mi pomogne savetom oko PTP-a,citao sam Faq i Rules ali nisam nasao nista oko cross seeda.Mada sam citao nocas do 4 ujutro,mozda sam prevideo od umora.:shock:
 
Zahvaljujem pejo,da li za bonus poene vazi kao i na ostalim trackerima(vise manjih torenata) iline?Obecavam da za veceras necu nista vise pitaticheers
 
Bonus points are an incentive to all users to help seed, while receiving bonus points for seeding activity. These bonus points can be used to trade for upload credit, a custom title, and other stuff found at the Bonus Store. You may also view your current Bonus Point Rates.

Bonus points are calculated through the following formula (though it is still being tweaked, and so may change):

bp/hr = size * ( 0.25 + ( 0.6 * ln(1+seedtime) / (seeds^0.6) ) )

While this may seem complicated at first, it boils down to two things:
The longer you seed something, the more bonus points you are likely to earn.
You will be rewarded with extra bonus points if you are one of the only seeds.


There are some restrictions on bonus points. These are outlined below:
Power Users and up are the only user classes allowed to send or "gift" bonus points to other users, and purchase invites.
You can still earn and use points while on ratio watch, however, you will not be able to send or receive bonus points during this time.
Freeleech torrents will not reward bonus points while they are still freeleech (but Half leech and Neutral leech torrents will).
...
 
Da li može da se vrati nalog na BitSoup, ako je ugašen zbog neaktivnosti?

Šta je sa TorrentLeechom, nema ga već par dana?
 
^Ja mogu da se ulogujem ali mi konstantno izbacuje
There is a problem with our ISP connection. Please be patient while we are trying to resolve this.
 
Jel se jos nekome desilo na AHD-u da su mu skinuli gigabajte uploada?
 
Pošalji staff pm. Izgleda da je bio neki problem tokom upgrade-a tracker-a.
 
Ako imam 10 torrent na seed-u na ipt i skinucu jos jedno 20tak fl iz iskustva neko jel vredi cekati ovih 1000p za 5gb ili ne?
 
Ako imam 10 torrent na seed-u na ipt i skinucu jos jedno 20tak fl iz iskustva neko jel vredi cekati ovih 1000p za 5gb ili ne?

Mozes ali nije vredno truda. Nek ti poeni sluze za zamenu kad obrises torente (poeni se menjaju i za freeleec torente). Bolje ti je obrisi feeleech torent kad vidis da upload neraste, zapuj za 50 poena, i skini novi freeleech torent.
 
4xIPT, pravila znate, javite se na pm.
 
Jel vam otvara TL ?

edit: posle par refresh-ova otvori napokon.
 
Poslednja izmena:
Jel ima neko invite za AHD(i dobru volju)?:)
 
Povlacim zahtev:pHvala za info
Ustvar molbu,nemam prava da bilo sta zahtevam:sceptic:
 
Poslednja izmena:
Uopsteno je tesko krenuti, ja sam dobio neke bonus poene i sada ide ok. Polako se bonus poeni nakupljaju.
 
Neće još online (makar nedelju-dve). Neko od njihovog staff-a na IRC-u napisa da je posao na 70-ak % i da hoće da ispeglaju bagove i slično.

Mozes ali nije vredno truda. Nek ti poeni sluze za zamenu kad obrises torente (poeni se menjaju i za freeleec torente). Bolje ti je obrisi feeleech torent kad vidis da upload neraste, zapuj za 50 poena, i skini novi freeleech torent.

Nov sam u svemu ovome i nisam siguran da sam.bas skontao tvoju pricu.. znaci ti mi kazes da ne menjam p. Za upload? Iako imam ubitacno mali upload od 100kb/s , nego da uradim sta?
 
Nazad
Vrh Dno