Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Da, baš kao BTN (no ratio + "svi" filmovi u raznim formatima + dobra/odlična sidovanost) nema.
 
Nesto najslicnije BTN-u je PTP, moras da seedujes film 48h, ali ima i ratio, moras da ga drzis iznad 0.60.
 
Hvala kolegi Roberto_Baggio na invite-u za BCG,sinoc sam se prijavio,nije bilo problema.:wave:
 
Ako nekom treba BCG neka se javi na PM.
 
Na hd-bits.ro imam preko 1000 pozivnica, jel to greska ili zezancija neka ? :)
 
To ce vec biti muka podeliti
 
U ovome sam potpuno neiskusan, ali vrijeme je da se počne.
Zanima me uglavnom HD multimedija (filmovi serije), a sada zbog djeteta i crtani sa sinhronizacijom. Ako neko ima pozivnice za neku od grupa koja ima ovih sadržaja može kontakt na PM.
Hvala.
 
Jos jednom da napisem kad se pomenu IPT. Evo poruke koje sam dobio od administratora kad sam pitao za ogranicenje invajtova.

""We stopped all invites to certain user classes, stopped anyone with H&R warnings to invite and stopped anyone below uploader even being rewarded more, we no longer re add invited that were lost and now all people are responsible for their invites." "

Znaci od sad pametno davajte :)
 
Uf.... ja imam jedan HitAnndRun, jer sam zaboravio da ukljucim torente posle skidanja necega na Sony....

A imam preko 200 torenata na seedu...

Znaci, ponovo to uveli, jedno vreme nije bilo, da si odgovoran za onoga koga pozoves.
 
Nope ..... 6 meseci ne smem da dobijem drugi, i ovaj se brise....

Tako neko objasnjenje mi je stiglo.
 
U pravilima piše da se briše posle 2 meseca, proveri.
A warning dobijaš ako više od 20 torenata ne siduješ duže od 5 dana
 
Imam jedno pitanje u vezi BTN-a,koji je bolji kvalitet:scene,internali ili p2p?Pretpostavljam da su internali ali nalazim web dl a scene i p2p blu ray 720p i 1080p?Molio bih da mi neko objasni da idem na sigurno:sceptic:
 
Zaboravih da pitam da li vam se otvara TL,od sinoc ne mogu da udjem?:zgran:
 
DDos napadi...
lvcg.jpg
 
Poslednja izmena:
Imam jedno pitanje u vezi BTN-a,koji je bolji kvalitet:scene,internali ili p2p?Pretpostavljam da su internali ali nalazim web dl a scene i p2p blu ray 720p i 1080p?Molio bih da mi neko objasni da idem na sigurno:sceptic:
Blu-ray scena je kvalitetnija od bilo koje web-dl varijante, sem ako je encoder baš zeznuo stvar, ali danas ne bi trebalo da se to dešava.
Znači, po kvalitetu ide blu-ray internal/p2p, zatim blu-ray scena, pa tek onda web-dl, tu je i HDTV internal, a nakon njega je HDTV scena.
 
Ako neko ikada bude imao pozivnicu za whatcd.. tu sam :d

Kvalitetnim formatima se uglavnom snabdevam sa ru trackera ali postoje izvodjaci koje hocu da slusam u 96kHz a neke od njih nisam nasao kod rusa..

Inace imam kilav upload (10/1 sbb net) ali se trudim da seedujem uvek, na ru trackeru imam skoro ter al za 2 godine.
 
Ako neko ikada bude imao pozivnicu za whatcd.. tu sam :d

Kvalitetnim formatima se uglavnom snabdevam sa ru trackera ali postoje izvodjaci koje hocu da slusam u 96kHz a neke od njih nisam nasao kod rusa..

Inace imam kilav upload (10/1 sbb net) ali se trudim da seedujem uvek, na ru trackeru imam skoro ter al za 2 godine.

Sa tim uploadom zaboravi na what :D
 
Blu-ray scena je kvalitetnija od bilo koje web-dl varijante, sem ako je encoder baš zeznuo stvar, ali danas ne bi trebalo da se to dešava.
Znači, po kvalitetu ide blu-ray internal/p2p, zatim blu-ray scena, pa tek onda web-dl, tu je i HDTV internal, a nakon njega je HDTV scena.

Kratko i jasno,taman kako se od tebe ocekuje.Zahvaljujem,sada je lakse:)
 
U pravilima piše da se briše posle 2 meseca, proveri.
Ja sam za h&r cekao 6 meseci da se skloni, pritom sam ga totalno glupo dobio, upalio torent na par sekundi i skapirao da sam pogresan dodao, pustio drugi da skida... Medjutim tracker je to registrovao kao h&r, a ja nisam ni isao na sajt u narednih par dana da ga zapujem i krastavac :)
 
Nazad
Vrh Dno