Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Naj opšti: Rutracker, IPTorrents, TorrentLeech (nezgodan za održavanje ratia), Sceneaccess (takođe), PTN (izhajpovan, no ratio), TorrentDay, Filelist, Zamunda (ima ratio, ali kao da nema jer nije bitan), Arenabg itd, ima još dosta sličnih, tu dominiraju tzv. scenska izdanja filmova i serija, mada ima i internala.
Za filmove: hdbits.org (nemoguće je ubaciti se), hd-torrents (ima dosta hdbits internala), chdbits, bit-hdtv, hdme, ptp, hdvnbits ...
Za serije: BTN (teško se upada, retko su otvoreni čak i preko pozivnica), Freshon, TVTorrents
Za dokumentarce: sciencehd.me (popuniš aplikaciju pa sačekaš da ti odgovore), mvgroup ...
Za muziku: What.cd (pakao za održavanje ratia), waffles.fm, mada rutracker ima mnooogo stvari u losslessu
Za igre i ostalo ne znam.

e tooooooo

HVALA TI!
 
Savet za početnike na IPT: sa Arenebg skidajte ono što vas zanima (od svežih, aktuelnih filmova i epizoda serija) pa odradite cross-seed na IPT, ima puno istih stvari.
 
Čuo sam za cross-seed i ranije, ali nikad mi nije padalo na pamet to da radim.

Protekla pola sata sam čitao o njemu i otprilike koliko sam skontao jeste da pazim na hash, da ne bude isti i da generalno ne spajam tracker-e u jedan, već ako seed-ujem nešto na 3 tracker-a, trebam to imati u uTorrentu na 3 mesta, kao 3 naizgleda odvojena torrenta.

Je l' sam dobro skontao i na šta još moram da pazim? :)
 
Nema šanse da tamo upadneš, a gore sam pogrešio, PTN je movie/TV tracker, nije opšti, FTN je opšti no ratio (takođe ništa od ulaska).
 
Jel i sa filelist ista situacija oko upadanja?
 
Čuo sam za cross-seed i ranije, ali nikad mi nije padalo na pamet to da radim.

Ja to radim od kad znam za trekere .... :) :) Samo je bitno da je potpuno isto izdanje ..... skinem gde imam najbolji ratio, a posle seedujem svuda gde ga ima ....
 
Ah lol, nemogu da verujem. Zaboravio sam da zapamtim user/pass info za moj account na http://freshon.tv/ , a sajt odbija da mi prihvati password recovery [na jednom mailu imam bannovan account iz starih dana kada nisam znao za ghost leaching, a na moja ostala 2 maila odbija da ih privati. Ne secam se na kom sam mailu registrovao account LOL, a svejedno sajt nece da prihvati nista].

Ajd pomagajte, dajte mi jednu pozivnicu.
 
Ah lol, nemogu da verujem. Zaboravio sam da zapamtim user/pass info za moj account na http://freshon.tv/ , a sajt odbija da mi prihvati password recovery [na jednom mailu imam bannovan account iz starih dana kada nisam znao za ghost leaching, a na moja ostala 2 maila odbija da ih privati. Ne secam se na kom sam mailu registrovao account LOL, a svejedno sajt nece da prihvati nista].

Ajd pomagajte, dajte mi jednu pozivnicu.

Hoces BitmeTV?
 
daj mail ako hoces freshon.tv
 
Da li neko moze da mi preporuci neki dobar tracker sa ebook-ovima na engleskom jeziku (mobi)?
 
Jel moze neko da pogleda ima li na nekom privatnom trackeru "U2 3D" koncert u 1080p ili 720p a da je 3D?
 
Potreban mi je neki dobar tracker za strane diskografije? Ima li nekog takvog?
 
Jel ima na nekom trackeru knjiga Darksiders The Abomination Vault. Mozete da mi preporucite neki sajt sa stipovima na nasem jeziku. Hvala.
 
Kako da stupim u kontakt sa moderatorima na YUWABiTSu?
Na onom chatu sto imaju link gore nikad nikoga nema.
 
Nazad
Vrh Dno