Šta je novo?

Industrija igara

Gledajući kako matori ljudi igraju glupi FIFA fliper i otvaraju nekakve kartice, umesto da igraju igru koja je oduvek imala bolji gejmplej i slušajući ih kako govore: "Gejmplej je dobar, ali džabe kad je prezentacija loša", uopšte me ne čudi to što klinci igraju sve što im se da da progutaju. Neće EA propasti nikad.
 
https://fckdrm.com

I zato za Cyberpunk 2077 ide preorder, a za EA, Square Enix i ostale idu lekici :smoke:
 
Igra li neko od vas, TC GRW? Meni se svidja, grafika je do jaja, fc4 mu nije ni do kolena ( 8gb vram-a jede skoro O_O ). Svidja mi se takodje sto nemas bezvezne side missions nego kroz pricu i main mission obilazis sve lokacije na mapi, nije kao fc a o5 je openworld i zanimljivo.

fc4 sam poceo i izgubio interes.
 
Kad bi samo kvalitet ispratio prodaju i kada bi konačno smislili da izbace nešto mp orijentisano, a ne da siluju sa SP i u 2018. :)
 
Moje misljenje je apsolutno suprotno tvom, hvala im sto i dalje drze single player gejming zivim, ne trebaju mi nikakve multi player grind monetarne socijalizacije. :)
 
Slazem se. Zar je malo mp naslova ? U sve zivo trpaju online komponentu, i gde treba i gde ne.
 
Mislim da je gospodin rama bio sarkastican.
 
^ Dobra vest rekao bih uzeci u obzir da su par puta vec bili pred gasenjem i da prave igre za nisnu publiku sa relativno uvek zategnutim budzetom... Bolje oni nego EA, mozda pozive duze...
 
MS je vec pokupovao nekoliko studija ove godine. Valjda ce konacno napraviti neki plan ekskluziva za sledecu konzolu, tako da ovo moze biti dobar potez za obe strane.
 
MS izgleda puca na nešto ozbiljno. Ako ako samo nek se krčka.
Što reče Yojinbo bolje MS nego EA definitivno.
 
Eh, kad smo docekali da je bolje da te MS kupi.
 
Samo da nastave da kidaju sa fenomenalnim igrama i to je to :)
Sa vecim budzetom bi mogli stvarno neki novi "Witcher" da naprave :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Teško jer mislim da ekipa koja je stojala iza KOTOR 2/ New VEGAS-a, zaključno sa Avellone-om od ove godine nije više u Obsidianu zbog loših poteza menadžmenta. Pitanje je šta je ostalo uopšte...
Ako ništa drugo imaće mogućnost da ne izbacuju nedovršene produkte, veći budžet i manji vremenski pritisak... Možda im je to falilo da igre koje izbace ostave mnogo bolji utisak...
Pitanje je da li će imati slobode kao Ninja Theory (Hellblade Senua's Sacrifice) ili postaju deo mašinerije - odnosno pitanje je hoćemo li videti Tyranny i PoE ili cRPG igre uopšte.
Spencer u svakom slučaju povlači odlične poteze i itekako mogu da budu konkurenti Soniju sa sledećom generacijom konzolnih eksluziva... Deluje da dosta više slušaju feedback korisnika i vuku consumer-friendly poteze.
 
Da, dosta ljudi je otišlo.

Ostali su ovi:

Big remaining names are Josh Sawyer (Lead Designer/Director of New Vegas, Pillars of Eternity I & II and Icewind Dale II), Tim Cain and Leonard Boyarsky (Creators of Fallout, Vampire the Masquerade Bloodlines, and Arcanum).
 
Mislio sam da je i Sawyer otišao...

Ostaje da se vidi hoće li imati nezavisnost ili postaju eksluzivni studio za MS... Sto bi kinda značilo da možemo da se pozdravimo od cRPG, win7 i možda i steam igara...
 
PC tema,MS više orjentisan na svoju konzolu,pa vi sad razmislite koliko igara ćemo igrati iz tog Obsidijana

Ako i budemo igrali nešto,biće to sa zakašnjenjem
 
Mnogo...

Voleo bih da vidim nastavak Tyranny-ja i POE (kada su timu odresene ruke) ali je realan scenario da ce te IP-eve pokopati i stancovati "rpg" igre za konzole...
 
PC tema,MS više orjentisan na svoju konzolu,pa vi sad razmislite koliko igara ćemo igrati iz tog Obsidijana

Ako i budemo igrali nešto,biće to sa zakašnjenjem
MS već godinu i nešto unazad izbacuje sve naslove paralelno. Win 10 tretira isto kao xbone konzolu.

Čak i digitalnu licencu tretira isto za novije igre. Odnosno igru kupljenu digitalno na PC-u možeš igrati preko istog naloga na xbone i obrnuto.
 
Poslednja izmena:
Forza Horizon je izasla u isto vreme za oba sistema. Xbox nema neku prednost kod njih u odnosu na PC.
Sumnjam da ce da kupe studio koji pravi PC RPG-ove i da ga koriste da pravi iskljucivo igre za konzole, to nema mnogo smisla.
 
ikz cele price mi je najzalije sto je Sawyer i dalje u eipi i nesto ce se pitati
ova dva matorana sto su pretekla treba pustiti da rade sta god im padne na pamet, pa makar i samo za konzole da izadje
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno