Šta je novo?

TS IPTV Informacije, cene, itd.....

Na aplikaciji se vidi da je uzed hd paket,na moj mts se ne vidi. Uzeo preko tv pre pola sata, pa cemo videti sutra prekositra. Nego ja mislio da ima malo vise hd kanala u paketu. Nemoj ih ubedjujes puno, ima naplate i sto ne treba. :)
 
17 ima valjda.

Baš mi javi dal će se pojaviti na moj mts.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Neće ti se tu pojaviti, ali će se pojaviti na računu da platiš, kada ti stigne :) i to srazmerno broju dana korišćenja...

Tako je i meni jednom bilo i ja se ponadao, tako da otkažite to što pre, ako ne želite uvećan račun....
 
Poslednja izmena:
Ime moje ;) nema veze videćemo...

Ja sam i hteo da otkažem, ali oni ne vide u sistemu. Samo hd paket , ostalo se videlo.
 
Da, zaista je razlika hd-sd na 42 inča.

Čekam dok se izradi e račun, ali po mojoj računici, hd paket prošlog meseca nije naplaćen. Jednostavno ga ne vide. I juče sam imao poziv...
 
Neće ti se tu pojaviti, ali će se pojaviti na računu da platiš, kada ti stigne :) i to srazmerno broju dana korišćenja...

Tako je i meni jednom bilo i ja se ponadao, tako da otkažite to što pre, ako ne želite uvećan račun....

Definitivno nije naplaćeno ;)
 
Super onda, meni su naplatili....
 
  • Like
Reagovanja: NAS
I meni ranije. Obično deaktiviram sve dodatne u toku leta...
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Zato se bas razmisljam za HD paket od 50 kanala, AXN NOW, Pickbox, plus paket, CineStar TV Premiere HD, HBO Premium i sve to za 1800 dinara. Isplatilo bi se bez neo fixnog i interneta koje imas u tom paketu.
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: NAS
Bobane radi li HD, jel ima na moj mts ?
 
Radi jos HD, da pogledam veceras sutra ligu sampiona pa ga odjavljujem. Nema ga jos prijavljen HD paket na moj mts, pa se pitam ima li sta da se odjavljuje.
 
Nećeš imati šta da odjaviš, jer paket ne vide u sistemu. ;)

Nakon tvog poziva cc, kreće zvanje sa njihove strane... i tvrdnja kako ti nemaš taj paket. Al ajde baš javi. ;)
 
HBO-na-poklon-tv-600.jpg



Časti mts ;)

"Kupite" skuplji paket

„U HBO + paket upakovani su vrhunski filmski kanali: HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax i Cinemax 2, kao i dva video kluba HBO On Demand i HBO GO".
 
Poslednja izmena:
Ha ha ne verujem ocima sve 6 meseci besplatno, a ja za obnovu boxa dobijam 2 pretplate za 1 dinar. Bogu plakati :D

Kakva cast marko odjavis tv i potpises kao nov korisnik i dobijas HBO cak 6 meseci besplatno. Joj padoh sa stolice od smejanja. :D :D :D

Na poklon dobijate i HBO paket, pravi izazov za sve filmofile, za koji tokom probnog perioda nećete plaćati mesečnu naknadu.
 

Prilozi

  • Screenshot_72.png
    Screenshot_72.png
    43.5 KB · Pregleda: 121
Poslednja izmena:
A kako izbeći ovaj detalj?
"Ako želite da mts TV sadržaje pratite na više TV prijemnika, dodatni STB uređaj možete da aktivirate nakon isteka besplatnog perioda od 6 meseci."
 

Prilozi

  • 1.png
    1.png
    41.9 KB · Pregleda: 169
Poslednja izmena:
kakva gupost.. sta ako nekome treba odmah 2 stb-a? trebali su to omoguciti bar uz doplatu..

Sent from Galaxy S8
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Ovo je možda znak da su arene izgubile italijane o čemu se uveliko priča a i sk je kupio euro i kvalifikacije...

Pokušavaju da navuku korisnike na 24 meseca. Ali ok, možda i ovo nekome odgovara ko ne prati toliko sport.
 
Jedino sto ja kao stari korisnik mogu trenutno da iskoristim je promocija za HBO;tako da daj sta das!
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Takođe, ali sve stalno za nove, nas stare ko šiša....Prvo me zeznuli za promociju 100GB a sada i ovo...Brzo će mart....
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Može. Zovi ih i žali se da si IPTV korisnik a ti port nije konfigurisan na 14 Mbps (tj zavisi koliko imaš STB 1 ili više i da li plaćaš paket sa nekim HD kanalima), a ruter procenjuje da je max brzina malo ispod 20 Mbps (verovatno da ne može baš 19-20, ali bar 16 Mbps može). IPTV jedan STB/risiver troši oko 4 Mbps. I po pravilu toliko oni treba da rezervišu za tu namenu. Tako da ako plaćaš net do 10 Mbps i koristiš 1 IPTV STB port se konfiguriše na 14 Mbps. A tebi je trenutno port setovan na 10 Mbps.

"Zaborave" to da odrade ovi iz Telekoma pogotovo ako si bio Box korisnik još u vreme kad je bio 6 Mbps net, pa kasnije kad su podigli brzine interneta Box korisnicima na 10 Mbps tebi nisu re-konfigurisali port.

Tj možda je bolja opcija da prvo probaš da pošlješ mail na [email protected] sve sa ovim istim screenshot-om parametara i da napišeš šta je problem : koristim IPTV, sleduje mi 14 Mbps na portu a "pušteno" mi je samo 10 Mbps (pa mi gledanje TV-a obara brzinu interneta), molim ispravite propust.
Ja lično bih im pisao i na Twitter nalog i na Facebook, pa gde se prvi odgovore.


Ako to ne reše 2 dana kasnije onda zovi call centar ili idi do poslovnice.
 
Poslednja izmena:
Hvala puno! Biće onda da je to moj slučaj jer sam prastari korisnik a tek juče sam uzeo IPTV
A ako imam uključen HD paket koliko će to pokupiti preko ovih 4 koliko kažeš da IPTV sam po sebi uzima? Imam uključen HD za HBO i Cinemax pa ako to moja linija ne može da podnese ukinuo bih ga jer mi je internet daleko veći prioritet od tv-a.
 
HD kanali "troše" 8 Mbps, valjda. Znaće oni šta sve imaš od usluga pa će setovati port na koliko treba (pod uslovom da "parica" podržava toliko).

Ako si tek juče uzeo IPTV onda sačekaj do ponedeljka i onda proveri opet parametre (pogledaš "Downstream line rate" da li povećan), moguće da će sami odraditi šta treba, da nisu stigli juče to da urade. Ako ne urade sami ti ih onda podseti :d
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Nećeš imati šta da odjaviš, jer paket ne vide u sistemu. ;)

Nakon tvog poziva cc, kreće zvanje sa njihove strane... i tvrdnja kako ti nemaš taj paket. Al ajde baš javi. ;)

Bio u nekoj guzvi i nisam isao u poslovnicu da odjavim HD paket. Stigao je racun za novembar i nije naplacen HD paket. :)
Malopre preko cc odjavio HBO+ ,sutra cu ga prijaviti opet besplatno. I na moje da zelim da odjavim HD paket, ona kaze gospodine vi nemate prijavljen HD paket. :)
 
Naravno hd i dalje radi... Sve kako sam napisao.
 
Radi HD i dalje kod mene. Ali kad prebacim na HD arena, prvih 10-15 sekundi secka i krci dok se slika ne stabilizuje. Jel tako treba ili je to do mog neta nemam pojma.
 
Kod mene na 50, sve ok.
 
Nazad
Vrh Dno