Šta je novo?

[MTS] Kontrola troskova

Hvala poglavice [emoji106]

from Tapatalk SM-A505FN using my Sent
 
Uzeo bih jednu karticu kontrola troskova 500. Da li ovih 500+1000 mogu sve koristiti na placanje parking servisa ili ne?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
1000 ne moze, samo u mrezi, sms,net, pozivi.
 
Ne moze nikako vrlo cesto.. Ja najbolje znam [emoji16][emoji16][emoji16]

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Zašto u Moj Mts app uvek stoji stanje glavnog računa 0.00 dinara, kad to nije tačno stanje?? Jel to namerno nešto neće da srede, ne razumem.?

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
I kod mene je tako isto - to je, bar ja mislim, stanje dopunjenog kredita koji nudi dopunjavao - nisam siguran nisam ni mesec dana na KT

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
^ Isto je na portalu. KT im nije zanimljiv i tim se ne bave. niti daju bilo kakav popust ako se obnovi ugovor.
 
Koliko važi dugo dopunjeni kredit za broj u kontroli troškova?
Malopre sam se igrao, sa broja iz kontrole troškova sam dopunio prepaid broj, pa sam onda sa tog prepaid broja dopunio i broj sa kontrole troškova.
Sada piše stanje (koliko sam dopunio) ali ne piše do kada ovaj kredit važi - zato i pitam.
Pošto broj u kontroli troškova slabo koristim, hoću da sve što mi "prekipi" prebacim na onaj prepaid broj, pa nazad, i tamo nekada, kada mi istekne ugovor, nagomilam kredita koji će da bude kao avans kada pređem na postpaid.
Jel ovo ostvarivo?
Fala unapred, ranije ne moglo, ali sada nisam siguran...

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Kao da su me čuli... Sredili stanje u aplikaciji, vidi se stanje kredita na glavnom računu. Bravo, svaka čast.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Pitanje za korisnike KT.
Iz kog kredita se "troši" internet? I da li se može potrošiti više MB od predvidjenih, npr. 150, na uštrb minuta ili SMS-a?
 
Nemaš minute i sms u količinama, imaš samo iznos koji trošiš na minute ili na sms.
Internet dobiješ u MB, i kad potrošiš te MB onda ti troši sa kredita, a obzirom na cenu tog interneta za par minuta ti potroši sav kredit i ostaneš na nuli :) . Kontrola interneta u telefonu je pod obavezno za KT.
 
Evo kako MTS računa potrošnju interneta na KT [emoji34][emoji34][emoji34][emoji34]
8ec3755b119af972cfeb1e7b888dc790.jpg


Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Nekontrolisana kontrola troškova [emoji16]

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Po prekoračenju 50din/mb prvo sa bonusa, pa onda sa glavnog kredita.
 
Ljudi, planiram da uzmem Kontrolu troškova, da vas pitam: kada se potroši glavni kredit, onda je dostupan onaj bonus kredit, jel tako? I da li se prenosi ono što ti ostane neiskorišćeno?

Послато са Moto C Plus помоћу Тапатока
 
Пример - Контрола трошкова 500:
- основни кредит = 500 динара;
- бонус кредит = 1000 динара;
- интернет кредит = 150 мегабајта.
Све што се не потроши у једном месецу (на пример, у марту) се преноси само у следећи (април) и у њему се може потрошити. Ако се до тада не потроши онда се брише само тај један пренети.
Бонус кредит служи за позиве и поруке ка МТС мобилној мрежи.
Основни кредит служи за позиве и поруке ка осталим мобилним мрежама, позиве ка фиксним мрежама, као и позиве и поруке као иностранству.То се све обрачунава по МТС-овом ценовнику услуга. Основним кредитом можеш плаћати и паркинг, Бус Плус у сличне ствари (хуманитарни СМС).
Када потрошиш иницијалних 150 мегабајта интернета, онда се за даље сурфовање троши бонус кредит. Ако се приликом сурфа истроши бонус кредит, онда се за нет користи основни кредит.

Мој савет ти је да узмеђ Змај тарифу, пошто Контрола трошкова не подржава 4Г.
 
Iako je na prepaidu dostupan 4G, kontrola troškova ne podržava 4G. Takvu info sam dobio iz mts-a.
 
^ To je novost da je na pripejdu omogućen 4G.
KT je pripejd. Kako onda ne može? [emoji36]

Sent from my Z2 Plus using Tapatalk
 
^ Zvao sam MTS, rekli da su pustili eksperimentalno 4G samo određenom broju prepaid brojeva.
U call centru nisu znali da mi kažu za kontrolu troškova ("možda je vašem broju dodeljen 4G"), pa su napisali nalog i neko će mi se javiti.

Yeah, right.

Sent from my Z2 Plus using Tapatalk
 
Neki uvode vec 5g a kod nas ni 4g nije zaziveo kako treba. Dele ga kao da je lek.

Poslato sa GRACE uz pomoć Tapatoka
 
Bio sam do poslovnice,
nema ni za nas stare korisnike tog paketa, nema popusta, "valjda" nakon isteka ugovora ide puna cena.

Bio sam do vip-a, kažu da može sa KT na siguricu sa prenosom broja, dan nakon što istekne ugovorna obaveza.

KT sa puno cenom je u odnosu na vip skroz nepovoljan, ko je ovo u mts smislio svaka mu čast.
 
Meni je KT trebala zbog dece, savršeno je za klince, može da se uključi u 100Gb interneta u box paketu, i jedina mana je što nema 4G. Sada ću morati da prebacim na moravu a tu je uvek opasnost od VAS servisa itd.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Pa jeli imaš KT ?
Može da ostane na njoj ako je završena ugovorna obaveza

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Može da ostane ako ima samo KT, treba pitati kako je kada je deo box paketa.

U svakom slučaju, KT500 nije strašno, sa popustom je bilo 400din, sada je to 500din, podnošljivo,
međutim KT1000 je bila 700 din sada je 1000 din i nikako ne parira sigurici,
a najveći paket KT je sada suludo skup bez popusta.
 
U sigurici imaš ozbiljno mnogo saobraćaja ako je porediš sa KT (jedino 100GB iz BOXa je nemoguće imati).
 
Nazad
Vrh Dno