Šta je novo?

[MTS] Kontrola troskova

Kako samo zezaju! Potpisao sam novu UO na 24 meseca s popustom. Tekuća tarifa mi je KT2000, potpisujem i kažem da želim da potpišem na KT500 u ugovoru, ali da mi u tom mesecu bude tarifa KT2000, tj. da se tarifa ne menja narednog meseca. Može? Može. Potpišem.

Onda me zovu i kažu da nije napisan nalog, zamolim da mi pošalju kao mail potvrdu i imam crno na belo da može. I napišu da samostalno sa Portala promenim KT tarifu za svaki slučaj. Svi znamo da se KT tarife ne mogu menjati sa portala. Onda mi ponovo napišu email u kojem zamole da im pismeno dostavim zahtev da želim da ostanem na KT2000, na kojoj sam mesecima, i tražili su potpis i ponovo potvrda da može. Dostavim im to 29. avgusta na email (bio sam van SRB), a sa datumom 30. avgust me je kod kuće čekao dopis druge službe u kojoj objašnjavaju da to "nije po proceduri" i da moram preći na KT500. Cimanje ni oko čega.

Usput sam dobio i prvu pretplatu gratis, pa je gratis KT500, umesto KT2000.
 
ima li sanse da sa Kt 500 predjem tokom trajanja ugovorne obaveze na XL paket postpaid i da li placam penale neke.?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Jel se dobija nešto gratis za produženje kt500 ug. obaveze?
 
Milane moze uvek na skuplji paket bez penala. Moras u poslovnicu. I ako se padnu neiskusni mozda moras 2x u poslovnicu :)
Jedino sto neces dobiti duple MB!
 
Ističe u oktobru.
 
Milane moze uvek na skuplji paket bez penala. Moras u poslovnicu. I ako se padnu neiskusni mozda moras 2x u poslovnicu :)
Jedino sto neces dobiti duple MB!
hvala, kad je najbolje da obavim to, msm na koji dio meseca, ako to ima veze.. ma dupli Mb manje vise jer dobijam valjda 100Gb sa ovim paketom od 1600 din

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ne dobijas nista. Ako je UO poceta sa KTom, ne dobijas nista od promoa za postpaid tarife.

Najbolje je zadnjeg u mesecu, dobijas ceo saobracaj, placas samo jedan dan, i odmah se sve prenosi u sledeci mesec. Ja tako radim, sestrin broj uvek pocinjao sa KTom 500 (najniza tarifa, da moze posle da se vrati na bilo koju vrednost tarife), prebacim zadnjeg u mesecu na Miks M, ovog puta L, i taman se nekako uklopi sa onim prenosom :)

@boki, brisi to :)
 
aaaa onda necu, izguracu do marta sa KP
ako bi ipak potpisao novi ugovor sada, tj prvo raskinuo stari koji je do marta, da li znaci da i od marta do kraja novog ugovora ne bi imao internet pojacan?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
molim vas, zar je nemoguce platiti parking putem KT? ima li resenja? ako ne moze onda je bas bed

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Moze. AKo ti ne radi (a IMAS Mesecnog ili Dopunjenog kredita dovoljno), zovi da ti aktiviraju.
 
Zezne sistem nekad ako nije imao KT obicnu dopunu pre manje od 3 meseca. Kao za FD.
 
ima li sanse da sa Kt 500 predjem tokom trajanja ugovorne obaveze na XL paket postpaid i da li placam penale neke.?

Mozes, ali samo po isteku ugovora! Jer moraju da ti zamene karticu, prepaid za postpaid. Nema nikakvih penala, jedino ces platiti 200 dinara za zamenu kartice.


Zanima me ima li ikakve sanse da se dopunjeni kredit na KONTROLI TROSKOVA nekako vrati ili prebaci u pretplatu? Imam 3000 dinara na jednom broju a ne koristim ga.

Da moze da se prebaci, odnosno umanje ti racun za toliko koliko imas na racunu.

molim vas, zar je nemoguce platiti parking putem KT? ima li resenja? ako ne moze onda je bas bed

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Moze. AKo ti ne radi (a IMAS Mesecnog ili Dopunjenog kredita dovoljno), zovi da ti aktiviraju.

O cemu pricate? Ja najnormalnije uplacujem parking i nista nisam aktivirao, naravno ako imam kredita na racunu!
 
Poslednja izmena:
^ Ovo prvo što je odgovoreno za KT500 je netačno, a alfa je objasno na stranici ranije.
 
Zezne sistem nekad ako nije imao KT obicnu dopunu pre manje od 3 meseca. Kao za FD.
Ја никада нисам доплаћивао на КТ и увек је радила ФД. То се дешава са припејд картицама када хоћу са једне да пребацим кредит на другу па понекад мора и обична допуна, на КТ ми није тражило никада. Ваљда.
 
Mislim da je i tebi trazila, a u temi smo javili svi ostali da nam se to desavalo od pre cirka godinu i po, valjda. Do tada je radilo bez eDopune.

VAS treba da radi svejedno, i meni je samo jednom bio taj bag da nije radio, trazili su eDopunu. Mozda je i lupio operater, ali nije hteo da prosledi pre eDopune, pa nisam cackao jer mi nije bio problem da dopunim to jednom :)
 
Написао сам ваљда јер нисам 100% сигуран али 100% нисам допунио КТ последњих годину и јаче.
 
Ti si imao srece, meni je svaki KT otprilike godinu dana, +/-, zahtevao na 3 meseca ED da bi radio FD.

Rekli su mi sa 733 da ce me zvati ako mogu i neki mesec za KT da izboxuju, ali posto me evo 10 dana ne zovu, izgleda da gasim sav KT najzad :)
 
Вероватно је битан детаљ прелазак на вишу тарифу, ја сам избоксовао 2 месеца без телефона и 3 са телефоном. Не знам шта бих добио да сам остао на истој, мада је мени одговарало да повећам пакет.
 
Dobio si KT sa popustom i 2 meseca za dinar? Ja sam razumeo da si dobio 3 za KT SA telefonom, a 2 za postpaid bez telefona.

Nije mi problem prelazak na veci tarifu.
 
Добро си разумео, једино што сам у првом разговору хтео постпејд са телефоном и добио понуду 3 месеца а за КТ2000 два, после сам променио план и узео постпејд са попустом и КТ2000 са телефоном и добио 2 тј три месеца. Не видим разлог да не добијем КТ2000 без телефона са попустом и два месеца по кинту. Сада ми је то небитно. Остаје да планирам следећи корак али ти већ то знаш. ;)
 
  • Like
Reagovanja: M J
Nisu ti ponudili, verovatno ne moze bez telefona :( Cim su sve druge opcije ponudili.
Iskreno ne bi mi znacilo trenutno KT2000 2/3 za dinar + telefon, jer ne vidim sta bi uzeo od telefona :( Niti mi treba!
 
^ Potpuna slučajnost, bez veze, ne znam ni ko je odobrio, devojka u poslovnici koja me iz viđenja zna se potrudila i - uspela! Dobio na 3 broja + gratis po jednu pretplatu. Pisao sam već o tome. ;)
 
Poslednja izmena:
Jel' to ona nova sa slika sa mora? :D
 
Nazad
Vrh Dno