Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Ima li neko vaučer za NeoNeo i prelazak sa drugog provajdera?
 
Koliko je A1 OK za prepaid za postpaid i roaming ko koristi nipošto ne preporučujem. Fantomski KB u Evropi pa ti misli se sta ti je skinulo...
U zapadnom Balkanu ne jave ti lepo da ti naplaćuju... Realno stanje potrošnje je realno sa kašnjenjem od 5 dana...
Iz Severne Koreje bi poštom stiglo uz sve inspekcije...
Usluga boli glava. Ko ide u roaming a nije sa ručnim izborom mreze i gašenjem interneta na ti i ima zivce da baja u pasulj danima jel mu šta naplaćeno ili nije... Nema sta da trazi ovde...
 
Da javim da je refundirano, ako jos neko ima ovaj problem, neka zove 0601234
Мени су скинули 1х 200. Жалио сам се у пословници где су ми рекли да им је то познато и да нисам први који се жалио да му се тако нешто десило. У току дана сам добио позив да проверим са банком јер не може А1 сам да скида...
 
Koliko je A1 OK za prepaid za postpaid i roaming ko koristi nipošto ne preporučujem. Fantomski KB u Evropi pa ti misli se sta ti je skinulo...
U zapadnom Balkanu ne jave ti lepo da ti naplaćuju... Realno stanje potrošnje je realno sa kašnjenjem od 5 dana...
Iz Severne Koreje bi poštom stiglo uz sve inspekcije...
Usluga boli glava. Ko ide u roaming a nije sa ručnim izborom mreze i gašenjem interneta na ti i ima zivce da baja u pasulj danima jel mu šta naplaćeno ili nije... Nema sta da trazi ovde...
ja sam jedno nosio sim u zb za kad idem dalje imam resenje eu sim i kroz vpn i gsm gateway mi rade pozivi.
 
Šta je problem sa romingom za zapadni Balkan? Ako u paketu imam određeni broj GB, šta mogu loše da očekujem?
 
Nista kad potrošiš MB iz ZB (nadas se da ce te obavestiti blagovremeno i da bar to stanje koliko toliko je realno...) A posle toga koristis normalno i posle 5 dana ti samo rokne za svaki MB po 1 dinar na stanje. Mislis ono da ce.te blokirati ili naplaćivati ali ne potrosis par GB preko i tako ćute i odjednom sve stigne... U principu ako si samo svestan i znas da pazis i ručna mreža. Sad kad znas za ovo si bezbedan. Ali i u minskom polju si bezbedan ako imas mapu mina i znas kako gazis...
 
Što se tiče a1 najsigurnija varijanta u romingu je kupiti lokalnu karticu. Dosta jeftinije od kockanja sa njihovim obračunom potrošnje koji rade na 4,5 dana.
 
A njihov korisnicki servis kaze ( u realnom vremenu ) obracun... Jao majko mila koji krs od mreze i koga oni zaposljavaju... Nije ni cudo da im je core na PHP-u za aplikaciju. Sta im je back? Python mozda?
Da ne pricam da im je "info" o uslugama ocajan. Pola informacija bitnih izostavljaju... A1 Postpaid je ubedljivo najgori od obe mreze...
Koliko im je prepaid dobar toliko postpaid im je los...
Na mtsu nikad nista nisu iz prve uradili ( ovde iz trece uspevam da naglabam tek sta se desava )... Jedina mreza u Srbiji koja valja za postpaid je da ne koristis nasu mrezu...
Pretpostavljam da je dobra opcija da se takodje prebaci i na 3G ( jer oni fantomski KB nije puno ali dolaze najverovatnije od nesrecnog VOLTE-a kojeg telefon tehnicki ni nema... )
 
Poslednja izmena:
Čekaj, nešto sam propustio? U maju sam bio u CG, koristio roming u ZB zemljama, tacan je bio prikaz kroz app i nije bilo iznenađenja posle. Doduše bio je isključen voLTE.
 
Čekaj, nešto sam propustio? U maju sam bio u CG, koristio roming u ZB zemljama, tacan je bio prikaz kroz app i nije bilo iznenađenja posle. Doduše bio je isključen voLTE.
Da ali nisi potrošio sve GB?
Do tog momenta radi manje više. Ali kad potrošiš je problem... Onda prestaje da ti računa. I posle 5 dana ti stigne samo račun u aplikaciji...
 
Ako u Srbiji imate ogranicenje nakon potrosenih GB (svi aktuelni paketi imaju ogranicenje), imate ogranicenje i kada potrosite GB za Zapadni Balkan. Nema naplate posle potrosenih GB i blokirano vam je dalje koriscenje interneta
 
Ako u Srbiji imate ogranicenje nakon potrosenih GB (svi aktuelni paketi imaju ogranicenje), imate ogranicenje i kada potrosite GB za Zapadni Balkan. Nema naplate posle potrosenih GB i blokirano vam je dalje koriscenje interneta
Da svima osim neo paketima. Na kojima nema ograničenja.... A to pazli lepo nigde ne piše. Nigde ne piše ni cena. Niti pise na koliko se updatuje. Kao da je paket iz mreže "Crna Rupa" pogodi kako radim...
MTS i yettel imaju svoje momente. Ali ovo je izuzetno neozbiljno
 
Nakon potrošenog internet sadržaja iz tarifa MINI, START, NEO 4 i NEO 23 pristup internetu biće onemogućen, a surfovanje je moguće nastaviti kupovinom internet dodatka dostupnih za izabranu tarifu.
Nakon potrošnje MB dostupnih u regionu Zapadnog Balkana* za tarifne pakete MINI, START, NEO 4 i NEO 23 dalji surf u regionu Zapadnog Balkana* je moguć isključivo uz kupovinu tarifnog dodatka.
Naplata prenosa podataka u tarifnim paketima NEO Surf, NEO NEO*, NEO Platinum* nakon potrošenih MB koji su dostupni u okviru mesečne pretplate za region Zapadnog Balkana* vrši se prema ceni od 1 RSD za 1 MB saobraćaja.
Samo za NEO pakete sa neogranicenim internetom u srbiji se naplacuje
 
Samo za NEO pakete sa neogranicenim internetom u srbiji se naplacuje
Ok, ima ali zar se ne može korisnik lepo obavestiti. Čak na kraju krajeva. Kad se ostavljaju detalji u futeru. Ne naslaze se ko ni sebi ni svom nego se lepo obelezi brojevima.... I podelis malo da se podaci mogu naći. Koristi se konzistentnost u pisanju. Ili je sve 1 dinar ili 1 rsd ne koristi se kombinacija kako se ko seti. Nije cajanka kod babe Milojke pa se tračari o uslugama kako se kome seti...
 
Vec tipa deseti put zovu iz A1 (sa broja +381617918***), i dva puta sam se javio, prvi put pre oko mesec dana, kažu da sam ostvario popust na nešto (pripejd broj je u pitanju koji dopunim samo pred istek), i tad sam rekao da nisam zainteresovan. Posle toga zvali jos dva tri puta nisam se javio, danas sam se javio i opet popust neki, ali sam odmah rekao da nisam zainteresovan. Je l moguce da su toliko dosadni i mogu li nekako da ih se resim ?
 
Blokiraj taj broj...

Think About It GIF by Identity
 
Vec tipa deseti put zovu iz A1 (sa broja +381617918***), i dva puta sam se javio, prvi put pre oko mesec dana, kažu da sam ostvario popust na nešto (pripejd broj je u pitanju koji dopunim samo pred istek), i tad sam rekao da nisam zainteresovan. Posle toga zvali jos dva tri puta nisam se javio, danas sam se javio i opet popust neki, ali sam odmah rekao da nisam zainteresovan. Je l moguce da su toliko dosadni i mogu li nekako da ih se resim ?
koriste i 060 000xxxx opseg da znas ali to je a1 prodaja
 
Za popust na neo neo potrebno je da ostavite podatke u virtuelnoj prodavnici kako bi vas kontaktirao neko od njihovih kolega.
 
Ja ostavio podatke da želim da pređem sa mts-a (čisto da vidim šta nude) i niko me nije nazvao
 
Jel kod njih mogu i novi korisnici da uzmu telefon na rate ili mora da prodje odredjeni period ?Ne mislim na prenos broja ,vec skroz novi broj ...
 
Umeju da traže avansnu uplatu za nove korisnike, uglavnos iznos za 3 mesečne pretplate i rate za telefon
 
Sad su me zvali iz A1 za produzetak. Nudi mi neo neo za 2300din, pa sam ispricao sta drugi nude i onda kao extra popust 2100din ako se danas odlučim. Rekoh moram razmisliti, podnecu ja zahtev ipak za prenos pa cemo videti.
 
Nazad
Vrh Dno