Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

@churla praznični ekstra dodatak za prepaid plan 300 ili 600 za 22 dinara. Prošle godine je 21 trajao do kraja januara.
 
jel jos neko ima poteskoca ,da uplati kredit online putem i jos poneki problemi ?
 
Jel mozda ispratio neko cenu Oneplus Nord 2 pred Novu godinu?
Zanima me koliko je sada skuplji
 
Uz in tarifu cena nord 2 telefona je ostala ista.
 
Da li neko ima iskustva sa ranijom obnovom?
Meni ugovor ističe tek u decembru,a hitno mi treba novi telefon. Da li bi mi odoborili raniju obnovu?Jel ima neko takvo iskustvo?
 
Slično se meni dogodilo pred novu godinu kada sam prebacivao prepaid broj Telenora u A1, takođe na pre paid. Poslovnica na Bulevaru kralja Aleksandra kod pijace Đeram u Beogradu. Kad su čuli da hoću na pre paid, počeli da vrdaju "ne znam da li imamo pre paid kartice", pa ode da gleda kao negde iza, pa zove koleginicu, pa se domunđavaju i na kraju mi ipak kao našli neki prepaid SIM. Mislim... Da ne pominjem da su me sve vreme ložili da ipak pređem na post paid jer je to povoljnije bla bla...
Sve mi se čini da to namerno rade. :poop:

Mene razvlače po poslovnicama već tri meseca. Razgovarao i sa CC i rekli "javićemo Vam kad stignu kartice". Uopšte mi nije jasna politika da nemaju kartice za prelazak iz drugih mreža. Liči mi jedino na tipično naše kartelsko tržište (pročitajte današnje vesti) da se ne zameraju jedni drugima. Tržišta nigde. :mad:
:mad:
 
Nije neistina, niti klasična floskula, znam i privatno ljude. Kako sa A1 ispostavom, tako i kod partnera sam u fer odnosima i stvarno je letos bila nestašica prepaid MNP kartica pa su ih na kraju dobili u A1 za tačno nedelju dana.
 
A kad se ranije potpise ugovor npr 6 meseci ranije, je l onda sklapas ugovor 2 god. + tih 6 meseci ili samo 2 god. a tih 6 meseci se "brisu" ?
 
@Dakii ili aneks uz produžetak 6 ili plaćaš penal* i brišu se. Bez plaćanja penala i dodatnog produženja može 3 meseca ranije:
*Naknada za prevremenu obnovu ugovora se tarifira jednokratno u iznosu tarife koja je aktuelna na broju prilikom obnove ugovora.
Detaljnije je objašnjeno u cenovniku da prevremena obnova ugovora je moguća najranije do 18. tekućeg meseca na poseban zahtev.
Za sve nedoumice konsultuj agente i virtuelnu poslovnicu ako si imao promocije i popuste uz ugovor.
 
Poslednja izmena:
Imao sam poziv sa "Vip SRB" i umesto broja telefona pisalo je "Private number", javio sam se ali sa druge strane se čulo jako tiho presecanje signala svaki sekund i čulo se da neko razgovara mođusobno u pozadini (uz šuštanje). Nakon skoro minut čekanja da se neko javi prekinuo sam. Da li je ovo jedna od onih caka kada stiže uvećan račun?
 
Pričalo se svojevremeno o tome da li je kod onih korisnika koji imaju eSim a kojima se nije promenio Vip u A1 logo uzrok eSim ili sam telefon odnosno tj da li je potreban update sw telefona. Evo ja sam danas rešio ( iz drugih razloga ) da zamenim tj da se vratim sa eSima na sim...Odmah se umesto Vip pojavio A1 logo....
 
Mogu li u podešavanjima mobilnog telefona da zabranim da me pozivaju skriveni brojevi ili to može operater?
 
Može ako je proizvođač telefona to predvideo. Na primer, Xiaomi daje tu mogućnost:
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-01-20-00-03-28-196_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2022-01-20-00-03-28-196_com.miui.securitycenter.jpg
    46.5 KB · Pregleda: 71
  • Like
Reagovanja: NAS
Dobio sam obevestenja iz VIP a da obnovim ugovor tri meseca pre isteka postojeceg ugovora uz koji je uzet i aparat. Da li moze da se uzme i aparat uz obnovljeni ugovor, ili samo ugovor sa tarifom?
 
Moze i aparat a nova UO ce biti 24 meseca + 3 od stare UO
 
Da li A1 daje neke pogodnosti za produzenje ugovora, nesto, 20, 30, 40 % na pretplatu bez uredjaja ili ne daju nista.
 
Nazad
Vrh Dno