Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Jok kod trecih.
 
Ne postoji treći i nema tu neke filozofije, ideš kod onog gde je za tebe najbolja ponuda u tom trenutku (gde na tvojoj lokaciji najbolje radi net, gde je najjeftinije, gde ti odgovaraju dodaci, gde najbolje radi mreža, gde možeš da izdejstvuješ neki popust i sl.). Svi su oni isti, ako ne platiš račun odmah aktiviraju izvršitelja da ti pleni zaradu bilo koji operater ili provajder da je u pitanju, svi gledaju kako da te zakinu, da u reklami napišu "high, max, neograničeno, besplatno, free, dž" a da se sitnim slovima ograde.
 
Sad mi dođe da idem preko Pančevca jer mi se nikad nije desilo da izgubim mrežu tako.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
A mnogo smo mi razmazeni sto se tice pokrivenosti.

“Stucne” 4G u voznji... ili nemamo full signal u sred stana u toaletu... a u americi ti pise “no service” na sred autoputa, pa nikom nista :)

Nije meni problem ako stucne 4G, al kad mi zabode wi fi, a ja u sobi, i nemam 4G i tako svaki put, to je problem. Problem je i sto wifi zabode, al bitno mi je da na kablu radi ok :D
 
Jel se nekom desilo da plati karticom i zapamti istu a radi smanjenja sledeceg racuna a da mu se isti naredni ne smanji za tih 300 dinara?
Kako im bese broj da im j majku ako kazu nek to i ispune, bas me briga za cirka 2.5€ ali nemoj praviti od mene magare jer to nisam.
Dajte broj CC da ih zovnem i objasnim neke stvari.
A inace sva sreca rastajem se od lopova sledeceg meseca hvala bogu.
Pročitaj post #16597 imaš objašnjeno šta je za njih sledeći mesec.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Pročitaj post #16597 imaš objašnjeno šta je za njih sledeći mesec.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
Hvala ali to nema veze sa vezom ne post vec takvo objasnjenje.
Dakle ja sam platio racun za Novembar u Decembru i sad opet u Januaru za Decembar pa koliko jos da platim da dobijem "sledeci" mesec -300 po njima?
U februaru za Novembar jel moguce?
 
Upravo tako. Dakle kada si platio novembarski račun u decembru, već ti je počeo obračunski period za decembar pa ne mogu tada da daju popust, nego u novom obračunskom periodu a to je januarski račun koji ti plaćašu februaru. Ludilo mozga. To nikako ne može da bude sledeći mesec kao iz reklame.

Inače evo dokaza da je Vip jedna prevaranstka kompanija i da su im korisnici na poslednjem mestu.

Vip - druga priča. [emoji1785][emoji2961][emoji2961]
Zaista su druga priča - ona loša.
9b84936d42e77623dc35e5b9b370cc28.jpg


Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ja iz MTSa pobegao u Telenor, o VIPu nikada nisam razmisljao jer su uvek bili tanki za ova prva dva. Jedino sto sam uzeo Kucni Net od njih i ne mogu da se nakajem, mnogo lose radi net, pad brzine postojan i konstantan, smejurija od kompanije.
 
Upravo tako. Dakle kada si platio novembarski račun u decembru, već ti je počeo obračunski period za decembar pa ne mogu tada da daju popust, nego u novom obračunskom periodu a to je januarski račun koji ti plaćašu februaru. Ludilo mozga. To nikako ne može da bude sledeći mesec kao iz reklame.

Inače evo dokaza da je Vip jedna prevaranstka kompanija i da su im korisnici na poslednjem mestu.

Vip - druga priča. [emoji1785][emoji2961][emoji2961]
Zaista su druga priča - ona loša.
9b84936d42e77623dc35e5b9b370cc28.jpg


Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
Hvala ti ali kako ti rece ovo je ludilo mozga.
Platis u decembru a popust dobijes u februaru a kaze sl racun umanjen, pa oni su pukli, hvala bogu bezim od njih i zbog ovakvih jajarenja i zbog krsa od mreze nakon 12 godina, ne ide dalje.
 
Upravo tako. Dakle kada si platio novembarski račun u decembru, već ti je počeo obračunski period za decembar pa ne mogu tada da daju popust, nego u novom obračunskom periodu a to je januarski račun koji ti plaćašu februaru...
Račun se pravi na kraju obračunskog perioda, te nema tehničke prepreke da se popust za MC uračuna na decembarskom računu, koji bi platio u januaru. Naravno preduslov je da je novembarski račun plaćen pre isteka obračunskog perioda u decembru, odnosno pre izrade računa u decembru.
Dakle, da su hteli to da urade kako treba, mogli su. Ili, kad bolje razmislim, možda i nisu mogli - možda je ovo krajnji domet njihovih sposobnosti?
Imajući malo više informacija iznutra, nekad se stvarno čudim kako oni uopšte i dalje rade?
Pozdrav
 
Rade, kao i mnoge druge naše firme. Kao kad baciš neku staru kantu sa vrha litice, pa pojma nemaš ni gde će tačno, ni u kakvom stanju da stigne do dole. Zažmuriš i nadaš se solidnom ishodu [emoji85]
 
^
Sjajna metafora.
[emoji112][emoji112][emoji112]

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Stigla mi ponuda iz vipa samo za tebe:10gb i 300m ka svima 500 dinara mesecno, to mi se cini povoljno. Jel ima raznolikih ponuda jos , ili bi to bilo to?

Послато са SM-A750FN помоћу Тапатока
 
Koji je to paket? Na kojem si ti paketu, pa su ti to ponudili
 
Evo jedan email od Vip-a,a vezano za uvodjenje VoLTE opcije za sve korisnike.

14 -01 - 2021- 001.jpg
 
Stigla mi ponuda iz vipa samo za tebe:10gb i 300m ka svima 500 dinara mesecno, to mi se cini povoljno. Jel ima raznolikih ponuda jos , ili bi to bilo to?

Послато са SM-A750FN помоћу Тапатока

Ako ti je 300min i 10gb dovoljno onda uzimaj bez razmišljanja (naravno ako imaš dobar signal tamo gde se krećeš). Moguće je da je ovo 50% popust na intarifu? Pitaj i da li imaš sms u tom paketu što ti nude.
 
Koji je to paket? Na kojem si ti paketu, pa su ti to ponudili
Paket nema ime, kupio karticu da proverim signal na mojim lokacijama i uplatio 300+200, koristio dva mesecna plana i 21din za 21gb i juce dosla ta ponuda uz UO na 24 meseca.
Nema sms u tom paketu uzima se sms dodatak,a sms kosta 3,9 din tako mi rekli

Послато са SM-A750FN помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Paket nema ime, kupio karticu da proverim signal na mojim lokacijama i uplatio 300+200, koristio dva mesecna plana i 21din za 21gb i juce dosla ta ponuda uz UO na 24 meseca.
Nema sms u tom paketu uzima se sms dodatak,a sms kosta 3,9 din tako mi rekli

Послато са SM-A750FN помоћу Тапатока

Ja isto uzeo prepaid karticu da proverim kako šljaka net i za sad aktivirao jedan mesečni plan i 21gb, ako i meni ponude nešto slično javljam.
 
У суботу, 09.01.2021, сам поднео захтев за пренос броја у Теленор. Потврда да ће бој бити пренет је стигла у среду, а од јутрос сам у тој мрежи. Нико из ВИП-а није позвао да ме „одговори” од тога (мада свакако не бих тај број оставио код њих).
 
У суботу, 09.01.2021, сам поднео захтев за пренос броја у Теленор. Потврда да ће бој бити пренет је стигла у среду, а од јутрос сам у тој мрежи. Нико из ВИП-а није позвао да ме „одговори” од тога (мада свакако не бих тај број оставио код њих).
Jel je moglo u telenoru odmah da pređeš u postpejd ili su te prebacili na pripejd na 3 meseca

Послато са SM-A750FN помоћу Тапатока
 
Mozes i na postpaid, ali bolje preko prepaida zbog popusta 50%
 
Jel je moglo u telenoru odmah da pređeš u postpejd ili su te prebacili na pripejd na 3 meseca

Послато са SM-A750FN помоћу Тапатока

Питали су ме да хоћу да пређем припејд или постпејд. Ја сам одмах изабрао постпејд. Уговорна обавеза 2 месеца, тарифа Тотал 5. Изађе 1800 динара месечно са електронским рачуном.
 
Isto sam prešao iz Vipa u Telenor na pripejd, a da me niko nije kontaktirao za ostanak u mreži i dao neku ponudu. Posle tri dana sam preko Telenorove aplikacije dobio ponudu za prelazak na postpejd uz 50% na sve pakete.
 
Da li vip ima neke pogodnosti za produzavanje paketa? Bez telefona, inace koristi se neo3 tarifa.
 
Koliko je meni poznato ne, za razliku od preostale konkurencije...na žalost

Послато са SM-A750FN помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno