Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Unapred se izvinjavam ako je bilo pitanje. Sad gledam tarife za online net, 19gb je 1000 din sa popustom uz ugovornu obavezu na 2 godine, a 49gb je 1400 din. S obzirom da dosta novih telefona ima dual sim, da li neko koristi varijantu neo 2(3) i recimo online 19 ili cak 49? Izadje 2000/2400 din a dobije se znacajno vise nego uz obican neo 12 ili 30 za manju cenu.
Razmisljao sam cak i da posaljem vipu mail sa predlogom da mi to spoje na jedan ugovor i jednu karticu. Ima li smisla pokusavati tako nesto?

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
 
Ako već sklapaš poseban ugovor za neki postpaid internet zašto ne bi uzeo "kućni" internernet uslugu kod tog istog VIP-a i imao 100GB ili 150GB mesečno za slične pare? :D Taj ruter koji moraš da kupiš/platiš da bi dobio SIM sa tom "kućni intenrnet" tarifom prodaš na oglasima a karticu staviš u mobilni i voziš.
 
Online tarife mozes spojiti sa Neo brojem, tj. deliti net saobracaj (samim tim ti ne treba Online kartica). 110din kosta po Neo broju.
Neki Kucni Net paketi ti daju 10/20GB za Neo broj, ali samo 10/20 - pa opet realno ti treba dual SIM.
 
Pa "koder" vec dobija 3000din na SK :)
Mada i bez toga, nije ovo pijaca pa "evo kod onome ko moze najvise da iskoristi, dajte pola" - kome treba, rado bi dao kod da su mi stigli i bez bodova (ja licno ih ne bi ni iskoristio jer ne prelazim prag na mojoj SK :))
Svakako sam predložio besplatno kod i poslao mu a kolega je na taj način želeo da se zahvali. Ništa mu tražio nisam, kao i kada sam ja tražio SG vaučer (samo je tada bezobrazno preprodavan na jednom sajtu)
Svakako imam još 1 kod koji je neiskorišćen pa ko želi da prelazi u Vip i ima 6 meseci popust neka se javi na pp.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Dogovore oko kodova rešavajte preko PM
 
Je l radi plaćanje računa preko portala? Je l potrošnja može da se vidi preko portala? Već 4 dana ne mogu da platim normalno.

GREŠKA: Informacije o računima su trenutno nedostupne

Sent from Note9
 
^kod VIPa obicno to kada ne radi, nece ti raditi dok tebi ne srede. Nema veze sa sajtom.
Ne secam se da ikada nije svima radio, nego vecini radi - nekima ne radi, i tako ostaje trajno maltene.
Svakako sam predložio besplatno kod i poslao mu a kolega je na taj način želeo da se zahvali. Ništa mu tražio nisam, kao i kada sam ja tražio SG vaučer (samo je tada bezobrazno preprodavan na jednom sajtu)
Naravno, nista lose nisam mislio!
Cheers.

Imam i ja dva koda danas, jedan po osobi na PM, kome treba.
 
Nisam ni ja ništa loše mislio time što sam čoveka hteo da nagradim, I sam je potvrdio da smo tu da pomažemo jedni drugima, tako da ne razumem u čemu je problem?
Nisam znao da on već dobija 3000bodova,ili dinara, tako da mojih 3600din mu ne bi škodilo.

@alfaunits, pošalji taj code viška, iskoristiću ga po isteku tekuće UO za Neo2, 23. jula. 50/50.

Sent from my Mi 8, 6/128(white) using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
^nisam ni mislio to, nego bas da ne ispadne da jos dajes :)

Javljam se tokom dana za 2 koda, kada budem pri kompu, u redosledu na PM...
 
Zvao sam sada da ih pitam za online plaćanje. Rekoše mi da posebno danas imaju poteškoća zbog nevremena. Kada će biti rešeno, pojma nemaju. Izvinjavaju se zbog toga, fala Bogu.

Neverovatne su mi priče da zbog jače kiše i vetra neki sistemi ne rade. Video sam sinoć i da nije moglo plaćanje karticama u nekim objektima. I drugarica na Telenoru ostala bez 4g...
 
Idem danas da prebacim broj sa mts u vip. Vip nikada nisam koristio pa me zanima da li postoji neka caka u svemu ovome oko "intarifa" ponude bez ugovorne obaveze? Dobijem 10 GB neta i 300 minuta mesecno za 1000 rsd, a ne moram vremenski da se vezujem za njih. Ovo zvuci previse dobro, pa me zanima da li sam nesto propustio u celoj prici? :)

Zasto bi prosecan korisnik uzeo bilo koji postpaid paket sa ugovornom obavezom (kod bilo kog operatera) ako vip daje ovako nesto? :d
 
Idem danas da prebacim broj sa mts u vip. Vip nikada nisam koristio pa me zanima da li postoji neka caka u svemu ovome oko "intarifa" ponude bez ugovorne obaveze? Dobijem 10 GB neta i 300 minuta mesecno za 1000 rsd, a ne moram vremenski da se vezujem za njih. Ovo zvuci previse dobro, pa me zanima da li sam nesto propustio u celoj prici? :)

Zasto bi prosecan korisnik uzeo bilo koji postpaid paket sa ugovornom obavezom (kod bilo kog operatera) ako vip daje ovako nesto? :d
Pa da bi se ti osigurao. Oni sada daju tu promociju i nabavis kod super kartice i miran si 2 godine. Postoji šansa da oni to na primer za 3 meseca ukinu, a ti si se prebacio i nemaš ugovor, pa moraš nazad u MTS na primer ili da potpišeš neki ugovor u vipu koji je opet na primer lošiji od toga što ti sada nude.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Jedan od razloga može da bude što cenu mogu sutra da promene, nemaš UO znači nova cena važi za tebe.
 
Nemaš sms, to si valjda primetio, ali dodatak od 50sms mesečno je 49din.
Možeš sad da potpišeš bez ugovorne obaveze dok im je akcija ali za 2-3-10 meseci mogu da poskupe a ako potpišeš na 2god ostaje ti ova cena...
 
Aha, ima smisla. Video sam da sms nije u paketu, ali ima dodatak 100 sms-a za 59 dinara mesecno sto mi je i previse jer sms bas retko koristim.
U sustini ova ponuda mi za sada odgovara jer ne zelim da potpisujem ugovornu obavezu dok mts (ili neko drugi) ne ponudi nesto bas dobro (kao mts pre 18 meseci sa 100 gb).

Jos jedno pitanje vezano za vip: da li kod njih postoji neka usluga da se nakon potrosenih gigabajta predje na sporije brzine ili da se potpuno iskljuci net? Ne volim ove fore sa cenama od 1 rsd/mb nakon potrosenog saobracaja.
 
Možeš da dokupis još ako potrošiš. Usporeni neograničen nema.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Pa da bi se ti osigurao. Oni sada daju tu promociju i nabavis kod super kartice i miran si 2 godine. Postoji šansa da oni to na primer za 3 meseca ukinu, a ti si se prebacio i nemaš ugovor, pa moraš nazad u MTS na primer ili da potpišeš neki ugovor u vipu koji je opet na primer lošiji od toga što ti sada nude.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
Potpisuje se ugovor samo na neodredjeno. Sto znaci da nema promotivnog perioda/popusta i slicno. Ako poskupe a ne odgovara ti mozes da raskines bez penala i to je to. Opet nije im u interesu da raskines i takav ugovor pa sumnjam da ce paket drasticno poskupljivati. Mozda ne bude u ponudi za nove korisnike recimo.
 
Ne može više od jednog. Jedan kod jedna super kartica.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Napisao sam nekoliko postova iznad da baš danas imaju neverovatne poteškoće. Raspao im se sistem

Sent from Note9
 
Ako neko ima kod za sk bio bih jako zahvalan. Neka pošalje na pm. [emoji846]
 
Zovem 0601234 i nemam opciju za operatera, samo oni automatski šabloni. Kako dobiti operatera?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Od danas nova promocija u VIP-u za postojece korisnike, dobija se popust na tel. u zavisnosti od toga koju tarifu zelite i koliko dugo ste vec kod njih pri obnovi ugovora(moze i prevremena obnova)

Konkretno, NEO 5, 6 godina kod njih =4.200din. [emoji3]

Za dve nedelje mi istice ugovor, pa je doslo vreme odluke, koristiti ovu promociju, Xiaomi ili da predjem u Telenor i uzivam u NBA LP recimo....[emoji848]

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno