Šta je novo?

PayPal (FAQ u prvom postu)

Ali on (primalac) placa proviziju?
 
Mislim da da..plaća primalac sigurno...
ali zar nije poenta f&f opcije da niko ne plaća proviziju slanja ili primanja tzv. fee?
 
Nije za sve besplatno ako se koristi bank account verovatno, ali sa balansa jeste.
 
Ја шта год да урадим никако не могу добити опцију за слање породици и пријатељима. Да ли то уопште функционише код нас и да ли је могуће послати паре (са картицс) без провизије?
 
PayPal ne podržava friends & family slanje za srbiju.
 
Da li ima nekih dodatnih provizija pri plaćanju paypalom na ebay-u? Imam kod intese internet karticu a napravio sam skoro i visa classic debit, ne znam šta je najbolja opcija. Imam i master card kod Telenora..
Cena na sajtu je izražena u GBP, na računima imam uvek eure, sad ne znam kako idu konverzije, previše je sve to komplikovano pa čak i sticky faq itd, a i menjaju se stvari vremenom.
 
Samo da proverim, jesu li nesto promenili u vezi povlacenja novca sa PP balance na Mastercard ili ne? Tnx
 
Pa da prebacim novac na mastercard karticu umesto na visa? U januaru je moglo samo da se poveze, ako moze na mastercard jel moze i na payoneer onda?
 
Mozes da povuces na Mastercard. Na Payoneer karticu mislim da ne moze, mislim da su je nekako blokirali.
 
Pozdrav,posto nisam u tome toliko,imam Net karticu,da li mi je potreban i PayPal ili je dovoljna Net kartica? Za kupovinu preko interneta(Amazon,itd)
 
Intesinu? Dovoljna je. I RF, samo sto u RF imas proviziju.
 
Sa PP svakako ne bi mogao kupovati na amazonu, posto on direktno povlaci sa racuna sredstva.
Kod ostalih je pozeljno jer imas makar neku zastitu od prevare.

...über rimini 7
 
Amazon svakako 99% stvari ne isporučuje do nas...
Paypal je poželjan kao vid zaštite.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ja kad god sam video nešto interesantno dobio sam poruku da ne isporučuju na moju adresu i da izaberen neku drugu adresu!!! Itd...
 
Verovatno gledaš 3-rd party prodavce a ne stvari koje prodaje sam Amazon.
 
Ja kad god sam video nešto interesantno dobio sam poruku da ne isporučuju na moju adresu i da izaberen neku drugu adresu!!! Itd...

Moze da se naruci I na srpsku adresu, ali su shipping I uvozne dazbine poprilicno veliki izdaci. Npr. narucio sam soundbar koji na Amazonu bio 34 USD. Kada bih koristio beogradsku adresu cena bi bila sledeca:
Price: $33.99 + $68.96 Shipping & Import Fees Deposit to Serbia. Medjutim, u kombinaciji Amazon preko Planetexpress-a platio sam sveukupno 65 USD. (Soundbar 34 USD i oko 31 USD USPS Priority)Narucen 21.07, 01.08 stigao u Beograd. Placeno Intesa karticom Amazonu, a Paypal Planetexpress-u
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Napišeš im email i kažeš da će taj poziv biti veoma skup, nek oni nazovu tebe.
Ili nazoveš sa službenog telefona.
 
Pa ako je poziv besplatan ja bi ih pozvao, nema šta da se izgubi a može nešto i da se reši.
 
ja imam drugi problem sa paypalom, pre nekoliko godina sam otvorio nalog ma paypalu na mailu koji i dalje koristim, password sam naravno zaboravio. do sada mi to nije bilo potrebno, ali sada zbog nekih isplata iz inostranstva jeste. probam da se ulogujem, naravno trazim da sam zaboravio pass, oni mi posalju code na mail, ukucam, i sad mi traze da final check da mi posalju code sms-om na neki pitaj Boga br telefona koji sam tada koristio i koji ni neznam koji je niti je aktivan....... i kako god pokusavam da kontaktiram support preko neta, prvo mi traze da se ulogujem....a kako da se ulogujem, kad nemam tu opciju zbog sms coda ?
neki predlog, resenje?
 
Koliko sredstava se rezerviše na računu (banka Intesa konkretno) kad se plaća preko paypala?
Pre dve nedelje platim nešto od 20€ a na ebankingu pisalo da je skinuto 21,48€ danas platim 92.96€ a piše da je skinuto 99,76€ !!!
Smao što inteza ima neki glupi sistem prikaza transakcija pa ne mogu nikako da iskontorlišem dali je i kad to vraćeno!

Ispada 7,31%
 
You did try reading the title of this topic, riiight?
 
Povukla sam novac sa paypala na karticu 06.08, status na PPu mi je completed Ali na računu još uvek ništa nemam. Jel to normalno? U pitanju je komercijalna banka i prvi put povlačim novac pa sam malo skeptična
 
Nazad
Vrh Dno