Šta je novo?

Koje igre zeljno iscekujete?

Guild Wars 2 i Red Orchestra 2 i po malo DoTA 2.
 
Poslednja izmena:
Diablo III
 
Sto se mene tice jedva cekam samo jednu MW3, dok ne izadje moram se zadovoljavat sa MW2 ali malo mi vec dosadila.
 
Najvise iscekujem Battlefield 3, mada potajno u sebi zelim da sto kasnije izadje, jer znam da cim izadje, moram da menjam hardver :)
 
Battlefield 3 al' sp :d, postal 3, serious sam 3, far cry 3, shift 3.. co'ece sve trojke. :smoke:

Jedino dirt 3 uopste nisam cekao :d
 
^Oce to, ali sutra :d
Da ne bi mozda i God of War i Spiderman?

Sto se mene tice, samo Cyberpunk2077, sve ostalo moze al ne mora.
 
The Division 2, jos malo.
 
Od "skorijih" Cyberpunk na vrhu liste, od apsolutno nerealnih Half-Life 3 :D
 
Death Stranding, Ghost of Tsushima i nenejavljena Batman Arkham igra.
 
Borderlands 3
 
Death Stranding, Ghost of Tsushima i Metro Exodus na steamu :)

ah da, i RDR 2 za PC :D
 
Poslednja izmena:
Što se PC tiče: Outer Worlds i Cyberpunk 2077
 
Ali Mario Odyssey sa NINTENDO MAŠINE za PC... Kakav način da se oživi tema posle 8 godina :D
 
Half-Life 3 :)
 
Od nadolazecih igara TLOU2 i DOOM Eternal, a ovako generalno sta ce next-gen leap doneti, pogotovo od 1st party studija.

Ah da, potajno se i nadam da ce biti neke krstene najave i prezentacije za AOE4.
 
Poslednja izmena:
FFVII i može da bude kraj sveta :p
 
Ne igram maltene uopšte igre, ali nov MK nešto baš jedva čekam da vidim kako izgleda u finalnoj verziji. Ovo za sada mi se mnogo dopada. Takođe i CTR rimejk bih voleo da probam da se setim malo dečijih dana :d
 
Ja iscekujem da pazarim PS4 i odigram par naslova koja su mi na listi zelja vec odavno!Mada jos kada sam video par naslova koje cekaju drugi clanovi,jos sam se vise naprzio da kupim!Sve mi se cini da trenutno PS4 ima vodecu ulogu u pravljenju odlicnih naslova!
 
Cyberpunk2077, Outer worlds, Wasteland 3.
Voleo bih Half Life 3, ali sumnjam da ce se to ikada desiti.
RDR 2 je vec nesto cemu se moze nadati.
Voleo bih najavu za GTA VI.
 
Ja iscekujem da pazarim PS4 i odigram par naslova koja su mi na listi zelja vec odavno!Mada jos kada sam video par naslova koje cekaju drugi clanovi,jos sam se vise naprzio da kupim!Sve mi se cini da trenutno PS4 ima vodecu ulogu u pravljenju odlicnih naslova!

Ajde brale, pridruzi nam se! :D
 
Nazad
Vrh Dno