Šta je novo?

Vazno Obavestenje - Amithlon!!!

evo ovako:
jednu kopiju sam poslao u kragujevac a jednu mogu da posaljem u NS (milanbb? ako hoces baci mi samo tvoju kucnu adresu na [email protected]) a jedna kopija moze danas da bude dostupna nekom iz beograda ako dodje do sava centra do 20 h ili eventualno u subotu..

dakle jedan dobrovoljac iz beograda je ?
 
Amithlon u Beogradu!!!

Dakle ovako. Nakon konsultacija sa gambler-om evo i zvanicne potvrde sa moje strane da je Amithlon uspesno prenesen u Beograd.Sva dalja distribucija (prva ruka) ide preko gambler-a, pa na dalje sirite i po BG-u, NS-u, KG-u i ostalim gradovima. Sav materijal koji se nalazi na cd-u je autenticno prenesen bez ikakve moje intervencije. Zato za sve moguce prituzbe znajte da ja nisam kriv.
Ono sto bih SVE VAS KOJI DALJE DISTRIBUIRATE softver zamolio, je da ispostujete PRVO PRAVILO Amiga zajednice (korisnicke), a to je da NA OVOM SOFTVERU NE ZARADJUJETE, vec uzmete od drugih kojima dajete onoliko koliko je vas kostalo: znaci samo pokrijte svoje troskove (rezanja diska, ptt-a ili ne znam vec cega).
Ja mislim da se duh ovog foruma, bas poklapa sa ovim o cemu gore pisem i da u sustini nije neophodno ovo reci, ali ovo recite onima kojima dajete disk, a nisu posetioci bench-a.
I na kraju, par narednih dana cu verovatno biti odsutan, tako da necu moci da odgovorim na eventualna vasa pitanja.
Svima vama zelim da uspesno koristite Amithlon i osetite draz koriscenja neceg sto nije swinjdos, a predstavlja kompaktan, brz i efikasan sistem.

Puno pozdrava od ssale-ta!
 
Amithlon u YU - o da li,..... ?

Ih taman sam napisao 'ogorceno' pismo kada sam skontao da ima i druga strana sa porukama :),...

LM,.. gambleru sam prosledio moju kucnu adresu, i cekam CD, kada stigne javljam na forum - pa ko je zainteresovan za isti - neka mi samo posalje mail

Pozdrav Amigashi :)
 
Poslednja izmena:
Cd je stigao do mene i već sam oduševljen! Nisam mogao da verujem da ću videti Workbench na PC-u bez ikakvih swinjdowsa i sličnih gluposti. Samo ubaciš CD i uletiš u WB! Dakle Workbench za PC!

Ako nekom treba u Kragujevcu neka žvrljne u mail.
 
Amithlon u BG

Uzeo sam Amithlon od Gamblera i mogu da distribuiram par komada u Beogradu.

Losa stvar je sto nista ne mogu da uradim pre petka (28. XII).

Javite se na [email protected] da se dogovorimo.
 
Stiglo!!!

dakle: Amithlon u NS,...
 
Posto vidim da ima dosta ljudi koji se interesuju za emulaciju Amige, ja mogu da stavim na svoj ftp "Clonato Amiga Forever"
software (170 mb arhiva). Takodjer posedujem kolekciju od 6GB amiga softwera pa ko zeli neka mi javi, i ja cu poslati email sa ftp podacima.

U vezi Amithlona, pokusao sam slati mail na gore navedenu adresu, ali nisam dobio reply. Da li ima neki drugi server odakle mogu da skinem doticnu stvar? Hvala unapred.
 
Amiga Forever...

Pozdrav svima!
Posle par dana odustvovnja zbog porodicnih obaveza, evo mene ponovo na bench-u. Nadam se da se Amithlon uspesno siri kroz YU.
Voleo bih da cujem vase prve utiske.
Zamolio bih sve one koji su mi slali meil da se jos malo strpe, svima cu odgovoriti, samo da dodjem malo do daha jer mail nisam gledao nekoliko dana.

Za tihog:

U principu replay na zahtev za otvaranje naloga ne treba ni da dobijes, jednostavno pokusaj da se ulogujes posle par dana pod userom i sifrom koje si poslao coveku :)

Sto se tice Amiga Forever ako ga posedujes i imas mogucnost da ga postavis na ftp sa ostalim softverom, javi odakle moze da se skida. Ja sam cuo da je dobar (Amiga Forever) i da vrlo fino radi na slabijim masinama. Za par dana, a mozda i pre forvardovacu ovde sve servere za koje znam da rade, a drze amigin softver. Inace Amithlon koliko je meni poznato, nema ni na jednom drugom serveru.

Pozdrav!
 
Nazad
Vrh Dno