Šta je novo?

Koji Antivirus preporucujete?

Hvala iskoristio sam jednu KIS :)
 
Nomad89
Ja cu da pazarim taj kaspersky, nisam kupovao nikada nista preko g2a valjda nije neka ispala?

Sent from mTalk
 
To je za 3 uredjaja ali 3 meseca...
Multi-Device - 3 Device 3 Months
 
Svaki period ispod 6 meseci se smatra trial,tako da oni prodaju iste ovakve kljuceve.Ja sam kupovao NOD32 na g2a i dobio sam trial kljuc.Ako nekome treba kljuc za Nod32 z verziju 8 do juna nek baci pm.
 
Ja koristim ESET 9.
Preći ću na v10 jednog dana....
Za sada, tj. već duže vreme sam zadovoljan istim, od verzije 5 tačnije.
Koristim Smart Security verziju jer Bogu hvala ima sve "ANTI" module i sl.

Ranije sam bio na AVG-u koji je mnogo počeo da usporava sam rad računara. Bio je OK, ne shvatite me pogrešno.

Mada nikako ne preporučujem ovo đubre koje dolazi sa samim Windows-om (Security Essentials) ili kako god da se zove.
Laptop, koji mom klincu služi za gledanje crtaća na YouTube-u, toliko.

Laptop je bio prepun kojekakvih rootkit-a i ne znam ti ni ja čega sve ne.
Ostavio sam ga na automatic, da sve sam sklanja, skenira i čisti.

Bukvalno ništa nije uradio dok nisam ubacio ESET koji je sve počistio. Eno ga radi kao "singerica". :)
 
Ja sam instalirao novi Bitdefender Free 2017 na Win 10 i za sada je dobar po pitanju performansi. Što se zaštite tiče još uvek ne znam jer ništa nije javio za ovih par dana. Pre toga mi je bio Windows Defender koji takođe ništa nije javljao duže vreme. Bitdefender nije našao ništa posle njega, kao ni Hitman Pro. Za sad je subjektivni osećaj da Bitdefender manje usporava pojedine radnje, recimo instalacija programa.
 
Ima li neki free antivirus koji nema ove glupave reklame?
Prvo su usrali Avast, sad i Avira.
Zar moram ići na hakovana rešenja?
 
Furam Kaspersky vec 10ak godina i lepo je radio na Win 10, da bi u poslednjih mesec dana poceo da mi blokira browsing saobracaj. Dakle, torrent skida full brzinom od 12Mb/s, ali ni na jednom browseru po 10ak minuta nema sanse da otvorim nesto. I to se nekada desi jednom u 5 sati, a nekada na svakih 10 minuta.
Od kada sam ga iskljucio malo pre NG, sve radi normalno.
Videcu jos malo da procackam, ali se zaista nadam da ce proraditi, jer mu nema ravnog kada je zastita u pitanju.


Sent from my SM-G935F
 
Ima li neki free antivirus koji nema ove glupave reklame?
Prvo su usrali Avast, sad i Avira.
Zar moram ići na hakovana rešenja?

Pogledaj poruku odmah iznad tvoje. Nema nikakvih reklama. Samo moraš da kreiraš Bitdefender nalog. Ili da se uloguješ sa FB, Google ili MS nalogom.
 
Ja se nesto premisljam da li da stavim eset legalan na mahinu, ili da ostanem na ovom defenderu, koji i onako uglavnom stoji ugasen... :d
 
Evo za Bozic Free Trial licence za KAV,KIS,i Kaspersky Kaspersky Total Security svi vaze po 92 dana. :)

KAV : QTZJM-3EA1P-VNFSV-HPWFX

KIS : 4CH4C-PPFDT-NFK4B-45R69,25N3S-JKMS4-TTYKC-AKGMT,95XKY-9HS4E-R315U-HVJZB

KTS : AKHW5-HRNA6-FKVD9-QYW8C (Windows,Mac,Android)


Vidm ovo prodaju na g2a


https://www.g2a.com/kaspersky-total-security-multi-device-3-device-3-months-cd-key-global.html
Hvala! Uzeo poslednji KIS da isprobam kakav je. Inace ne koristim nikakav antivirus, ali svojevremeno MalwareBytes je radio posao.

Sent from my Galaxy S7 using Tapatalk
 
Hvala! Uzeo poslednji KIS da isprobam kakav je. Inace ne koristim nikakav antivirus, ali svojevremeno MalwareBytes je radio posao.

Sent from my Galaxy S7 using Tapatalk



Nema na cemu :)

Ovi kljucevi mogu da se koriste do Aprila 2017,nije vezano za aktivaciju,znaci svako moze da ih koristi X puta bez problema.
 
Drugar mi je doneo na USB program "TrustPort Antivirus" i radi odlicno. Sve preporuke!
 
Imao i ja taj problem al sam resio sa programom Kaspersky Reset Trial i nakon toga ubacis taj key ;)
 
Instalirao sam Kaspersky Total Security, ali mi usproi interent, jedva da nečto učita, čim ugasim KTS odmah leti. Nisam ništa dodatno podešava. Neki predlog?
 
Uninstall
 
Zezaš? Juče je sve radilo normalno :smash:
 
Instalirao sam Kaspersky Total Security, ali mi usproi interent, jedva da nečto učita, čim ugasim KTS odmah leti. Nisam ništa dodatno podešava. Neki predlog?

Settings -> Web Anti-Virus -> Advanced Settings i isključi Check URLs
Ako to ne pomogne:
Settings -> Additional -> Network i isključi Inject script into web traffic
 
@Sass Drake, gašenje Inject script into web traffic je pomoglo, to je to. Hvala.
Ključevi sa predhodnih stranica ne rade, imam 30 dana promo i bez i sa njima.
 
Napisao sam par postova iznad sta je potrebno uraditi ;)
 
Da, pod uslovom da sam koristiš računar. Čim deliš fajlove: primaš preko mail-a, "oblaka", iste te fajlove deliš sa drugim osobama moraš da zaštitiš računar kako ne bi ugrozio ni sebe, ni druge.
 
MSE na Windowsu 10 (tj. Windows Defender) je prilično dobar AV, neke ozbiljnije stvari ti sigurno nije propustio, eventualno neke PUP gluposti.

Inače, PUP zaštita može da se aktivira i to preporučujem svima:
http://www.howtogeek.com/245717/how-to-make-windows-defender-scan-for-potentially-unwanted-programs/

Ozbiljnije ili ne, stalno je iskakao i minimizirao Firefox dok klinac gleda crtaće.
Što Firefox, što WMP.

Smarao je generalno.

Jednom prilikom sam ga ja poterao da počisti sve, nije se baš pretrgao.
 
Jos jednom moja preporuka za pandu.
Probao aviru,moja preporuka da se zaobidje u sirokom luku.
 
Sta fali aviri? Radi godinama bez smaranja

Sent from my Tab2A7-10F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno