Šta je novo?

Titan Quest

Ma super je igra, ali ne razumem kao vam je i dalje zanimljivo? Posebno ne kapiram ove koji su je presli. :) Znaci, ja nisam presao ni Grcku a imam da predjem... sta, Egipat i Mongoliju? ISTE duzine kao i Grcka!?? Znaci... mogao bih tako da je igram jednom nedeljno da mi ne dosadi i zavrsio bih je polovinom sledece godine...

Kad' pomislim da sam ja lvl14 ili 15... a Proday je 42 !!!!! Ej bre! Ma smorio sam se... garant imate po par miliona XP-a...
 
Ma super je igra, ali ne razumem kao vam je i dalje zanimljivo? Posebno ne kapiram ove koji su je presli. :) Znaci, ja nisam presao ni Grcku a imam da predjem... sta, Egipat i Mongoliju? ISTE duzine kao i Grcka!?? Znaci... mogao bih tako da je igram jednom nedeljno da mi ne dosadi i zavrsio bih je polovinom sledece godine...

Kad' pomislim da sam ja lvl14 ili 15... a Proday je 42 !!!!! Ej bre! Ma smorio sam se... garant imate po par miliona XP-a...

...ti verovatno nisi igrao Diablo II,pa zato tako pricas :)
 
Alister: uze mi rec iz usta :d

Civil: sad vec skoro 44 ;)
 
Pa i nisam igrao Diablo, malo na nekoj konzoli koliko se secam, ali sve jedno, vama znaci nije smor? I sta, Diablo je kao jos duzi?
 
Kazite mi da li su ubacili sa patchom neki normalan save metod ili opet moram da se zezam sa fontanama? Odustao sam od igranja Titan Questa i Dungeon Siege 2 zato sto nemaju normalan save metode, k'o npr. u Dungeon Siege 1, gde mozes snimiti gde oces.
 
Laki i dalje je isto mada neznam sto ti to predstavlja problem?!?
 
Da, meni je to bas ok. Fontana ima bas tamo gde treba, znaci ne mora da se prelazi ni previse ni premalo nego taman kako treba. Meni je to ok. Samo mi nije jasna svrha SAVE GAME opcije. Neko rece da se tako snima inventar...
 
Ljudi pisu kako ubijaju titana i po deset puta zbog artifakta. Pa ja sam potrosio 500.000 samo na health i opet ga nisam ubio. Najvise sto sam mu skinuo bilo je negde oko 20%-30%, jel postoji neka fora koju nisam uspeo da provalim. Imam onaj master warior/storm, i resistancy oko 30% na svim. Moze li neko da mi pomogne kako da ga predjem?
 
@Acapetra Je l' to poslednji boss? Jer, ako jeste, zasto ga ljudi ubijaju po nekoliko puta, mislim, ako je poslednji. :)

A inace, to i jeste glupost, sto se neki bossovi pojavljuju ponovo i kada ih ubijes (a mucio si se da ih ubijes) ali na svu srecu nisam imao potrebu da prolazim dva puta tim putem - u stvari, jednom jesam i mnogo sam se nervirao. To je bag.
 
Ne znam sta je normal zaista. Mislis li na NORMAL tezinu? Izrazavaj se pravilno.
 
Poslednja izmena:
Mislim na normal kao na tezinu, nivo, dimenziju ili kako ti odgovara. Jesi li ga presao (Titana)
 
Nisam ali me je zanimalo sa cime se mucis da znam sta da ocekujem. A ti kazes "gazda na normalu" sto ne znaci nista. Razumeo bih da si rekao gazda na kraju igre, na kraju nivoa, ovaj gazda, onaj gazda, ali nisam cuo da neko kaze "gazda na normalu" . :)

Ja sam malopre ubio gazdu u Partenonu! Bilo je gusto!
 
@Acapetra Je l' to poslednji boss? Jer, ako jeste, zasto ga ljudi ubijaju po nekoliko puta, mislim, ako je poslednji. :)

A inace, to i jeste glupost, sto se neki bossovi pojavljuju ponovo i kada ih ubijes (a mucio si se da ih ubijes) ali na svu srecu nisam imao potrebu da prolazim dva puta tim putem - u stvari, jednom jesam i mnogo sam se nervirao. To je bag.


Ubijaju ga po nekoliko puta u potrazi za rare i epic/legendary item-ima. Dodouse patch 1.20 ima stosta da kaze na tu temu, posto je sad verovatnoca da Typhoon izbaci rare item mnogo manja nego ranije i ne isplati se smarati se....

A to te izgleda Nesus malo iznervirao :-devil-: ? Evo ti hint za nekoliko bosova:
Opali strelom u bosa i onda bezi i vidi dokle ce te pratiti... Kad vidis dokle ide, onda ga navlacis da ide dotle, pustis ga da se okrene i onda mu spucas strelu-dve u ledja... Kad se okrene da te juri, opet bezis dok se ne okrene i tako u krug... Pali kod Nesus-a, onog velikog pauka u Grckoj i na jos par mesta gde si na otvorenom...

Inace, igra je extra, taman kad me okruzenje smori, ono se promeni. Bas sam se odusevio Vavilonom i onim sneznim prolazom posle peskovitog Egipta. Ma extra mi se svidja igra... Jos je nisam presao, ali na dobrom sam putu.


Andromeda, Sage (hunter/storm) lvl.31
 
Igra jeste extra, pogotovu za one koji su igrali Diablo II. Presao sam normal i sada sam na tezem nivou, sto znaci jos dosta vremena utrosenog na Titan Quest. Mnogo su skulji itemi, tako da sam upravo kupio sekiru koja kosta 850.000.
 
Nisam ali me je zanimalo sa cime se mucis da znam sta da ocekujem. A ti kazes "gazda na normalu" sto ne znaci nista. Razumeo bih da si rekao gazda na kraju igre, na kraju nivoa, ovaj gazda, onaj gazda, ali nisam cuo da neko kaze "gazda na normalu" . :)

Ja sam malopre ubio gazdu u Partenonu! Bilo je gusto!

igrica predvidja kada predjesh na Normal nivou tezhine, igrash na tezhim Epic itd.
 
Hm, da... Diablo II. Doticni je licno i pesonalno odgovoran za ispustanje dusa dva racunarska misha na mom racunaru, jadnichcima pocrkali tasteri od silnog kliktanja....

Nego, acapetra, koliko su resistances u minusu kad zapocinjes na Epic nivou? -30?
 
Da, upravo se Nesus pojavio 2 puta.

I sta kazete, PONOVO igrate nakon zavrsene NORMAL tezine!? Abnormalno... :zgran:
 
Ne ne ne... ne moras da je igras posle ako neces. Kad je predjes na "normal" tezini, presao si je.

One "epic" i "legendary" tezine sluze da bi (ukoliko zelis da igras dalje), nasvirao lika do krajnjih granica i nabavio sto bolju opremu, pretvarajuci ga u Terminatora antickog doba.
 
Ostoja: na epicu su res u startu -40, a igru si presao tek kada je predjes na sve tri tezine ;)

Meni jos pola mongolije ostalo e eto me na legendary :banana:

I tek pri kraju egipta (na epic) sam prvi put dobio ljubicasti item; koji to behu; epic, rare?!?
 
Poslednja izmena:
Pa dobro, onda ce mi trebati 3x vise vremena nego sto sam mislio :D. A meni loshe.... :p.

Ljubicasti su Legendary :).
 
Znam da sam presao kada predjem na normal samo mi je neshvatljivo da neko moze da igra dalje... znaci, kada se predje normal pa se igra neka druga tezina, svi itemi i imovina ostaju?
 
civil: ostaju imovina i itemi, samo igra tek onda postaje zanimljiva. MOras posvecivati paznju i resistensima, a kripovi su vise nego duplo jaci od osnovne tezine!!!
 
Sto jes' jes', mene sada bas briga za resistense... uopste ih ne gledam... i dobro guram...
 
Nazad
Vrh Dno