Šta je novo?

[VIP] 0 dinara u VIP mrezi - ZAUVEK! (ali tek kad se potrosi paket!)

xSeptimus

Znamenit
VIP član
Učlanjen(a)
07.05.2002
Poruke
10,732
Poena
1,045
30.11.2009
0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek

Vipovi postpejd korisnici će od sutra moći da razgovaraju u Vip mreži za 0 dinara čak i nakon što potroše besplatne minute prema svim nacionalnim mrežama.

Značajna pogodnost je što novi korisnici mogu da odaberu i jedan od mnoštva atraktivnih telefona za 1 dinar, kao što je to
Nokia 6700 (postpejd 1800),
HTC Tattoo (postpejd 900) i
Sony Ericsson W395 (postpejd 325).
Ukoliko im nije potreban nov telefon, korisnici mogu da izaberu 25 % popusta na mesečnu pretplatu 24 meseca.

Vipove postpejd SIM kartice/paketi su dostupni širom Srbije, u 39 Vipovih prodajnih centara i u radnjama partnera.

L I N K
 
Poslednja izmena:
A kad imaju besplatne minute? Ili je fora da se prvo oni trose kao do sad sa duplim? :-/
Tj ako imaju besplatnih minuta ka ostalim mrezama da li se oni trose kad zovu vip? Ako da, onda se ovo ne razlikuje mnogo od postojeceg stanja (tj nije uopste tako dobro kao sto zvuci).
 
Po recenici "....čak i nakon što potroše besplatne minute..." bi se logicki zakljucilo da razgovori u VIP mrezi ne trose minute ka ostalim mrezama.

Ali, upozorenje, treba biti obazriv dok se stvar ne proveri.
 
Poslednja izmena:
S obzirom da minute uračunate u pretplatu zovu "besplatni", meni zvuči kao da smatraju da su minuti ka svim mrežama nula dinara, dok si u pretplati, a kada izađeš iz pretplate, samo minuti u mreži idu po nula dinara.

Predpostavka: nula dinara u mreži, tek kada potrošiš minute uračunate u paket.
 
Za sada se treba ponasati kao sto PJ rece, dosadasnja iskustva nam govore da uvek postoji "catch" kod VIPa i tih minuta u VIP mrezi.

Sacekajmo vesti "sa terena" :d
 
Hmmm, znači verovatno se u početku skidaju minuti iz minuta koji se mogu koristiti za sve mreže. A posle kao rokaj po 061. Jedina nevolja je što to znači da kad nam trebaju ostale mreže automatski idemo u prekoračenje paketa i dodatno plaćanje. Ako se štedi, tj. koriste samo minuti u pretplati, onda ovo nije nikakav bonus. Ako se opustiš pa pričaš, potrošićeš prvo plaćene minute, a posle ide naplata za zvanje van VIP mreže i prekoračenje paketa koje se dobro naplaćuje.
 
ili u prevodu ko ne plati na mostu platja na tjupriji :d

i ljudi tje da se prime pa tje posle biti igracka placka :d
 
Ajde da verujemo da ce ovaj put biti drugacije, za promenu malo pozitive nece da skodi :d Iako kod nas se retko dogadjaju neke pozitivne stvari. :)

Jel moze neko da pozove 060/1234 da proveri ovo?
 
Poslednja izmena:
vip 150

Do sada bilo :
1. 150 poruka
2. 150 min prema svim mrezama (ukljucujuci vip)
3. 150 min prema vip (vazi SAMO kad se istrosi stavka 2)

Od sada bi trebalo da bude

1. 150 poruka
2. 150 min prema svim mrezama (ukljucujuci vip)
3. beskonacno ka vip (vazi samo kad se istrosi stavka 2)
 
Marko, jel ovo proverena informacija?
 
Ne...ja sam postpaid korisnik vip-a, prilicno sam se raspitao pre no sto sam otisao kod njih, ovo je jedino logicno sto se moze zakljuciti iz vesti.
 
Ajd ako si njihov korisnik i nije ti problem, nazovi korisnicki servis (besplatno je) i pitaj ih da li je tako kako bi ostali znali?
 
ajde nije mi bio problem :)

Konkretno za moj paket, vazi SVE ono sto sam napisao gore, samo shto je preplata 90 din skuplja, tj umesto 600, bice 690, ali ka VIP su razgovori besplatni POSTO se potrosi free 150 minuta.

Eto, to je to...
 
Kakvi likovi, opet dizu pretplatu, a zauzvrat daju nesto sto je totalno beskorisno (Ako neko uspe da potrosi vise od onoga sto je imao ranije, onda je izabrao pogresan paket i naplacao se penala zbog izlaska iz okvira minuta i poruka).
Dzabe pozitivno razmisljanje, vip je beznadezan.
Kod drugih ta tarifa ima pretplatu 500din (+porezi, a kod telenora i prenosenje sto je mnogo korisnije od ovoga), ali nesto mi govori da bi uskoro mogli ocekivati da je i ostali usklade "sa situacijom na trzistu"...

ps.
Hvala Marko
 
Poslednja izmena:
Ovo odgovara samo onima koji pricaju u VIP mrezi. Istina je da je takvih vrlo malo.
Ili da odredjena grupa osoba (porodica, itd) predje djuture na VIP postpaid pa imaju besplatne medjusobne razgovore. Sav saobracaj van VIPa - kao prepaid.

U svakom slucaju - dzaba smo se nadali :)
 
Poslednja izmena:
Ovo nekima mnogo dobro dodje. Npr, ja licno najvise razgovaram sa 3 broja, i sva 3 su u VIP :) Medjutim, ne razgovaram bas toliko, pa mi je 150 sasvim dovoljan, tj tih 150min+150min+150sms su taman, za preplatu od nekih 700 din. Tj, za 17000 (24 meseca ugovor) sam dobio mob koji vredi oko 8-9K, tako da mesecno razgovaram za nekih 370 din sa pdv :) na prepaid bi me samo poruke izasle minimum 600-700 din, a da razgovore i ne pominjem
 
Poslednja izmena:
Ovo odgovara samo onima koji pricaju u VIP mrezi. Istina je da je takvih vrlo malo.
Ili da odredjena grupa osoba (porodica, itd) predje djuture na VIP postpaid pa imaju besplatne medjusobne razgovore. Sav saobracaj van VIPa - kao prepaid.

U svakom slucaju - dzaba smo se nadali :)

Morali bi bas mnogo da pricaju medjusobno, da bi opravdali jako skupe razgovore van grupe (vip mreze). Takvima bi odgovaralo i neko biznis resenje (ako mogu da ga uzmu nekako) npr besplatno za tim. Imali bi i manju pretplatu.

Mi u firmi imamo ovako nesto
http://www.mts.telekom.rs/index.php/Biznet300.html
Samo sa dodatkom da su pozivi u grupi gratis. Uspostava veze se ne naplacuje nikad.
 
Poslednja izmena:
^ Evo upravo sam spremio dopis, da ujutru poručim 300 brojeva u mreži :d
 
Opet VIP sa svojim usranim promocijama koje su totalno beskorisne a i totalna prevara (besplatno zauvek = ogranicenje od 100 ili 1000min).
 
To svi rade i u EU i dalje - postavljaju ogranicenja tj gornje limite navodno zbog zloupotrebe..
 
To svi rade i u EU i dalje - postavljaju ogranicenja tj gornje limite navodno zbog zloupotrebe..

Nemam ja problema sa ogranicenjem. Logicno je da neko ko ima tarifu za 60min nece potrositi vise od 100. Ali me nervira jedna cinjenica, a to je da kada ides u poslovnicu mobilnog operatera kao da ides na bojno polje. Moras da dobro pratis svaki zarez a pritom su promocije totalno neupotrebljive (VIP prednjaci u neupotrebljivim promocijama).
 
Zashto je neupotrebljiva promocija da za 100 din dobijesh 1000 din kredita? Kako to prednjaci u neupotrebljivim promocijama u odnosu na MTS?

Da dnevno prichas sa nekim 15-30 minuta u VIP mrezi, da li bi ti ovo bilo neupotrebljivo?

Ja sam nekoliko puta ishao u poslovnice VIP-a, svaki put su bili MAX ljubazni i odgovorili na svako pitanje. Korisnicki servis takodje.
 
Zashto je neupotrebljiva promocija da za 100 din dobijesh 1000 din kredita? Kako to prednjaci u neupotrebljivim promocijama u odnosu na MTS?

Da dnevno prichas sa nekim 15-30 minuta u VIP mrezi, da li bi ti ovo bilo neupotrebljivo?

Ja sam nekoliko puta ishao u poslovnice VIP-a, svaki put su bili MAX ljubazni i odgovorili na svako pitanje. Korisnicki servis takodje.

Govorim za postpejd a ne pripejd i promociju po kojoj je ova tema dobila naziv.
 
Ja samo cekam kad ce da puste MNP, odo ja kod Telenora (cak i da budu slicni po uslovima u tom trenutku).
 
Operateri su do sada pokušavali da navuku korisnike sa prepaida na postpaid, ali VIP je krenuo korak dalje, korisnike sa prepaid pokušava da navuče na postpaid sa pretplatom 1000+ dinara.
Podigli cene na manjim paketima, a na 1000+, em daju internet protok uz pretplatu, a sad su još i spustili cene....10 dinara :d

Da li korisnici sa ugovornom obavezom na paketima 60 i 150 moraju sada da plaćaju novu cenu ili im ostaje stara cena do isteka ugovorne obaveze?
 
Pa ja sam postpaid, i da mi devojka ne zivim na 300 metara od mene i ne vidjamo se svaki dan, trosio bih barem 500 minuta u VIP mrezi na razgovor sa njom :)

A imam druga koji svaki dan prica sa devojkom po minimum pola sata na mob jer ne zive u istom gradu ( :shock: ), i on max koristi promocije za dzaba u mrezi :)
 
Operateri su do sada pokušavali da navuku korisnike sa prepaida na postpaid, ali VIP je krenuo korak dalje, korisnike sa prepaid pokušava da navuče na postpaid sa pretplatom 1000+ dinara.
Podigli cene na manjim paketima, a na 1000+, em daju internet protok uz pretplatu, a sad su još i spustili cene....10 dinara :d

Da li korisnici sa ugovornom obavezom na paketima 60 i 150 moraju sada da plaćaju novu cenu ili im ostaje stara cena do isteka ugovorne obaveze?

Nova cena za 150 je 60 dinara visha, ostajesh na staroj tarifi dok im ne kazes "hocu na to sa ZAUVEK". pitao korisnicki servis...
 
Pogledajte na HRT-u ponudu VIP-a u Hrvatskoj, 2000 kuna poklon za nove postpaid korisnike. Ako im je najjeftiniji paket slican nasem, mozes da pricas dobrih 7-8 meseci za dz.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno