Ma za HotD, meni ni recap nije pomogao, jednostavno, sezona 2 mi je toliki filler crap bio, toliko spora da se jedva sećam šta se desilo. Dok se prve sezone sećam maltene svake scene. Ova epizoda mi je bila okej, ali ovu borbu brodovima su baš otegli, smorili, ova riba kapetan me ubi u pojam...