Šta je novo?

Rezultati pretrage

  1. Nesbat

    EDGE 70 da li ima neko?

    ^ Gde si poručio telefon i koliko si ga platio?
  2. Nesbat

    Koje stripove čitate?

    ^ Znači da konačno ide u penziju...
  3. Nesbat

    Honor 600(pro)

    Па и 400 про има шест системских надоградњи...а и бољи је телефон
  4. Nesbat

    (FAQ u 1. postu) - POPUSTI - AliExpress, Temu, eBay... (samo linkovi i kratak opis)

    Uspelo mi je...hvala Evo i Toocki punjač za automobil 2.81 $ I just found this on AliExpress: Toocki 60W USB Car Charger Quick Charge QC PD SCP 6A USB Type C Car Fast Charging For iPhone 15 14 13 Huawei Samsung Xiaomi https://a.aliexpress.com/_EwM7SmS
  5. Nesbat

    Benchmark biciklistička sekcija

    Ovo nije problem samo za bicikliste, već i za ljude koji koriste trotinete, mopede i motocikle... Naime, ja imam problem sa čovekom kojeg poznajem i koji svoja dva psa pušta izvan svog dvorišta...kada mu kažem da imam problem sa njegovim džukelama, on mi odgovori da samo hoće da se igraju...i...
  6. Nesbat

    [Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

    Podnesi zahtev za gašenje ugovora u poslovnici...pozvaće te neko za par dana i ponudiće ti bolju cenu, 50% popusta na paket minimum...
  7. Nesbat

    EDGE 70 da li ima neko?

    Imam Samsung A55 i kupio sam pre 5 dana i ovu Motorolu edge 70...za sada mi se čini da je telefon mnogo bolji, brže radi, zgodniji za nošenje...
  8. Nesbat

    AliExpress (FAQ u prvom postu)

    Pa i ovako ne kupujemo ništa što se proizvodi u zemlji...kupujemo te iste kineske stvari, duplo i troduplo skuplje dok neko zarađuje na tome. Razumem ja da je cena viša kada imaš uvoznika i garanciju na kupljeni proizvod...ali cene su po nekada i pet puta veće
  9. Nesbat

    AliExpress (FAQ u prvom postu)

    Имам три ствари купљене у три различите продавнице...када су их послали све три имају исти број за праћење
  10. Nesbat

    Praćenje pošiljki (2026) - FAQ u prvoj poruci

    Стигла ми је порука да ми је пошиљка испоручена у пакетомат, морам да платим само 80 динара за пуњач плаћен 34$
  11. Nesbat

    Praćenje pošiljki (2026) - FAQ u prvoj poruci

    Па пакетомат не може да наплаћује....може само да испоурчи...тако да од тога нема ништа... Једина могућност да нам наплате нешто је да нам уз пакете у пакетомату доставе и уплатнице са задужењем за царинске трошкове и пдв...
  12. Nesbat

    Praćenje pošiljki (2026) - FAQ u prvoj poruci

    Meni je danas stigla poruka od pošte, da mi je prispela pošiljka od pošiljaoca FEILIKS LOGISTICS DOO BEOGRAD-NOVI BEOGRAD i da mogu da je preusmerim na paketomat, što sam i uradio....to znači da mi nisu naplatili ništa... Inače je pošiljka bila LA...HU, punjač za trotinet težak pola kg, plaćen...
  13. Nesbat

    Električni brijač - preporuka

    У квалитету израде и јачини мотора
  14. Nesbat

    Električni brijač - preporuka

    Jeste...
  15. Nesbat

    Najbolje slusalice za (relativno) malo novca

    Anker soudcore Q20i defintivno bolje slušalice od izvikanih q30...uspeo sam da kupim oba para slušalica pre nego što su uveli carinu i dažbe....q20i su definitivno bolje slušalice bez obzira na to što su jeftinije...
  16. Nesbat

    AliExpress (FAQ u prvom postu)

    Ако ми се нешто исплати када урачунам њихове глобе и дажбине, онда ћу нешто и купити....иначе
  17. Nesbat

    AliExpress (FAQ u prvom postu)

    Каква лепа и срећна времена смо ми имали и када? И зашто поскупљење поштанских пошиљака има неке везе са поскупљењем нафте и бензина?
  18. Nesbat

    Električni brijač - preporuka

    Uzmi kemei tx1 na AliExpressu ili sa Temua, pošto postoje problemi sa carinjenjem i PDVom, savetujem ti da kupiš aparat na Temuu...odlično brije, ne smeš da pritiskaš previše kada briješ bradu na vratu, zbog iritacija
  19. Nesbat

    Električni brijač - preporuka

    Oneblade ne može da zameni brijač...nećeš biti zadovoljan
  20. Nesbat

    Carina na pošiljke (2026)

    Ма београђани су криви....живе као бубрег у лоју и све им се пропушта а богати су и бахате се...сад ето за неки проценат мање више, морали би и то да дуплирају када је Београд у питању... Ми нисмо криви због тога што смо највећи град у Србији...десило се то зато што је народ из унутрашњости...
  21. Nesbat

    Carina na pošiljke (2026)

    Имам три LA...HU пошиљке, за две ми на Aliexpress сајту пише "Delivery attempt unsuccessful"...на сајту наше поште стоји само "Пријем" од пре десет дана...углавном, то су каблови купљени са великим попустима уз новчиће...видећу баш колико ће да ми наплате...иначе, четири UC...HU пошиљке које сам...
  22. Nesbat

    Najbolje slusalice za (relativno) malo novca

    Odlične slušalice za malo novca, Q20i su veoma dobre slušalice
  23. Nesbat

    Najbolje slusalice za (relativno) malo novca

    Anker Q20i, veoma dobre slušalice za male pare...imami i Q30, ove mi zvuče bolje, za manje novca
  24. Nesbat

    Pametni satovi sa Aliexpressa

  25. Nesbat

    5G stigao u Srbiju! [nije tema za rezultate merenja brzine ni za Samsung]

    Evo, čak sam i pokušao tu temu da postavim na ovom forumu...ali mi forum to ne dozvoljava
  26. Nesbat

    5G stigao u Srbiju! [nije tema za rezultate merenja brzine ni za Samsung]

    Nisam nigde pomenuo da si ti obavezan da otvaraš tu temu, nego oni ljudi koji su zainteresovani...ali i dalje mislim da to jeste bio deo ove teme dok niste promenili naslov...a pominjao si da te problemi sa Samsung telefonima i 5G mrežom zamaraju zato što to nije kao "Samsung 5G problemi"...
  27. Nesbat

    5G stigao u Srbiju! [nije tema za rezultate merenja brzine ni za Samsung]

    Mogla bi da se napravi posebna tema o tome...ali jeste deo teme o 5G u Srbiji
  28. Nesbat

    AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

    Anker izgleda više ne šalje svoje uređaje u Srbiju preko AliExpressa...prošlog meseca sam kupio tri para slušalica a sada mi za svaki njihov proizvod piše da ne mogu da se isporuče na moju adresu
  29. Nesbat

    USB kablovi i punjači - Aliexpress i Temu

    Interesuje me da li ako priključite kabl koji nema deklarisani kapacitet punjača može da se napravi šteta na uređaju koji se puni na taj način?
Nazad
Vrh Dno