I kod mene vrlo slicno ko kod Delimira 2.3 GHz na 1.7 ali na skromnom FSB od 182, sigurno ide i vise ali moj a7v8x prosto nece dalje iz raznih raloga lose napajanje na ploci, nepostajanje 1/6 delioca) sve u svemu proc na tom kloku radi na 49 stepeni sto je sasvim pristojno sa TT9-kom.