Šta je novo?

Rezultati pretrage

  1. rastafarian

    Sve o putu na more autom

    ovo bi trebalo da je sama app odradila update
  2. rastafarian

    Google Fitbit Air

    moguce da nemamo temu? ili sam omasio.... btw.. skinut "embargo" krenuli testovi
  3. rastafarian

    Aparati za kafu i kafa

    probaj da uradis onaj reset za kolicinu vode, da vrati na "fabricka"
  4. rastafarian

    EES, ETIAS i sve što se tiče ulaska u EU

    izlazak iz hrv,juce oko 15h, cekanje sat i po u koloni, dva reda automobila - pa se pravi i treca kolona, nigde oznaceno sta je eu sta nije, sve izmesano.... nista ne kapiram. Sa druge strane gledam ulaz, isto kataklizma - red do granice
  5. rastafarian

    Amazon Prime Video

    kakav sam ja m@ntol Nisam video da ima nigde na prvoj strani, kao poseban deo za nba il live event i mislio sam da nema.... jos trazim na kodi-ju gde da gledam.... sad u search-u vidim Det-Orl Hvala ti!
  6. rastafarian

    Amazon Prime Video

    cek, znam da ima na Prime-u nba ali nisam ni proveravao na mom (Poljski), da li je na svim aktivan ili ide poseban neki add-on? Ili nema na Poljskom?
  7. rastafarian

    EES, ETIAS i sve što se tiče ulaska u EU

    jos je rano za Grcku . . . videcemo kako ce da bude Evzoni je i u noramlnim uslovima znao da bude haos, ne vidim kako ce biti bolje ili brze. Ja se samo sebicno nadam da ce moci "peske" - pa EU red :cool: ali videcemo do Jula
  8. rastafarian

    EES, ETIAS i sve što se tiče ulaska u EU

    onda preporuka da se ide na Tovarnik? Idem sledeci vikend pa bas gledam, da li tamo moze da se izadje iz vozila pa da peske predju non EU - posto smo zakljucili da na Batrovcima ne moze
  9. rastafarian

    Sve o putu na more autom

    ovo pinovati negde na pocetak, ostace zagubljneno ovako a verujem svima korisno
  10. rastafarian

    Gde ste poslednji put bili na odmoru i kada?

    hahaha pa koje rusenje sneska.... Back to square one
  11. rastafarian

    Gde ste poslednji put bili na odmoru i kada?

    imam neku blesavu ideju pa da vidim da li neko ima slicna iskustva preporuke.... ideja je Sicilija (bio dva puta, avionom) ali autom,licnim, Bar - Bari trajekt , Italija kolima... (put do Bar-a, zanemarite, kao da mi je auto tamo i ceka me) pros cons?
  12. rastafarian

    EES, ETIAS i sve što se tiče ulaska u EU

    citajuci vase komentare neka suma je da za one koje imaju EU papire - ja - ako putuju sa nekim ko nema moze na EU red premo HUN Horgos - probao, sve ok ne moze CRO - ne mogu putnici da izlaze iz automobila ? za Grcku jos ne znamo kako ce biti Vidim isto tako da se pravi razlika ako sam u...
  13. rastafarian

    Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

    mene vec dva puta gase ( Egipat) duo family, odn. gase mi drugi nalog , kao nije ista zemllja...bla bla
  14. rastafarian

    Kućna multimedija Preporuka za soundbar

    javljaj obavezno cestitke
  15. rastafarian

    Kućna multimedija Preporuka za soundbar

    gledam za drugi stan (kod burazera) ... da li znas kakva je q930 serija? kapiram da je bolji od q800
  16. rastafarian

    Sve o putu na more autom

    hvala za brz info (y)
  17. rastafarian

    Sve o putu na more autom

    kad ste kod vinjeta, koja je oficijelna za Madjarsku on line? vidim ima ih vise ova? https://www.hungary-vignette.eu/rs i da li kupiti i za Austriju? da li treba da se lepi ona
  18. rastafarian

    Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

    mene nerviraju sto ne ubace podcast deo na Netflixu nego samo na US uz VPN radi
  19. rastafarian

    Gde ste poslednji put bili na odmoru i kada?

    bio neko na Sejselima? Iskustva sa rent car agencijama? da li kao i u Evropi uzimati onaj najveci paket osiguranja za auto ili ste i one manje uzimali
  20. rastafarian

    Prečistač vazduha

    isto sam uzeo elite, nema potrebe da je stalno on - zavisi od prostora naravno - kod mene 60tak m2 za par minuta ocisti
  21. rastafarian

    LG Televizori

    ja bas nisam hteo da "kosim" 77" (insignia karavan)
  22. rastafarian

    LG Televizori

    da, dobro su upakovani, nema da brines ako ga postavis, ekran gore izmeri auto - imas dimenzije kutije ali mislim da 65" staje bez problema ja sam za 77" morao kombi od drugara - nema boga da bilo koji automobil to ponese - sirina je problem
  23. rastafarian

    PlayStation - Diskusija o igrama

    jel bese sad nesto idu popusti za ps+? prosle godine sam u ovo vreme produzio sa nekih 20tak % popusta za premium
  24. rastafarian

    LG Televizori

    meni stigao C5 77" blago je reci "odusevljen" sam za sada ... i slika i kvalitet izrade. cak mi zvuk nije los toliko koliko ga ocrnise na testovima (svaako planiram neki sonos arc ultra kasnije)
  25. rastafarian

    LG Televizori

    cija ste "poseavanja " ubacili na filmmaker mode za sliku?
  26. rastafarian

    LG Televizori

    i ja sam prelomio, neckao se mesecima izmedju 65" LG C5 - Samsung S90f...cekao neke ponude kod nas za cene...dobio cene i porucio LG C5 77" :cool: trebalo bi da stigne ove nedelje
  27. rastafarian

    SkyShowtime u Srbiji

    Tu sam i ja 😎
  28. rastafarian

    Odvlaživači vazduha iskustva

    da, isto i ja trazim...nema nigde bas cudno
  29. rastafarian

    Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

    Video radi za muziku ali kod mene ne radi za podcast (turska)
  30. rastafarian

    Sony televizori

    na isto mesto odneo, iskustvo OK ali su "zamesnke" zveknule posle par meseci opet... ne skroz, da bude crn ekran, nego kao "oslabile" pa na sredini ekrana imam kao senku neku
Nazad
Vrh Dno