Šta je novo?
M
Broj reagovanja
12

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O meni

  • Uspeo sam donekle...:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
    Sad mi treba odnelke! :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

    Uspeo sam da pronađem da kada ukucam na daljinskom #1397# i dođem do Android settings pa zatim:
    system>device info>legal information>system webview licenses>content shell>homepage>
    Tada mi se otvori Google page i radi normalno...hoću reći pretražuje, ali ne znam kako da odatle instaliram BUTTON MAPPER.
    Ja sam pronašao na sajtu

    uputstvo kako bi trebalo da se flešuje IPTV box sa popularnim Amlogic procesorima....S802-S805-S905, itd... ali me brine da ga ne brick-ujem jer nemam oficijalni rom.img fajl.
    Ako imaš bilo kakvo rešenje, pomaži molim te!
    Pozdrav Miroslave , ja takođe imam IRIS box (Skyworth hp4024), da li bi mi objasnio kako i na koji način da na obrišem IRIS aplikacije da mi radi kao običan android box. On je zaključan, hoću reći traži mi username da bih ga pokrenuo. Ja nemam MTS akaunt tako da nemam drugi pristup sem tog LOGIN screen-a. Ako imaš neko rešenje ja bih te zamolio za pomoć...odužiću ti se!
    Unapred zahvalan.
    Peacemaker76
    Pozdrav Miroslave , da li bi mi objasnio kako da na IRIS boxu (Skyworth hph07) namestim da radi kao običan android box , da mu se instaliraju aplikacije normalne , on je zaključan i nemam mu pristup a radi , ispravan je?
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Nazad
Vrh Dno