Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Pozdrav svima, keva koristi peticu s 800 din mesecno, jel ima neko od agenata da i za ćaleta to uzmem.
 
Ja od prošlog meseca imam peticu XS za 650 din mesečno. To je 50% popusta sa e računom.
 
Ja sam 25 godina u mts-u, pet postpejd brojeva, sta moze najbolje da se dobije za 5icu L, koliko popusta.
 
Nazad
Vrh Dno