Šta je novo?

Grand Theft Auto VI

Koliko sam ukapirao, ti moras da uzmes ovu Ultimate Verziju jer ce ti tu sve biti otkljucano, tako da cena od 100 dolara sto su pricali je ipak istina...

Bolje da das 100 dolara i da mozes sve da editujes i da ulazis u svaku radnju nego da das 80 i da ti radnje budu zakljucane

Mislim da ce vecina uzimati Ultimate verziju
Teško da nešto nećeš moći u običnoj verziji a u ultimate da hoces. Pre mislim da ces u ultimate odmah posedovati neke stvari koje ces u obicnoj verziji morati da "zaradis".
 
Nazad
Vrh Dno