Šta je novo?

Grand Theft Auto VI

Koji jezik je na konzoli? Ako je English UK onda je zbog toga. Promeni na English US.
 
Uzeo jutros na us account, psn giftovi sa loaded sajta, bivsi cdkeys.
2x50$ je 81€
 
Zeleo bih da vidim ljubav ka stvarima poput, paraglajdinga, paramotoring-a, Sky Diving-a i slicne mehanike.. Uostalom cu biti malo razocaran.
Sve u svemu igrice ce biti TOP, samo zelim da mogu otici u radnju i kupiti paramotor ili paraglajder pa da sa njim lebdim nad raznim mestima i uzivam u cinematic pogledima..

Ma da ocekujem mozda da budu modovi za ovo.. Ali poenta je da bude native u igrici... Otom potom..
 
Upoređujem standard i ultimate edition. Ako sam dobro shvatio, ultimate dodaje veliki broj dodatnih automobila, odeće, tetovaža i slično. Nema dodatnih misija. Možda nije loše uzeti standard, pa kasnije nadograditi ako bude želje za tim.
 
Ultimate bi bio ultimate da puknu early access igrici. Ali kontam da se to nikada nije desilo.
 
Upoređujem standard i ultimate edition. Ako sam dobro shvatio, ultimate dodaje veliki broj dodatnih automobila, odeće, tetovaža i slično. Nema dodatnih misija. Možda nije loše uzeti standard, pa kasnije nadograditi ako bude želje za tim.

Ma da, čista kozmetika, zato i nisam uzeo.
 
Mislim da Ultimate nudi odmah bolji value, 20$ nije neka razlika, nudi tonu kozmetike, plus dodatne biznise, koji su samo dostupni uz Ultimate ediciju, ali ne znamo jos detalnjije o tome, ali je naglaseno da je dostupno samo uz Ultimate verziju igre. Ali ako bude dodatka kasnije, onda nije problem da se doplati ko zeli, mora itd.

Fizicke kopije sa kodom su sve Standard Edicije inace. Ultimate je samo za digital only.
 
Realno nije neka razlika (ogromna) izmedju jedne i druge verzije. Vredi uzeti najjcu, samo mi nije jasno zasto ne izbacuju trailer 3 zar ih toliko mrzi
 
Zato što ne moraju, prodavaće se svakako pa ako vide da ne ide nekim željenim tempom onda eto i trejlera.
Glupost je što nisu obezbedili bar jedan disk a ostalo da se skida sa neta.
 
Upoređujem standard i ultimate edition. Ako sam dobro shvatio, ultimate dodaje veliki broj dodatnih automobila, odeće, tetovaža i slično. Nema dodatnih misija. Možda nije loše uzeti standard, pa kasnije nadograditi ako bude želje za tim.
ma bice kao i u ostalim igrama - startujes sa vise i bolje.
a ovo za kupovanje prazne kutije sa aktivacionim kodom bi trebalo da bude kaznjavano bicevanjem na trgu svakog ko je to predlozio u r* i odobrio.

ne treba r* da insteresuje ni da li imam bluray citac, ili dvd ili stagod. za tu transakciju bih trebalo da mogu da igram igru ako zivim na primer u nekom isturenom selu bez ili sa slabim internetom.
no navikli su nas - you will owe nothing.
 
ma bice kao i u ostalim igrama - startujes sa vise i bolje.
a ovo za kupovanje prazne kutije sa aktivacionim kodom bi trebalo da bude kaznjavano bicevanjem na trgu svakog ko je to predlozio u r* i odobrio.

ne treba r* da insteresuje ni da li imam bluray citac, ili dvd ili stagod. za tu transakciju bih trebalo da mogu da igram igru ako zivim na primer u nekom isturenom selu bez ili sa slabim internetom.
no navikli su nas - you will owe nothing.
Ne vidim cemu hejt ako zele da se zastite od preranog leakovanja igre, sto je po meni totalno opravdano. Ovako potpuna kontrola prilikom izlaska igre, a posle diskove cemo lako da dodamo. Plus sto ce svi fizicke kopije da dobiju nedelju dana ranije, da mogu takodje da preload-uju igru i budu spremni 19-og.
Sta bi bilo da dobijes disk, a da ti igra dodje 3-5 dana kasnije u odnosu na ostale, po meni trenutna je bolja opcija.
 
Mislim da je ta zaštita od leakovanja prazna priča, oni svakako ne pakuju ni delić igre na disk.
 
Mislim da je ta zaštita od leakovanja prazna priča, oni svakako ne pakuju ni delić igre na disk.
Definitivno prazna priča, najmanji problem im je da ubace proveru unutar Xbox/PS sistema i blokiraju ranije pokretanje igre.
 
Plus sto ce svi fizicke kopije da dobiju nedelju dana ranije, da mogu takodje da preload-uju igru i budu spremni 19-og.
cek, ovo prvi put cujem pa se pitam dal sam dobro razumeo - znaci svi koji su kupili igru ce prvo dobiti samo aktivaciju a diskove kasnije?
da bi se sprecilo prerano leakovanje igre?
 
cek, ovo prvi put cujem pa se pitam dal sam dobro razumeo - znaci svi koji su kupili igru ce prvo dobiti samo aktivaciju a diskove kasnije?
da bi se sprecilo prerano leakovanje igre?
bice diskova kasnije kad popusti prodaja, na ovaj nacin sa cd key ce da prodaju vise kopija sto je i njihov cilj, mogli su realno neku 150$ verziju gde se dobija disk, kako kaze kolega iznad "20$ nije neka razlika" 🙂
 
Baš bi bilo smešno da ako igra bude oko 200 do 250 GB da ljudi sa 5 dual layer Blu ray diskova to instaliraju i postojao bi % koji ni to ne bi umeli
 
Valjda će prikazati gameplay na konzolama, da ne bude Cyberpunk release scenario 💩
I čekamo da vidimo gameplay na S kutiji 😎
 
Koliko sam ukapirao, ti moras da uzmes ovu Ultimate Verziju jer ce ti tu sve biti otkljucano, tako da cena od 100 dolara sto su pricali je ipak istina...

Bolje da das 100 dolara i da mozes sve da editujes i da ulazis u svaku radnju nego da das 80 i da ti radnje budu zakljucane

Mislim da ce vecina uzimati Ultimate verziju
 
Nego, kada ce PC verzija, za nas sirotinju sto nemamo konzole? 😀
 
bice diskova kasnije kad popusti prodaja, na ovaj nacin sa cd key ce da prodaju vise kopija sto je i njihov cilj, mogli su realno neku 150$ verziju gde se dobija disk, kako kaze kolega iznad "20$ nije neka razlika" 🙂
Mesec dana kasnije. Ne bih ni razmatrao ovu prevaru bez diska.
1782387433412.webp
Misliš za nas PC Master Race koji neće da pucaju džojpedima, nego mišem ko gospoda? 😀
Opste je poznato da se sve R* igra na joypadu i na PC-u jer je mnogo veci deo igre voznja/jahanje (mnogo bolje na preciznim analognim palicama iz udobnosti fotelje od WASD) nego pucnjava. A za one bangave tu je i autoaim.
 
Ne vidim cemu hejt ako zele da se zastite od preranog leakovanja igre, sto je po meni totalno opravdano. Ovako potpuna kontrola prilikom izlaska igre, a posle diskove cemo lako da dodamo. Plus sto ce svi fizicke kopije da dobiju nedelju dana ranije, da mogu takodje da preload-uju igru i budu spremni 19-og.
Sta bi bilo da dobijes disk, a da ti igra dodje 3-5 dana kasnije u odnosu na ostale, po meni trenutna je bolja opcija.
Uvek mogu da stave neki deo igre online bez koga se ne može pokrenuti plus su to konzole, nema hakovanja kao na PC.
Ja ne znam što je tema na igrama za PC, imaju konzolaši svoju sobu. 🙂
Pusti nas da rant-ujemo 😛
 
Pošto je inače opštepoznato da se automobili u GTA i konji u RDR mnogo teško usmeravaju tastaturom.
Ne radi se o tome sta je tesko, nego o tome u cemu se vise uziva. Sa pecurkom pogodim smer i ugao koji hocu lako, a sa tastaturom cvakam nesto izmedju AWAWWAWWA ili WDDWWDWWWW kao pecinski covek. Mada ima takvih i na joypadu, kada vidim kako su nenaviknuti, samo coveku da dodje da mu metne asov u ruke i da se drzi kopanja. Znacenje finese da potrazi u recniku.
 
Za GTA mi ne bi bio problem ni m&k ni kontroler. FPS igre me muče na kontroleru, nema te slobode i komfora kao sa m&k. O RTS igrama da ne pričamo.
 
Nazad
Vrh Dno