Šta je novo?

Svetsko prvenstvo u fudbalu 2026

ako ti je dosadan, nemoj da pratiš. ima i drugih ekipnih sportova
 
Pa nisam ni rekao da pratim ali sam video dovoljno da znam razliku.
 
publika se moli da bude penal
a igrači ne poštuju pravilo da samo kapiteni mogu kod sudije

onoliki gol je promašio
 
Играчина је Меси, али то шетање по терену...
 
Ova pauza za hidrataciju je velika glupost.

Šta da kažemo za bicikliste koji voze po usijanom asfaltu i jedini spas od vrućine im je led na vratu te ne prave pauzu na četvrtinu rute.

Fudbaleri su postali manekeni mada je ovo više kako bi fifa uzela još para od reklama.
 
Austrijanci odlični, ima da ih naslikam uljem na platnu. 😋
 
Austrija se odlicno brani i bori ali zasto nema Arnautovica?
 
Ruzna i prljava utakmica. Vise bih uzivao da je neki shitshow tipa:

 
Frajer sa 40 god leti u 95min, treba ga pitati koje je tablete pio kao mali kada je imao probleme.
 
Maestro šteta što nije asistencijaa da obori 2 rekorda u 1 utakmici. Koliko li je asistencija realizovao iz penala? 🤣
 
Nazad
Vrh Dno