Šta je novo?

RealDebrid, TorBox, Playeri (WuPlay, Nuvio) i slicno

@simmke yeynuo sam se i uplatio real-debrid 6 meseci. Probaj TorBox na kraće. Mada zezancija sa svim debridovima će biti večna.
 
all-debrid je francuski i podleže EU pravilima. Zato se brišu linkovi... >TorBox je južna afrika i ne brišu. Jedino im je baza novija i manja.

Pitanje za korisnike TorBoxa
Da li zahteva istu IP ili ne. Delio bih u porodici na 3 različite adrese. Hvala
 
all-debrid je francuski i podleže EU pravilima. Zato se brišu linkovi... >TorBox je južna afrika i ne brišu. Jedino im je baza novija i manja.

Pitanje za korisnike TorBoxa
Da li zahteva istu IP ili ne. Delio bih u porodici na 3 različite adrese. Hvala
Ne zahteva istu IP, par korisnika sa foruma je podelilo nalog i nemamo problem, koristimo sa različitih IP adresa...
 
Nazad
Vrh Dno