marko_ns
Čuven
- Učlanjen(a)
- 09.02.2012
- Poruke
- 5,966
- Poena
- 505
Moja oprema
- Monitor
- LG OLED65C1
- Mobilni telefon
- S25U
- Pametni uređaji
- Xbox Series X
PS5
Reci mi molim te koliko se manje greje tabla pod rukom se verovatno oseti?Ja sam stavio providnu, prolazim tehnicki 2 godine bez problema ne vidi se, bas kad zagledas po ivici soferke, samo ne pricaj i to je to.
Ili si mozda i merio temp ili osetiš kako klima bolje hladi?