monstrum
Čuven
- Učlanjen(a)
- 07.01.2003
- Poruke
- 908
- Poena
- 705
Ako sam montiraš, eliminisao si gomilu problema i bojazni u startu, čak i kod veoma jeftinih modela.
Kažem, u ledenom imaš "japanske kulture za kineski budžet" ako ti to šta znači, ali sigurno imaš varijanti da prođeš i dosta povoljnije i budeš potpuno zadovoljan, jer je samo hlađenje u pitanju. Cijene iz tablice nisu reprezentativne jer su uglavnom formirane prema BIH tržištu i naravno, nemoguće je "uživo" ih ažurirati i moraš provjeriti za modele koji ti zapadnu za oko, da nije neki na akciji i slično.
Kažem, u ledenom imaš "japanske kulture za kineski budžet" ako ti to šta znači, ali sigurno imaš varijanti da prođeš i dosta povoljnije i budeš potpuno zadovoljan, jer je samo hlađenje u pitanju. Cijene iz tablice nisu reprezentativne jer su uglavnom formirane prema BIH tržištu i naravno, nemoguće je "uživo" ih ažurirati i moraš provjeriti za modele koji ti zapadnu za oko, da nije neki na akciji i slično.