Santa
Čuven
- Učlanjen(a)
- 03.01.2003
- Poruke
- 1,652
- Poena
- 745
Pozdrav,
planiram LG OLED42C51LA, koji bi koristio kao monitor, pa imam dva pitanja:
Da li neko to već koristi, i kakvi su utisci (na YT nalazim uglavnom pozitivna iskustva), a drugo pitanje je ako neko ima preporuku za ruku za sto?
Posle Omena 32" sam poželeo nešto veće u sobi.
planiram LG OLED42C51LA, koji bi koristio kao monitor, pa imam dva pitanja:
Da li neko to već koristi, i kakvi su utisci (na YT nalazim uglavnom pozitivna iskustva), a drugo pitanje je ako neko ima preporuku za ruku za sto?
Posle Omena 32" sam poželeo nešto veće u sobi.