Šta je novo?

iPhone 11

  • Začetnik teme Začetnik teme LazaNS
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
Samo da vas obavestim da sam na mom ip 11 pro instalirao 18.3.1. i radi perfektno. Prešao sam sa 17.7, dakle izbegao sam verzije između.
BH mi se nije smanjio, i dalje je na 83% kao i poslednjih 6 meseci.
Po meni vredi apdejt ikonice su prelepe u dark modu, a i kontrolni centar se može urediti po želji pa čak i dodati prečice iz shortcuts aplikacije, za gašenje WiFi ili blututa na primer.
Ostalo je sve manje više isto.
 
Samo da vas obavestim da sam na mom ip 11 pro instalirao 18.3.1. i radi perfektno. Prešao sam sa 17.7, dakle izbegao sam verzije između.
BH mi se nije smanjio, i dalje je na 83% kao i poslednjih 6 meseci.
Po meni vredi apdejt ikonice su prelepe u dark modu, a i kontrolni centar se može urediti po želji pa čak i dodati prečice iz shortcuts aplikacije, za gašenje WiFi ili blututa na primer.
Ostalo je sve manje više isto.
A ja na moj 11 pro max sve redom verzije pa mi se spuca baterija na 75%BH.
 
Covek izgubio razum ili pojam o vremenu🤣
 
*** imam jedan stoji mi u kutiji, dajem za 600 hitno prodaja, na pm! 😀
 
Ja sam imala problem na ip13 posle svakog ios 26 update-a da ne radi ni lock, ni inače zvono. Rešim tako što isključim sve zvukove na ovo klik dugme sa leve strane i vratim ga nazad i proradi sve....do sledećeg update-a.
 
Ili uradiš hard reset. Volume plus, pustiš, odmah minus, pustiš i pritisneš i držiš power dok se ne ugasi i pojavi jabuka i nakon toga pustiš power dugme.
 
Preko 6 godina sam koristio 11 pro max, uzet u New Yorku nedelju dana od izlaska, posle 6 godina i jace intenzivnog koriscenja, stvarno sam bio prezadovoljan, bh je 89%, siguran sam da su Americki modeli bolji nego ostali, u februaru sam uzeo 17 pro max takodje iz Amerike, pa da vidimo sada kakva ce mu biti baterija
 
Vredi, tetka još koristi Xr i bukvalno će da bude zamenjen jer je prestao da radi FaceID, ovako nema problema sa baterijom i performansama za njen način korišćenja.
 
Ja sam kupio dva iphone 11 Pro Max za 200e.
BH 82% i dao ih roditeljima.

To bolje radi od bilo kojeg Galaxy uređaja, ne za tu cijenu već za duplo više novca.

Plus je Apple obećao podršku za IOS27.
Trenutno je na 26 i sasvim super radi
 
Poslednja izmena:
Ja sam htela da uzmem nov ip11 pro kad sam kupovala 13. Bio je to maj naredne godine kad je izašla serija 13. Ali je tad 13 običan bio 750e a 11 pro 900e tamo gde je se nov mogao naći.
 
Nazad
Vrh Dno