Deluje kao da je namesteno, ne znam koje objasnjenje postoji za ono primanje lopte u 89. minutu, sa onom sansom...i Gobeljic bi znao da treba da na prvu sutira pa gde god ode..Odbijam da poverujem da nije sutirao. Jel moguce ovo?
7 milki plata hoće da udari na agresiju...Nemacki trener kao da je agresivni napaljeni rani tinejdzer na steroidima...
Takvo ponasanje bih ocekivao od usa trenera a on gospodin covek
neka kalkulišu u poslednjem kolu grupne faze. ovako su reskirali da na kraju grupne faze imaju 3 boda.da Nemci kalkulisu
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari