PirateKing
Zapažen
- Učlanjen(a)
- 12.06.2026
- Poruke
- 18
- Poena
- 5
Ovo je stepen razvoja lika do pocetka 9 poglavlja. Igram samo glavnu pricu onako temeljno da bi sto vise napredovao. Znaci nista od sporednih desavanja nisam odradi sema 2~3 svetilista koliko je trebalo da unapredim armor i napravim cipelke i razvio sam kamp zapravo samo sam skupio druzinu sad ih imam 25 cisto da rade nesto posto ce kasnije trebati resursi za stosta pa neka se gomila. Nista na nebu nisam resavao sem sto je moralo kroz glavnu pricu i sem sto sam precicama prakticno preleteo do ostrva na kojima se dobija elemtal fire i lighting damage. Znaci minimalno sam cacnu sadrzaj van glavne price.
Na ovo sto se vidi mozda cu dodati Kuku Lightning Spear, armor ide do 150 kada sve unapredim do kraja i to je to dalje od toga ne moze bez elksira i igranja sa hranom i efktom hrane, i ne mora sto je ujedno jos jedna mana igre svrsishodnost svega sto moze u gri da se uradi i odradi. Cemu iskopavanja i vecina istrazivanja kada nemaju pakticnu primenu nema potrebe da se bilo sta od toga radi narocito ne pred kraj kamapanje kako su to tvorci igre zamislili jer i ovako kako je trenutno relativno lagano na harad mogu da se savladaju svi bossovi, uz malo vise stamine i spirita postaje nezaustavljiv.
Vezano za ovo sto moze da se vidi na slikama... Ovako nesto tesko da ce uspeti da napravi neko ko prvi put prelazi igru i to samo igranjem glavne kampanje. Odigrao sam igru do sada jednom temeljno i belezio gde sam pronasao/kupio vredne predmete, znam gde se sta nalazi a mislim da sam pronasao sve sto vredi za igranje dvorucnim oruzijem. Eto mozda nekome motivacija da potrazi vredne predmete jer nisu samo estetske razlike ima malo predmeta koji su zaista posebni i unikatni po karakteristikama.



Na ovo sto se vidi mozda cu dodati Kuku Lightning Spear, armor ide do 150 kada sve unapredim do kraja i to je to dalje od toga ne moze bez elksira i igranja sa hranom i efktom hrane, i ne mora sto je ujedno jos jedna mana igre svrsishodnost svega sto moze u gri da se uradi i odradi. Cemu iskopavanja i vecina istrazivanja kada nemaju pakticnu primenu nema potrebe da se bilo sta od toga radi narocito ne pred kraj kamapanje kako su to tvorci igre zamislili jer i ovako kako je trenutno relativno lagano na harad mogu da se savladaju svi bossovi, uz malo vise stamine i spirita postaje nezaustavljiv.
Vezano za ovo sto moze da se vidi na slikama... Ovako nesto tesko da ce uspeti da napravi neko ko prvi put prelazi igru i to samo igranjem glavne kampanje. Odigrao sam igru do sada jednom temeljno i belezio gde sam pronasao/kupio vredne predmete, znam gde se sta nalazi a mislim da sam pronasao sve sto vredi za igranje dvorucnim oruzijem. Eto mozda nekome motivacija da potrazi vredne predmete jer nisu samo estetske razlike ima malo predmeta koji su zaista posebni i unikatni po karakteristikama.













