castor
Čuven
- Učlanjen(a)
- 09.01.2002
- Poruke
- 2,326
- Poena
- 725
Poenta na mjestu, ali način izvođenja kao da se vratio 50 godina unazad… Koliko mi je poznato, postoje kamere koje mogu da prepoznaju više lica odjednom, a na osnovu čega one to rade? Pa valjda na osnovu neke baze podataka u kojoj ima i biometrija. Ili sam ja mali Perica koji je to loše isprojektovao u svojoj glavi? Možda sam glup, ne znam…
