Zivis u zabludi da se moze dokazati. Kod nas i kad se dokaze nikom nista, a na zapadu znaju kako da igraju sistem (mada je Amerika postala kao mi).Baš tako, nije providno kako kod nas. Tu je glavna razlika. I čini mi se da ako se neko u DE optuži za korupciju i dokaže, taj je nadrljao. Ili možda ja živim u zabludi.
Samo mali nadrljaju vani. Kao i kod nas.
Ono sto je "drugacije" je sto kod nas ume direktno da pogodi. Na zapadu uglavnom se od svih krade pa se manje primeti.
#metoo 😤Ja se zeznuh sto sam se ikada vratio, pa jos zabo' Nemacku.
Tako je, uvek je neko zensko krivo, #metooI ne znam sta mi bi. A da, zena zapela da bude blize rodbini.
😉
Jedini problem nekih tih zemalja je sto je jako tesko naci prijatelje ako do 30te godine niste u braku sa decom. Nije do kulture nego manjak vremena.
Menja se ali ipak i dalje to je "prepreka".