Šta je novo?

TV prenosi



FOX: Upscaled 4K (1080p HDR)
Peacock: 4K i Dolby Vision/Atmos svi mečevi, mada piše i 1080p!?

Peacock ima odličan kvalitet, sinoć gledao Meksiko u 4K Dolby Vision / Atmos. Prelazim na FOX One 21. juna i tamo pratim do finala.
Podeli detalje za peacock 🙂

EDIT: Peacock Premium Plus 17$ medeč o ili hakovani nalozi 25$ (6 meseci garancija), može 3 uređaja istovremeno 🙂
 
Poslednja izmena:
Znači Peacock radi normalno uz VPN, da se ne za*ebavam sa MagnetaTV i nemačkim komentatorima?
 
Radi, ali je španski komentator. Kome to ne odgovara, FOX One je bolja opcija. Peacock sam platio 11$ preko američkog Apple ID.
 
Radi, ali je španski komentator. Kome to ne odgovara, FOX One je bolja opcija. Peacock sam platio 11$ preko američkog Apple ID.
Ali Peacock nudi Vision+Atmos. Tako da meni lično deluje kao bolja opcija.
 
Mislim da neće sve utakmice tako prenositi, videćemo. Za večeras stoji ovako...
 

Prilozi

  • tempImageNHo24e.webp
    tempImageNHo24e.webp
    274.6 KB · Pregleda: 110
Arena cloud, 7 dana free, nasi komentatori
 
Синоћ пустио Канада - БиХ на Fussball.tv1 UHD HLG. Најлепше је што може да се одабере аудио без коментатора и ужива се у утакмици безмало као да си на стадиону.
 
Синоћ пустио Канада - БиХ на Fussball.tv1 UHD HLG. Најлепше је што може да се одабере аудио без коментатора и ужива се у утакмици безмало као да си на стадиону.
Kod mene na listi isti kanal, imao sam samo izbor švapski komentar ili totalna tišina, zvuk sa stadiona u tom slučaju keine.
 
Jel ima ovde neko ko koristi fox one ?Jel moze uplata normalno nasim karticama i koji vpn uzeti ,ako je bitno ? Znaci hocu da platim ,ali da sljaka sve u 4k ,naravno da ima i da se povrati utakmica i gleda u snimku ?Takodje na kolko uredjaj moze u istom trenutku?Nisam fox dosad koristio pa nemam iskustva ..
 
za konkretne on-line servise i aplikacije, poput FOX One, Peacock, BBC iPlayer itd., postoji odgovarajući podforum

@zuke otvori tamo temu za FOX One, ako već ne postoji
 
Mislim da bolju sliku daje Fox od Peacock-a,imam obe pretplate od burazera iz Usa.Jutros sam gledao Australiju na peacock i kao da slika nije smoot kad je kamera u mestu slika je smooth,ali cim krene akcija oseti se kao malo zastajkivanje,dok mi na fox-u sve radi kristalno cisto.Mozda je do peacock servera bilo.Nord vpn je aktiviran ip na Boston.
 
Јел’ само код мене Арена изгледао као СОС канал 1996? ЕОН апликација.
 
Fox One izgleda nema da se gleda neka prošla utakmica.
 
utakmica 🇳🇱🇯🇵, Arena 1 Premium
je l' do mog televizora, ili je do signala preko modula (SBB, D3cam), ili je do Arene, ili do samog izvora, ali ubi narandžasta (dresovi reprezentacije 🇳🇱) kada prenose sa celog terena?
iz krupnog kadra nije takav slučaj
 
utakmica 🇳🇱🇯🇵, Arena 1 Premium
je l' do mog televizora, ili je do signala preko modula (SBB, D3cam), ili je do Arene, ili do samog izvora, ali ubi narandžasta (dresovi reprezentacije 🇳🇱) kada prenose sa celog terena?
iz krupnog kadra nije takav slučaj
Tako je i na SBB kablovskoj
 
Poslednja izmena od urednika:
utakmica 🇳🇱🇯🇵, Arena 1 Premium
je l' do mog televizora, ili je do signala preko modula (SBB, D3cam), ili je do Arene, ili do samog izvora, ali ubi narandžasta (dresovi reprezentacije 🇳🇱) kada prenose sa celog terena?
iz krupnog kadra nije takav slučaj
И код мене је била иста ситуација, баш је била ненормална наранџаста, имам и ЕОН апликацију за ТВ и А1, иста дречава наранџаста у оба случаја.
 
Da ne pricamo da sportke prenose Arene koja je njihovo cedo nece da puste u 4K formatu iako imaju sve uslove za to .I kamere i studio i fidove u 4K resolution.Da ne pominjemo mozaik koji su imali pre 10 godona i koji je vrhunska stvar za pracenje sporta ppgoto sada kada ima toliko prenosa u isto vreme
 
peacock je samo sa spanskim komentatorima?
Kakve su jos opcije za 4k, i po mogucstvu eng komentator, ili bez komentatora skroz?
Muka mi da gledam ovaj 240p kvalitet na RTSu
 
BBC iPlayer besplatan uz VPN, ali ne prenose sve utakmice.

NOW Hongkong isto je na engleskom:
20260617-103829.png


FuboTV je najbolja aplikacija za sport u USA međutim retko koji VPN prolazi - SurfShark ne...

 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno