Zašto bi bili?Uopšte nije loš Senegal. Ne vidim da su nešto uplašeni.
bila je slična situacija i u kaznenom 🇫🇷 ali se niko nije bunioKako ovo nije penal, ovaj sudija lud!?
Tako treba, kad iranac deli pravdu u sred Amerike... 🤪Sva čast za Var ekipu. I za sudiju što nije dosudio penal na prvu.
A jednog Šerifa Ne Daje drže na klupi...ovi iz 🇸🇳 da umeju da daju gol, do sada bi dali 3 komada. sada 🇫🇷 kažnjava
ovi iz 🇸🇳 da umeju da daju gol, do sada bi dali 3 komada. sada 🇫🇷 kažnjava
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari