component
Slavan
- Učlanjen(a)
- 18.06.2012
- Poruke
- 2,134
- Poena
- 415
Nova igračka u kolekciji. Kupio sam juče aku vibracionu brusilicu.

Imam već sličnu na 230V, sa većom površinom za šmirglu, ali retko je koristim pošto je na kabl. Ova je mnogo tiša, a brusi isto, ili čak bi bolje. Verovatno što sam koristio brusnu mrežicu koja se dobija uz nju, a ne občnu šmirglu.
Nisam ni znao da postoje te mrežice. Vidim da ima da se kupe na AE i Temu, pa ću poručiti razne granulacije. Neuporedivo je bolja nego šmirgla.
Inače, bila je da se kupi i okrugla, ekscentar rotaciona ili kako se već zove ali već imam Einhell takvu, a i na sreću rasprodala se dok sam se premišljao da li mi treba još jedna.
Što se tiče ove koju sam kupio, ne sviđa mi se što nema brz način da se zameni podloga. Mora da se odršrafe 4 šrafa (tri podloge se dobijaju: pravougaona, kvadratna, trouglasta). Najzgodnije je da se koristi 4Ah smart baterija, zbog težine. Meni je pri ruci bila 8Ah i preteže na stranu baterije. A ne troši nešto puno struje, tako da ni nema potrebe za većom.
Pravim deci igralište, pa imam priliku da upotrebljavam razne alate ovih dana. Ovim sam sa svih strana lepo obrusio 4 grede od 3m. Krenuo prvo tračnom, ali bilo previše prašine i buke. Otišao u Lidl i kupio ovu gore i super je odradila posao.

Imam već sličnu na 230V, sa većom površinom za šmirglu, ali retko je koristim pošto je na kabl. Ova je mnogo tiša, a brusi isto, ili čak bi bolje. Verovatno što sam koristio brusnu mrežicu koja se dobija uz nju, a ne občnu šmirglu.
Nisam ni znao da postoje te mrežice. Vidim da ima da se kupe na AE i Temu, pa ću poručiti razne granulacije. Neuporedivo je bolja nego šmirgla.
Inače, bila je da se kupi i okrugla, ekscentar rotaciona ili kako se već zove ali već imam Einhell takvu, a i na sreću rasprodala se dok sam se premišljao da li mi treba još jedna.
Što se tiče ove koju sam kupio, ne sviđa mi se što nema brz način da se zameni podloga. Mora da se odršrafe 4 šrafa (tri podloge se dobijaju: pravougaona, kvadratna, trouglasta). Najzgodnije je da se koristi 4Ah smart baterija, zbog težine. Meni je pri ruci bila 8Ah i preteže na stranu baterije. A ne troši nešto puno struje, tako da ni nema potrebe za većom.
Pravim deci igralište, pa imam priliku da upotrebljavam razne alate ovih dana. Ovim sam sa svih strana lepo obrusio 4 grede od 3m. Krenuo prvo tračnom, ali bilo previše prašine i buke. Otišao u Lidl i kupio ovu gore i super je odradila posao.

