Ova nasa Posta stvarno nije normalna, ocekujem paket, pre podne do 9h sati nisam dobio poruku i kontam da nece ni stici jer obicno ako do 9h ne stigne poruka i ako se na sajtu ne promeni status da je zaduzena za isporuki onda nece ni stici.
Krenem svojim poslom i u 11:45h stize poruka na viber da ocekujem paket u toku dana i tad se promenio status na sajtu da je zaduzena za dostavu.
Mislim stvaro, idu iz krajnosti u krajnost, ne znam od kad je to radno vreme kurira od 11:45h.
Krenem svojim poslom i u 11:45h stize poruka na viber da ocekujem paket u toku dana i tad se promenio status na sajtu da je zaduzena za dostavu.
Mislim stvaro, idu iz krajnosti u krajnost, ne znam od kad je to radno vreme kurira od 11:45h.