Šta je novo?

Xbox Series X / S

Bas se dvoumim da prodam xbox x za sony 5. Cetiri drugara u zadnjih par meseci su uzela soni, jos ova poskupljenja, meni je pisalo za obnovu 04.08. da ce biti 120 trl a u mejlu pise 310 trl, nije mala razlika, plus od 4 dzojstika jedva 1 da je preziveo par sezona, ako pronadjemo neke igre koje mogu da se igraju kao local mp to je to. Zao mi igara koje sam kupio, za klince sve lego igre za dzabanu mada i GP ima solidan izbor decijih igara, a ja fifu igram redovno pred spavanje i neki klasici nista da bi me zadrzalo
Svi smo svesni da je Sony bolji, ali par godina su cene igara na Xboxu bile jeftine.
 
Bas se dvoumim da prodam xbox x za sony 5. Cetiri drugara u zadnjih par meseci su uzela soni, jos ova poskupljenja, meni je pisalo za obnovu 04.08. da ce biti 120 trl a u mejlu pise 310 trl, nije mala razlika, plus od 4 dzojstika jedva 1 da je preziveo par sezona, ako pronadjemo neke igre koje mogu da se igraju kao local mp to je to. Zao mi igara koje sam kupio, za klince sve lego igre za dzabanu mada i GP ima solidan izbor decijih igara, a ja fifu igram redovno pred spavanje i neki klasici nista da bi me zadrzalo
Prodaj x, kupi s za klince i načekaj ps5 na nekom snizenju, bude sad za prime day, pa opet black friday, u inostranstvu, a sigurno i kod nas
 
Bas se dvoumim da prodam xbox x za sony 5. Cetiri drugara u zadnjih par meseci su uzela soni, jos ova poskupljenja, meni je pisalo za obnovu 04.08. da ce biti 120 trl a u mejlu pise 310 trl, nije mala razlika, plus od 4 dzojstika jedva 1 da je preziveo par sezona, ako pronadjemo neke igre koje mogu da se igraju kao local mp to je to. Zao mi igara koje sam kupio, za klince sve lego igre za dzabanu mada i GP ima solidan izbor decijih igara, a ja fifu igram redovno pred spavanje i neki klasici nista da bi me zadrzalo
Kао што је Компадре написао, купи S за клинце, има сад половни за мање од 200е, а себи купи плејку. Ја лично играм на Xbox-у због џојстика који више преферирам и због тога што су игрице стварно смешне паре преко Турске, што не бих могао исто да урадим на PS стору.
 
Proverio sam, i u konzoli pise 109 trl tako da cu videti 04.08. koliko ce da mi skine sa racuna. Inace bukvalno igram samo Fifu u poslednjih godinu dana, ne privlace me ni kada su bili besplatni NBA, ni GTA, da ne pricam o pucacinama, ostarilo se valjda. Konzolu sam uzeo polovnu pre tacno 3 godine za 300e, zadrzacu je verovatno, ne mogu zbog klinaca :) iako bih dobio otprilike taj novac da prodam
 
Kао што је Компадре написао, купи S за клинце, има сад половни за мање од 200е, а себи купи плејку. Ја лично играм на Xbox-у због џојстика који више преферирам и због тога што су игрице стварно смешне паре преко Турске, што не бих могао исто да урадим на PS стору.
Ininal kartica radi i na turskom PS i XBOX store-u. Jedini je problem dopuna jer to mora da ti radi neko ko ima Revolut.
 
Da se pohvalim malo, otkako sam video da ovo postoji, hteo sam da probam uzivo i na kraju kupio... Predstavljam vam xbox laptop series s ☺️😁IMG_20240723_110049.jpgIMG_20240723_110013.jpgxScreen_features_2700x.jpg
FC_20211225_0034_6911ea1b-031a-4e98-b2ea-93572a27ba0c_2700x.jpg
Prve dve slike su moje, poslednje dve sa neta, da vidite kako izgleda, prekriva jedan port pozadi za usb, ali ostaje onaj treci napred i plus slot za ssd je slobodan takođe. Ekran se u potpunosti napaja sa usb, samo jedan kabal ide u xbox, njegov original
 
Da li neko mozda zna koje tri igre se dobijaju uz xbox series x kad se kupi u radnji? Danas su mi porucili jer naravno nema na stanju u radnji. Ali nisu znali da mi kazu za igre, pise samo tri misteriozne igre.
 
Da li neko mozda zna koje tri igre se dobijaju uz xbox series x kad se kupi u radnji? Danas su mi porucili jer naravno nema na stanju u radnji. Ali nisu znali da mi kazu za igre, pise samo tri misteriozne igre.
Pretpostavljam nesto od exclusiva, tipa forza horizon/motorsport, gears of war ili halo ili jednostavno nesto sto imaju na lageru u toj radnji, nije se prodavalo pa ko vele daj da damo kao poklon
 
Malo je falilo da uzmem ps5. Ali onda pomislih sto bih prelazio na ps kad imam dva naloga na xboxu prepuna igara. Ako bude forza u tim misterioznim mogu je pokloniti ovde nekom sa foruma ako neko igra. Mislim da sam je vec kupio a ne volim bas trke.
 
Malo je falilo da uzmem ps5. Ali onda pomislih sto bih prelazio na ps kad imam dva naloga na xboxu prepuna igara. Ako bude forza u tim misterioznim mogu je pokloniti ovde nekom sa foruma ako neko igra. Mislim da sam je vec kupio a ne volim bas trke.
Јављам се ако буде била форза хахаха ја је играм баш, а истекао ми гаме пасс па је тренутно немам
 
Preko kp, platio 6500 za 13 meseci aktivacije na mom nalogu. Pretpostavljam da ima jeftinija varijanta ali nemam zivaca ni vremena da se ja bakcem sa tim. Ovo mi je bila brza solucija. Sce zavrseno za dva minuta.
 
Nazad
Vrh Dno