Šta je novo?

Supernova (2024)

ne cudi me kao da bude znate ukinut je taj paket sa 100/25 prelazi te na 100/10 mislim nista me vise u ovoj srbiji ne cudi
 
Žalio sam se da se šaltanje kanala, vraćanje, premotavanje na move boxu znatno usporilo, sad da pohvalim, od jutros sve radi puno bolje, brže, fluidnije...
Ovo prebacivanje na moj mts portal sve ukazuje da će nas sve prebaciti na Iris platformu i na nove boxove od juna meseca, koji su zimus već najavljeni...
 
Koliko im treba da uspostave uslugu kod novog korisnika? Pre 7 dana mi javili da je odobrena promocija 1rsd/12mes, i od tad... mrtvo more. Nigde nikog. Pre dve godine sa SBBom sve završio za 2 dana.
 
Ja sam čekao preko mesec dana. Od sredine decembra pa negde do posle 20. januara ove godine. Doduše bili su praznici ali eto, preko mesec dana.
 
Žalio sam se da se šaltanje kanala, vraćanje, premotavanje na move boxu znatno usporilo, sad da pohvalim, od jutros sve radi puno bolje, brže, fluidnije...
Ovo prebacivanje na moj mts portal sve ukazuje da će nas sve prebaciti na Iris platformu i na nove boxove od juna meseca, koji su zimus već najavljeni...
Gde i sta je bilo zimus najavljeno?
 
Lučić je u jednom intervjuu najavio od juna nove Move boksove sa novim interfejsom i android aplikacijama, play prodavnicom...
Korisnici u Bosni i Crnoj Gori već su na ovoj platformi.
E sad, da li će to baš od juna biti, videćemo...
To je valjda ovo:
 
Korisnici u Bosni i Hercegovini nisu na tom novom boxu kao ovi iz Crne Gore.

Na Supernovoj idu "locked down" verzije STB-a (nisu Google TV, nemaš Play Store) s koaksijalnim ulazom i samom aplikacijom MOVE koja za program uživo koristi koaksijalni ulaz, a za premotavanje internet (kao OTT).

Na m:telu ide isključivo IPTV preko STB-a DIN4805v s performansama i interfejsom iz 104. p. n. e.
 
Poslednja izmena:
Sad na novi MTS nalog na Supernova Box paket Super Plan 3L radi i aplikacija Moj mts iz Google Play prodavnice. Evo šta je sve dostupno: Screenshot_20240515-055457~2.png Screenshot_20240515-055706~2.png Screenshot_20240515-060002~2.png Screenshot_20240515-060121~2.png Račun za Supernova Box paket Super Plan 3L: Screenshot_20240515-060542~3.png Screenshot_20240515-060632~3.png Sve aplikacije su za sada samo dostupne. Videćemo kako će da bude kad svi budu prebačeni na Supernova Box paketi i kad svima istekne ugovor.
 
Sad na novi MTS nalog na Supernova Box paket Super Plan 3L radi i aplikacija Moj mts iz Google Play prodavnice. Evo šta je sve dostupno: Pogledajte prilog 442446 Pogledajte prilog 442447 Pogledajte prilog 442448 Pogledajte prilog 442451 Račun za Supernova Box paket Super Plan 3L: Pogledajte prilog 442453 Pogledajte prilog 442457 Sve aplikacije su za sada samo dostupne. Videćemo kako će da bude kad svi budu prebačeni na Supernova Box paketi i kad svima istekne ugovor.
A šta sa onima koji imaju samo superplan bez mobilne linije?
nisam najbolje upućen.
U mom slučaju super plan 2 l.
Samo da srede sajt i sve top, tj. da modernizuju.
Umesto programskog vodiča, naziv tv kanala na početnoj i oko vraćanja kanala da to doteraju.
Pisao sam im o tome pa videćemo oće li uvažiti.
 
o kakvim vi sajtovima prica te de baci te link cemu miusli te kod mene super nova je super nova mts je mts nzm sta vi radi te tacno :D
 
spominju se neki sajtovi prebaceni na mts sa supernove i paketi ni ja vise ne razumem ko sta vise de prebacuje bice da moj mozak prebacio nesto na bufferingu :D
Delujes kao da si veoma ushicen dok si u ovoj temi :) udahni duboko, opusti se i kucaj polako… procitas sta si napisao pre nego sto pritisnes to famozno dugme sa desne strane ispod ovog boksa i sve ce biti super ;)
 
Nisam ja nervozan i nemoj se sekirati za moje živce nego prelistaj temu i dobićeš odgovor na pitanje koje je do sada postavljeno 100 puta.Uostalom to i piše u pravilima ovog foruma koje verovatno nisi ni pročitao.
Pozdrav,da se nadovezem. Leva Obala,opticki, SkyNet. Prodat,da li pod moranje ili ne,svakako covek je bio svetski. Pozoves,iskljuci te,ukljuci te ,bez ugovora,na mesecnom nivou.Trajalo par godina. Oni koji nisu iskljucili net,kao ja,ostali su i sa supernovom po staroj ceni,Jos uvek 799din,a meni je znaci ovo drugo povecanje,za godinu dana ,ako racunam od kad je prodat...uz to da ne primam SMS,jer sam na drugom kontinentu,primam i placam racun elektronski,gde nije pisalo nista o povecanju,migriranju .BANDA LOPOVSKA, skuplji net u Sr nego preko bare. Da ne pricam o drugim idiotarijama! I,Sta sad?
 
Ljudi jel su vama stigli racuni? Kod mene i dalje ni za internet ni za telefon, malopre sam skontao da je danas 15ti. Iskljucice me za neki dan ako ne platim..
 
Ne isključuju ako se ne plati račun bar 30 dana. Stigne upozorenje na sledećem računu da nije plaćen prethodni račun, odnosno da ima duga.
Ne pitaj kako znam 😀
 
Sad će svima tako da stigne koji koriste HBO Max aplikaciju u okviru nekog Supernova Box paketa. Evo kako je kod mene stiglo za Supernova Box paket Super Plan 3L: Pogledajte prilog 442579
izvini koji super box paket ? mi na SuperSporoj imamo Super Plan pakete :p jedino ako ih promene kasnije kad se i zvanicno spoje
 
Stvarno ljudi ja još ne vide te pakete na supernovoj niti neki novi portal baš za supernovu, a danima se priča, da nije neko nešto pobrkao, pustio buvu slučajno da se našali ili šta već?
 
Nazad
Vrh Dno