Šta je novo?

Supernova (2024)

ljudi jel ima kakvih problema? ja vec 1 ceo mesec sa 1 ip adresom nakon restart rutera i svega i dalje ista ip ne menja se u opste :/
 
ljudi jel ima kakvih problema? ja vec 1 ceo mesec sa 1 ip adresom nakon restart rutera i svega i dalje ista ip ne menja se u opste :/
Cudno.. Koliko se secam od 45-1h treba da je modem iskljucen da primi novu adresu, bar je tako bilo. Posto vise nisam kod njih i ja sada imam zabetoniranu adresu :D
 
Ljudi ovaj apk file za move smart ima trojanca u sebi,kome nije jasno to je trojanski virus pa eto samo da znate da je moguće mozda da pokupite virus
 

Prilozi

  • Screenshot_20240424_193808_Chrome.jpg
    Screenshot_20240424_193808_Chrome.jpg
    58.4 KB · Pregleda: 86
ma kakvi restartovo sam ga dosta puta na 5 minuta i nista ista ip non stop :O
Moraš ostaviti modem isključen na 15 minuta (van el. mreže) da bi dobio novu IP adresu, restartom ne dobijaš ništa.
 
Vidim danas da su ubačeni 12 novih Radio S kanala. Svi Stingrey radio kanali su sad zaključani i prebačeni na poseban paket za pretplatu (CI-modul).
 
Ljudi ovaj apk file za move smart ima trojanca u sebi,kome nije jasno to je trojanski virus pa eto samo da znate da je moguće mozda da pokupite virus
lazno pozitivno nema virusa ne veruj totalno tom sajtu nekad zna da laze
jel Discord koji svi koristimo navodno sadrzi virus ...
 

Prilozi

  • 1713989131850.png
    1713989131850.png
    52.8 KB · Pregleda: 62
Radio S Music - vaša oaza opuštanja

Uronite u laganu muziku i opuštajuće melodije u kojima ćete uživati. Radio S Music je najbolji način da uživate u najraznovrsnijoj domaćoj i stranoj muzici.

Radio S Music paket čini 31 radio kanal sa predivnom muzikom za svačiji ukus: od pop-rok muzike, rok balada, Ex-yu i latino muzike, pa do starogradskih pesma i pop folka.

Paket Radio S Music je deo osnovne Super TV ponude MAX paketa i Super PLAN 4 ZLATNI, Super PLAN 4 BELI, Super PLAN 3 L i XL, kao i u Super PLAN 2 L i Super PLAN XL.
Mesečna naknada za ovaj paket iznosi 199,00 dinara.
 
Radio S Music - vaša oaza opuštanja

Uronite u laganu muziku i opuštajuće melodije u kojima ćete uživati. Radio S Music je najbolji način da uživate u najraznovrsnijoj domaćoj i stranoj muzici.

Radio S Music paket čini 31 radio kanal sa predivnom muzikom za svačiji ukus: od pop-rok muzike, rok balada, Ex-yu i latino muzike, pa do starogradskih pesma i pop folka.

Paket Radio S Music je deo osnovne Super TV ponude MAX paketa i Super PLAN 4 ZLATNI, Super PLAN 4 BELI, Super PLAN 3 L i XL, kao i u Super PLAN 2 L i Super PLAN XL.
Mesečna naknada za ovaj paket iznosi 199,00 dinara.
otkup tih radio stanica je 0.4 din po korisniku a ti naplacujes paket 199din xD lepa zarada
 
To su pretpostavljam oni radio kanali koji su dostupni besplatno na sajtu Radija S.
 
Ako nije resen problem, Imao sam isti , proveri na kojoj regiji ti je iCloud, ja sam promenio na Srbija i pojavila mi se aplikacija u app store-u
Što ne mogu da instaliran Move n Go aplikaciju na iphone? Na App store aplikacija uopšte i ne postoji. Hvala unapred.

Supernova (2024)

Ako nije resen problem, Imao sam isti , proveri na kojoj regiji ti je iCloud, ja sam promenio na Srbija i pojavila mi se aplikacija u app store-u
 
Zna li neko da li ove sve nove Radio S Music stanice imaju na njihovoj aplikaciji za Android ili možda Android TV.
 
Pocetkom meseca bio da obnovim ugovor i objedinim mobilni paket sa inernetom i kablovskom ali prvo moraju da izvrse digitalizaciju - za koju nemaju opremu. Evo vec 20 dana je proslo i nista. Da imam mogucnost neku drugu odmah bih presao negde drugde i sve raskinuo sa njima ali jbga.
 
Kako je jadna ova Move Smart aplikacija. EON ott app je za ovo svemirski brod, poredio i na boxu i tv-u.
 
Kvalitet zvuka na ovim Radio S kanalima je kriminalan.
Evo da ne placate derikozama radio kanale:
 
Evo da ne placate derikozama radio kanale:

Ko je rekao da plaćamo...
 
Palo mi je na pamet šta može biti uzrok tako katastrofalnog zvuka na tematskim RadioS stanicama...

One na webu idu u 40kbps HE-AAC+ sa 16kHz semplingom odnosno cutoff-om na 8kHz ali uz Spectral Band Replication za frekvencije do 16kHz gde je vidljiv cutoff.
Evo spektralne alanlize:
1714156170032.png

Evo sample fajla sa sajta:

Evo i mediainfo-a:
Kod:
Audio
ID                                       : 256 (0x100)
Menu ID                                  : 1 (0x1)
Format                                   : AAC LC SBR
Format/Info                              : Advanced Audio Codec Low Complexity with Spectral Band Replication
Commercial name                          : HE-AAC
Format version                           : Version 4
Format settings                          : Implicit
Muxing mode                              : ADTS
Codec ID                                 : 15-2
Duration                                 : 5 min 15 s
Bit rate mode                            : Variable
Channel(s)                               : 2 channels
Channel layout                           : L R
Sampling rate                            : 44.1 kHz
Frame rate                               : 21.533 FPS (2048 SPF)
Compression mode                         : Lossy
Ne bi me čudilo da telekom uzima te HE-AAC strimove sa 48kbps i pakuje u Iris/SN.

Takva kompresija daje - donekle prihvatljiv zvuk, ako su same pesme u wav ili flac lossless formatu.

Evo primera jednog strima koji je potpuno slušljiv jer su izvorne pesme kako treba:

Radio SwissPop:
 
Nazad
Vrh Dno