Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

sa ovim novim updateom promijenila mi se velicini fonta na AOD,procemat baterije,obavjestenja poruke,viber mesenger i ostalo kao i njihov polozaj na istom,a to ne mogu nikako da promijenim i postavim da bude kao prije azuriranja.
 
Izvadim sinoć olovčicu, posle dužeg vremena, i osetim miris pregorele elektronike?! Olovčica radi uredno, nema problema. Da li se još nekom ovo desilo?
 
Izvadim sinoć olovčicu, posle dužeg vremena, i osetim miris pregorele elektronike?! Olovčica radi uredno, nema problema. Da li se još nekom ovo desilo?
Verujem da jeste jer sam upravo to uradio i osetio isti miris :D

Hajde kolege, vadite olovcice i podelite iskustva :D

EDIT: Zapravo da, nakon 2 minuta google pretrage, cinjenica je da se S pen oseća kao nagorela guma ili plastika.
 
Poslednja izmena:
Obgoreva ulje koje curi iz njega, počeće uskoro da dimi a zatim i da trokira u radu...a ček ček, ovo nije forum Alfa Romea...
 
Od Note 4 pa na dalje olovke su uvek bile parfemisane esencijom stanovnika makiške i višnjičke šume (kad za'ladi)... 🔌🛞🧐
 
Nakon par dana od update-a, počeo sam da primećujem da procenti baterije brže padaju i da je telefon topliji nego inače, mislim da ima veze sa GL modulima. Sinoć sam ostavio samo ono meni neophodno i restartovao tel. i kao da je sve došlo na svoje mesto, ispratiću danas kako će biti ali eto za sada deluje obećavajuće.
Screenshot_20240403_141314_Device care.jpg
 
Ne znam, imao sam ih dosta, ostavio sam samo navstar :)
 
Ja samo Lockstar gde sam omogućio ovaj slajder za aod i ok je, nema nus efekata. Fun fact: na Navstaru sam uključio onu opciju da mi skloni crtu sa dna ekrana i izbrisao modul, a ta opcija je ostala aktivirana i bez aktivnog modula.
 
^ do prvog restarta 😃
 
Nakon par dana od update-a, počeo sam da primećujem da procenti baterije brže padaju i da je telefon topliji nego inače, mislim da ima veze sa GL modulima. Sinoć sam ostavio samo ono meni neophodno i restartovao tel. i kao da je sve došlo na svoje mesto, ispratiću danas kako će biti ali eto za sada deluje obećavajuće.
Pogledajte prilog 436726
Meni isto baterija uzas, doduse nista novo nisam ubacio. I pre neki dan sam prijavio, jedva 4h SOT-a, a bas me mrzi da radim fabricko :D sad cu da probam sa brisanjem kesa iz particije pa da vidim dan-dva i onda da se nateram da odradim factory ako bas ne bude islo
 
Koliko godina će izlaziti update za S23 Ultra?
Tri ili pet godina?
 
Pet godina, do februara 2028.

 
Nakon par dana od update-a, počeo sam da primećujem da procenti baterije brže padaju i da je telefon topliji nego inače, mislim da ima veze sa GL modulima. Sinoć sam ostavio samo ono meni neophodno i restartovao tel. i kao da je sve došlo na svoje mesto, ispratiću danas kako će biti ali eto za sada deluje obećavajuće.
Pogledajte prilog 436726
😬1000022274.png
 
^katastrofa
Screenshot_20240403_170138_Device care.jpg
 
Nazad
Vrh Dno