Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Ja sam raskinuo stari ugovor 29.februara tj podneo zahtev za prelazak na pripejd. Zvali su me sutradan da nastavimo saradnju, sa bilo kojim paketom i 50% sto sam odbio jer broj koristi sin koji je u inostranstvu tako da su se saglasili sa prelaskom broja na pripejd.

Potom sam morao da odem do poslovnice da ponovo registrujem broj na moje ime (znam da je glupo ali tako je, prelaskom na pripejd ne zadrzavaju u sistemu podatke o vlasniku broja), uplatio 500 dinara (300 je dovoljno) kako bi kartica ostala aktivna narednih 330 dana.

I evo nocas, taman kad je prosla ponoc a i tacno mesec dana od prelaska na pripejd, stize u app ponuda, Yettel za tebe, pretplata sa 50% popusta.
 
@gogo23

Samo da znas kredit koji si uplatio bice na racunu 2 meseca i ako ga ne iskoristis oni ce ga poniste. Ne pitaj me sto jer ne znam ali to je neko njihovo pravilo da ti uzimaju pare svaka dva meseca iako ti mozda taj broj ne treba ili ga ne koristis cesto.
 
@gogo23

Samo da znas kredit koji si uplatio bice na racunu 2 meseca i ako ga ne iskoristis oni ce ga poniste. Ne pitaj me sto jer ne znam ali to je neko njihovo pravilo da ti uzimaju pare svaka dva meseca iako ti mozda taj broj ne treba ili ga ne koristis cesto.
Taj novac ce biti oduzet samo u slucaju ako ne bude dopunio broj. Ako do tog datuma dopuni broj bilo kojim iznosom (300 din ili vise), novac mu ostaje na racunu i uvecava se za uplaceni iznos, a vazenje kredita se produzava za 2 meseca.
 
Gresis, ako ima na racunu 500 dinara i trosi ih i ostane mu posle 2 meseca 190 dinara oni ce mu taj kredit uzmu. Nebitno je koristio ti broj ili ne posle 2 meseca kredit pa pa. Znam jer imam jedan broj na dopunu i stavim na njega uvek nesto kredita i cesto mi se desi i da zaboravim da ga imam i kada ga posle par meseci uzmem da proverim stanje i kredita nema na racunu.

Kada sam pitao u poslovnici sto to rade kazu da je takav sistem, a ko steluje sistem pa oni.
 
Ne zahtev za prenos u A1 i MTS nego za prelazak na Yettel pripejd, jer ako se ne jave i odobre prenos onda je u problemu.
Zahtevom za prelaz na Yettel pripejd ako je i ne pozovu, posle 2 dana nakon prelaska na pripejd, imace ponudu da uzme postpejd 50% popusta a kasnije i bolje ponude..
Ne nisu u problemu ako prenosi na prepaid. Jedini problem možeš imati što ćeš biti u dobrim mrežama 2 meseca. Pa se opet možeš degradirati sa jetelom...
 
Ne znam bas koliko je ovo tacno?
Koliko znam bila je prica kad predjes sa postapaida na prepaid da ti se posle dva dana pojavi u samoj aplikaciji ponuda od 50 posto ako potpises ugovor na dve godine.
E sad da li to pravilo vazi samo za nove korisnike ili i za stare ne znam?
Konkretno u mom slucaju ja sam 14 dana pre isteka ugovora otisao u poslovnicu i najavio da cu po isteku ugovora preci na prepaid.Odstampali su mi papir i ja ga potpisao.
Posle dva dana su me zvali iz sluzbe za brigu o korisnicima i dogovorio sam se sa njima za total 10 sa 50 posto popusta.Poslali poruku,odgovorio sa da i to je to.
Па тачно је, јер су неки чланови овде остали на припејду дуже него што су планирали. Нека ради свако како мисли и жели, али најсигурније је поднети захтев у другој мрежи и зову те буквално сутра одмах са понудом од 50% на било који пакет. Као нови корисник свуда имаш бенефите, овако док год си у њиховој мрежи у њиховој си милости/немилости.
 
Bas to sto kaze kolega iznad, ne poznajem nijednu osobu koja je podnela zahtev u drugoj mrezi za prelazak iz yettela, a da je nisu pozvali. Po automatizmu zovu, maltene cim stigne zahtev iz A1/MTS.
 
Interesuje me sledeća stvar, pošto sam novi u Yettelu:
Da li smem da iskoristim reciklažu za kupovinu sata ako imam 50% popusta na pretplatu , a da ga ne izbugim?
Da li uz taj popust mogu da iskoristim i dva vaučera od 1000 i 500 dinara za kupovinu dodatne opreme ogrebana na plavom petku?
Ovo prvo moze, tako sam i ja uzeo sat i imam popust od 50% Za ovo drugo ne znam, da li mogu da se sabiraju vauceri sa popustom...
 
Račun u aplikaciji se pojavljuje svakog drugog u mesecu i to uveče? ( npr. 02.04.2024. od 18h ili 20h ).
 
Ne zahtev za prenos u A1 i MTS nego za prelazak na Yettel pripejd, jer ako se ne jave i odobre prenos onda je u problemu.
Zahtevom za prelaz na Yettel pripejd ako je i ne pozovu, posle 2 dana nakon prelaska na pripejd, imace ponudu da uzme postpejd 50% popusta a kasnije i bolje ponude..
Jel to može da se uradi tek kad istekne ugovorna obaveza ili može i nešto ranije?
Ne sećam se kako je ranijih godinama to bilo
Bas to sto kaze kolega iznad, ne poznajem nijednu osobu koja je podnela zahtev u drugoj mrezi za prelazak iz yettela, a da je nisu pozvali. Po automatizmu zovu, maltene cim stigne zahtev iz A1/MTS.
Mene nisu zvali doduše to je bilo pre min 6g pa sam neko vreme ostao u VIP
 
Danas sam potpisala ugovor preko kurira. Vidim da su me već prebacili na postpejd samo mi nema 100din popusta za e-račun i nemam neta u paketu trenutno.. Jel to sad tako normalno za prvi dan? Edit: pojavio mi se net 😀
 
Danas sam potpisala ugovor preko kurira. Vidim da su me već prebacili na postpejd samo mi nema 100din popusta za e-račun i nemam neta u paketu trenutno.. Jel to sad tako normalno za prvi dan? Edit: pojavio mi se net 😀
Popust za eracun ce ti biti obracunat od narednog racuna, jer tek treba da ti stigne aprilski racun, tamo oko 3. maja :)
 
Dobih i ja, na Total 40 sam. Total data+ za 2349din uključujući eračun.
 
Da li se kod vas ostalih u Ookla SpeedTest aplikaciji pojavljuje, Test Server : Yettel Belgrade? Nigde ( ga ) ne mogu naći, pronalazim samo Yettel Hungary & Bulgaria.
 
Imas neki bloker ukljucen?
 
Vrh Dno